Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
slanobarac
Posts: 3614
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by slanobarac »

MiSmoFKV! wrote: Wed Aug 09, 2023 12:17 pm
slanobarac wrote: Wed Aug 09, 2023 10:36 am Sećate li se pokušaja zbiljića da prvi put uđe u klub? Nije došlo do toga jer su tzv. navijači imali većinu u Skupštini. Ovom to nije odgovaralo i to je naveo kao razlog što ne želi u klub. Sada je to rešeno i naravno dogovara sa istim tim tzv. navijačima kompromisno rešenje za trenera. Veliki gazda u p.m.!!!!
Znači "navijači" su dozvolili prelazak Kabića u ciganiju?
Gde se pominje Kabić? Ovde je reč o treneru i komentar na izašlu vest.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Cane
Posts: 1098
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Uprava

Post by Cane »

slanobarac wrote: Wed Aug 09, 2023 12:15 pm Dokle ćemo pominjati bivše? I to najgore. Ovde je reč o ovom sadašnjem. Njegovi potezi se sad vrednuju a ne Vukovićevi. I ne zaboravi, ti što su doveli Vukovića doveli su i ovoga. Izvedi sam zaključak.
Slažem se ja potpuno da treba ozbiljno i kritički vrednovati i ocenjivati sve, a prvenstveno ove koji su sada u poziciji da upravljaju klubom. Pri tome u tom vrednovanju se moraju upoređivati sa nekim postojećim primerima, kako boljima tako i lošijima od njih, jer ne znam na osnovu čega drugog bi se onda mogao izvlačiti zaključak o njihovom (ne)kvalitetu i vrednostima. Znači, ako hoćemo biti objektivni moraju postojati neki kriterijumi ili reperi na osnovu kojih se to radi, u suprotnom sve se svodi na lične simpatije ili antipatije a to je već neozbiljno i ne zaslužuje neku posebnu pažnju.
Što se tiče tih koji dovode ove ili one i nekih zaključaka, ja bi voleo znati postoje li neki koji nisu dovedeni na taj način i koji su to? Ja ih se nešto ne mogu setiti u skorije vreme.
Pri tome radi činjenica treba reći da su oni koji su doveli pumpadžiju to učinili tako što su srušili upravu u kojoj je bio i Zbiljić, a u međuvremenu se odnos snaga u skupštini kluba ipak promenio tako da sad nisu imali odlučujući uticaj kod njegovog ponovnog dovođenja.
Mada suštinski je sve to manje važno jer da se ne lažemo svi su oni na ovaj ili onaj način bili birani i postavljani od istih političkih krugova i to jeste najveći problem svega. To je na žalost tako i uzrok je manje više svih kasnijih nevolja i problema. Ali to je već posebna tema pa da ne idemo sad predaleko.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1287
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Uprava

Post by MiSmoFKV! »

slanobarac wrote: Wed Aug 09, 2023 12:24 pm
MiSmoFKV! wrote: Wed Aug 09, 2023 12:17 pm
slanobarac wrote: Wed Aug 09, 2023 10:36 am Sećate li se pokušaja zbiljića da prvi put uđe u klub? Nije došlo do toga jer su tzv. navijači imali većinu u Skupštini. Ovom to nije odgovaralo i to je naveo kao razlog što ne želi u klub. Sada je to rešeno i naravno dogovara sa istim tim tzv. navijačima kompromisno rešenje za trenera. Veliki gazda u p.m.!!!!
Znači "navijači" su dozvolili prelazak Kabića u ciganiju?
Gde se pominje Kabić? Ovde je reč o treneru i komentar na izašlu vest.
Nigde, hteo sam samo da kažem, sad kao pitaju navijače za neki kompromis, a kad su poklanjali Kabića ciganima ni traga ni glasa.

Jeftini manipulatori.
User avatar
Milan
Posts: 4260
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

Je l' Marko Jovanović otišao? Sam sigurno neće, pa bi mu se trebalo zahvaliti kao i Bataku...
POŠTO OBRAZ ???!!!
ultra komsa
Posts: 422
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: Uprava

Post by ultra komsa »

Da li neko zna ko je Vlado Borozan? Muva se po upravi, a koja je njegova funkcija osim sto zivi na racun kluba?
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1155
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Uprava

Post by Mare_Liman »

Шта нам ради председник? Нешто га нема у јавности...Хоће изаћи у медије после утакмице са Апоелом или кад уђемо у ЛК? Где су појачања? Где је задњи везни? Хоће ли бити борбе за плеј-оф? Зна ли се шта?
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Milan
Posts: 4260
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

Tanjga novi potpredsednik kluba…
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Maki
Posts: 1179
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Uprava

Post by Maki »

U, je! Šta nam to znači u ovom trenutku? Da će mu sin postati standardan? Da će nam dovesti neke igrače iz Bolonje?
Zašto nije preuzeo tim kao trener ili sportski direktor?
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1116
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Uprava

Post by naseljekolumbija »

Mare_Liman wrote: Wed Aug 16, 2023 1:55 pm Шта нам ради председник? Нешто га нема у јавности...Хоће изаћи у медије после утакмице са Апоелом или кад уђемо у ЛК? Где су појачања? Где је задњи везни? Хоће ли бити борбе за плеј-оф? Зна ли се шта?
Председник се само појави кад даје интервју неком медију и обећава куле и градове за три године. А за најгори старт сезоне у новијој историји( а можда и целој) остаје нем наравно.
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Uprava

Post by Dragojlo »

Milan wrote: Thu Aug 17, 2023 12:03 pm Tanjga novi potpredsednik kluba…
Sjajno, sad će sa zvaničnom funkcijom u Voši da ide da gostuje u studijima kad blizanci igraju... :deal:
User avatar
Milan
Posts: 4260
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

Kako čujem, Marko Jovanović namestio otkaz Mići Vranješu. Mislim, nemam pojma da l' je Mićo nešto doprinosio, al' ovaj da ima obraza da bilo koga sklanja, a samom mu ne pada na pamet da preuzme odgovornost i ode...


Zbiljić da pod hitno menja kompletno okruženje! Ali se bojim da je dolaskom Tanjge samo još više zaglibio u mulju kojim se okružio.
POŠTO OBRAZ ???!!!
ssnigd
Posts: 3428
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Uprava

Post by ssnigd »

Toliko "slaninara" i bivsih igraca u klubu, a mi iznutra truli.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
kuzma liman
Posts: 541
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Re: Uprava

Post by kuzma liman »

Mare_Liman wrote: Wed Aug 16, 2023 1:55 pm Шта нам ради председник? Нешто га нема у јавности...Хоће изаћи у медије после утакмице са Апоелом или кад уђемо у ЛК? Где су појачања? Где је задњи везни? Хоће ли бити борбе за плеј-оф? Зна ли се шта?
Dužan je ko Grčka tj. ne cveta cveće ni u njegovo preduzeće.
User avatar
FORD
Posts: 40
Joined: Sun Jul 05, 2020 8:20 am

Re: Uprava

Post by FORD »

Sad bar znamo gde su otisle sve pare koje smo dobili u zadnjih godinu dana. :frown:
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2239
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Uprava

Post by Grbavica.021* »

имају они пара у клубу и то доста само не знам шта их толико кочи до те фамозне титуле
Post Reply