I.S. 2023/24: 4. kolo SLS: Vojvodina - Radnicki (NI)

Izaberimo najboljeg, putem interneta...
ssnigd
Posts: 3364
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: I.S. 2023/24: 4. kolo SLS: Vojvodina - Radnicki (NI)

Post by ssnigd »

Cumic - 3 boda
Radulovic - 2 boda - doneo preko potrebnu brzinu na terenu
Nikolic - 1 bod
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1361
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: I.S. 2023/24: 4. kolo SLS: Vojvodina - Radnicki (NI)

Post by Uvek sa tobom »

3 Чумић
2 Радуловић
1 Николић
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Pera Centar
Posts: 820
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: I.S. 2023/24: 4. kolo SLS: Vojvodina - Radnicki (NI)

Post by Pera Centar »

Voja wrote: Sat Aug 19, 2023 11:46 pm Na osnovu onog kako sam ja to video, iako kao sto rekoh pratio sam dva meca u isto vreme pa nisam bio 100% u mecu

1. Cumic 3 boda - dva gola, ucesce u trecem, gresio, ali i dao veliki doprinos
2. Bolingi 2 boda - zbog prvenca, zbog veoma vaznog prvenca, kao sto sam vec pisao svideo mi se nacin na koji ga cusnuo, zbog kretanja po terenu...
3. Milosavljevic 1 bod - jednostavno cini mi se da je bio bolji nego inace
Pravilo foruma je da onaj ko nije gledao ceo meč ne može da glasa.Molim da se ovi bodovi izbrisu.Mi se ovde borimo za legalizam(nadam se) ne za pojedince iznad pravila
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: I.S. 2023/24: 4. kolo SLS: Vojvodina - Radnicki (NI)

Post by Turija »

Pera Centar wrote: Sun Aug 20, 2023 9:52 am
Voja wrote: Sat Aug 19, 2023 11:46 pm Na osnovu onog kako sam ja to video, iako kao sto rekoh pratio sam dva meca u isto vreme pa nisam bio 100% u mecu

1. Cumic 3 boda - dva gola, ucesce u trecem, gresio, ali i dao veliki doprinos
2. Bolingi 2 boda - zbog prvenca, zbog veoma vaznog prvenca, kao sto sam vec pisao svideo mi se nacin na koji ga cusnuo, zbog kretanja po terenu...
3. Milosavljevic 1 bod - jednostavno cini mi se da je bio bolji nego inace
Pravilo foruma je da onaj ko nije gledao ceo meč ne može da glasa.Molim da se ovi bodovi izbrisu.Mi se ovde borimo za legalizam(nadam se) ne za pojedince iznad pravila
Koliko se secam, dozvoljeno je da se glasa i po odgledanom kompleksnijem izvestaju?

A sto se tice ovog Vojinog izbora i ja bih glasao isto, s tim sto necu glasati, posto nisam gledao ceo mec. Medjutim, sustina se vidi i iz kljucnih momenata (akcija) sa utakmice.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
v1o9s1a4
Posts: 67
Joined: Mon Nov 17, 2014 2:45 am

Re: I.S. 2023/24: 4. kolo SLS: Vojvodina - Radnicki (NI)

Post by v1o9s1a4 »

3 Cumic
2 Radulovic
1 Nikolic
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: I.S. 2023/24: 4. kolo SLS: Vojvodina - Radnicki (NI)

Post by Voja »

Pera Centar wrote: Sun Aug 20, 2023 9:52 am
Voja wrote: Sat Aug 19, 2023 11:46 pm Na osnovu onog kako sam ja to video, iako kao sto rekoh pratio sam dva meca u isto vreme pa nisam bio 100% u mecu

1. Cumic 3 boda - dva gola, ucesce u trecem, gresio, ali i dao veliki doprinos
2. Bolingi 2 boda - zbog prvenca, zbog veoma vaznog prvenca, kao sto sam vec pisao svideo mi se nacin na koji ga cusnuo, zbog kretanja po terenu...
3. Milosavljevic 1 bod - jednostavno cini mi se da je bio bolji nego inace
Pravilo foruma je da onaj ko nije gledao ceo meč ne može da glasa.Molim da se ovi bodovi izbrisu.Mi se ovde borimo za legalizam(nadam se) ne za pojedince iznad pravila
lepo je napisano da nisam bio 100% u mecu, a to znaci da nisam bukvalno svaki sekund gledao, vec recimo dok si ti na tribinama gledao neku tetu, ja sam gledao drugi meci (na drugom uredjaju), ako me kapiras... nisam bio 100% u mecu, al sam video 5x vise nego sto se vidi kada se gleda sa tribina uzivo. Inace kada sam 100% u mecu tada mi nijedan kadar makar bio samo stotinku na ekranu ne promakne. :wink: Evo ti recimo jedan primer, dok je izlazio Uros Nikolic ja spustim pogled na drugi mec.... i za sekund dok sam vratio pogled ucini mi se da je Uros nesto besan na trenera, al da sam bio 100% u mecu, tacno bih znao sta se desilo, ovako mi promaklo. Al te sekunde ne uticu mnogo na ocenjivanje ucinka igraca. Dakle, nisam rekao da nisam gledao mec, vec da nisam ispratio bas svaku stotinku meca. mislim da je velika razlika :lala:
Image
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: I.S. 2023/24: 4. kolo SLS: Vojvodina - Radnicki (NI)

Post by zime89 »

3 Čumić
2 Bolingi
1 Zukić
ZIME89
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: I.S. 2023/24: 4. kolo SLS: Vojvodina - Radnicki (NI)

Post by fare »

3 Čumić
2 Bolingi
1 Radulović
Taxista
Posts: 119
Joined: Mon Jul 25, 2022 7:03 pm

Re: I.S. 2023/24: 4. kolo SLS: Vojvodina - Radnicki (NI)

Post by Taxista »

3-Čumić.Ovo bez dileme,majstorija kod prvog gola,dobra kretnja i snalaženje kod drugog,učestvovao kod trećeg...
2-U.Nikolić.Sjajna asistencija za pobedonosni gol.
1-Guram.Koliko je Radulović uneo brzine i energije,mali gruzin je još više sigurnosti na tom levom boku.A niko mu nije dao bodove pa eto mu od mene jedan za dobrodošlicu.
Bolingiju nisam dao samo zbog onog promašaja.Jeste on ćušno taj gol i jeste dominantan bio u skoku,ali takve šanse i tako loša realizacija(mislim i na Napredak i Radnički)Dobro je što ulazi u iste,ali mora to mnogo bolje.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: I.S. 2023/24: 4. kolo SLS: Vojvodina - Radnicki (NI)

Post by Radoye »

Glasalo 19

Cumic 53 (3)
Radulovic 19 (2)
Nikolic 14 (1)

Zukic i Bolingi po 10
Lazarevic 5
Carevic, Milosavljevic i Djorbelidze po 1

Tabela:

1. Nikola Čumić 12
2. Dejan Zukić 4
3. Mamadou Traore 4
4. Đorđe Crnomarković 3
5. Lazar Rosić 3
6. Lazar Carević 3
7. Andrija Radulović 2
8. Stefan Bukinac 2
9. Uroš Nikolić 1
10. Mihailo Ivanović 1
11. Radomir Milosavljević 1
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Locked