Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
CRD FCV
Posts: 1657
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by CRD FCV »

Говедарица и Трајковић врло занимљиви предлози. Говедарицу сам некад давно споменуо кад смо мењали тренера у једној од многобројних ситуација.
Такође би ми прихватљив био Мирослав Ђукић. Памтим га по краткој епизоди у репрезентацији кад смо по мени играли леп и брз фудбал. Тренутно без ангажмана.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8874
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Radoye »

Stexman wrote: Wed Aug 09, 2023 1:01 am https://www.maxbetsport.rs/saznajemo-na ... ci-454776/

Ne znam sta bih rekao.
Ja znam sta bih rekao ali nije za forum.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Duplof
Posts: 880
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Duplof »

Radoye wrote: Wed Aug 09, 2023 2:12 am
Stexman wrote: Wed Aug 09, 2023 1:01 am https://www.maxbetsport.rs/saznajemo-na ... ci-454776/

Ne znam sta bih rekao.
Ja znam sta bih rekao ali nije za forum.
+1
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1469
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Neizlecivi »

Stexman wrote: Wed Aug 09, 2023 1:01 am https://www.maxbetsport.rs/saznajemo-na ... ci-454776/

Ne znam sta bih rekao.

Moze li bilo ko da potvrdi ovu vest?
User avatar
Stexman
Posts: 2575
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Stexman »

Samo me zanima kako se doslo do kompromisa i sta je kompromis?

Nije meni problem sto je on legenda partizana, posle Lalatovica bilo ko da dodje mi ne smeta. Kad smo to progutali i jos mu na kraju klicali, sad mi je sve ravno. Medjutim, smetaju mi losi rezultati, losa igra i guranje kojekakvih satrapa na raznorazne pozicije.
Ali ovaj covek je zaostao u vremenu kad je nesumnjivo bio dobar trener i to me plasi. Pregazilo ga je vreme i takav fudbal vise niko ne igra.
Rotkvarijanac
Posts: 26
Joined: Wed Aug 30, 2017 7:28 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Rotkvarijanac »

Ja sam i dalje za stranca, posebno sa ovih prostora. Spomenuo sam Papeta, neko je rekao Musemić, to je super idrja koju bih podržao... Ne znam gde je Matjaž Kek, pa onaj bivši selektor Makedonije, Igor Angelovski? Što ne probati, šta nas košta, da li može da bude gore od Bataka? Pošto mi se čini da se za sve pita Tanjga, što ne povuče veze iz Italije i recimo dovede Sersea Kozmija, već je vodio Rijeku ili eto nekog bivšeg fudbalera koji hoće da bude trener. Ako je mogao Rijera u Olimpiji, da probamo mi Grosa ili Tonija?
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2012
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Grbavica.021* »

Прича се да би тренер могао да буде Ранко Поповић
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by zime89 »

e jebes ga :D , ja sam prvo cuo Tumba sigurno, pa Milojevic, ali vise ne znam i cekam da bude zvanicno kad klub kaže .
Licno sam inace za stranca,ali mislim da to niije realno jer stranac traži autonomiju u radu. Zamislite doce npr. neki stranac iz ozbiljne zemlje poput Italije ili Nemacka i dovedu mu Kerkeza ( za kog ne znam da li je jos uvek u klubu uopste ili onog lika sto je transfermark stavio kod nas , a niko ne zna ko je ) , ili mu kažu Carevic mora da brani i slicno
Po meni ovoj ekipi treba trener sa jakim autoritetom , Nadam se da od Bataka ne može gore,ali opet kako ono kažu uvek može gore,a mi kroz istoriju smo skloni da cesto pokazemo to i u praksi. :D
ZIME89
Cane
Posts: 1048
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Cane »

Dok ne bude ozvaničeno očigledno je da mi svi pričamo manje više u prazno, Tumbaković, ovaj, onaj, sve je to izgleda samo neko bacanje udica ili nešto slično. Ali kako god bilo, u skorije vreme se nešto mora rešiti. A ako bi već nekoga od svih ponuđenih morao izdvojiti kao apsolutno nepodobnog onda bi za mene to bio D Stanković. U odnosu na njega, ako već nema drugih iole adekvatnih rešenja, daleko mi je prihvatljiviji i Tumbaković, kakav je takav je.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9771
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

A da probamo prekomandovati Kajevica? :mrgreen: I evo bas dok ovo kucam, naleti mi jedno ime kojeg se nikad ne bih setio, a ljubimac vam je :mrgreen: Drincic!!! :)
Image
User avatar
slanina
Posts: 810
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanina »

Ma ljudi manite se tih okorelih grobara i cigana neka bude i cigan i grobar ali da je normalan,imali smo onog Marka Nikolića pa je odveo pola tima čim je otišao kod crnih govnara...
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
ssnigd
Posts: 3391
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by ssnigd »

Nama treba trener kvaliteta Marka Nikolica.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3916
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Deep Purple »



Ko ima vremena neka posluša novog trenera pa neka mam u nekim kraktim crtama kaže kako razmišlja.
vdn slaninar
Posts: 1018
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by vdn slaninar »

Идемо даље
https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... ine/458515
Туча за клупу нашег клуба.А што и не би,дођеш причаш о нападачкој игри,систему,раду,узмеш неку кинту и одеш у следећи клуб,па за пар сезона дођеш поново да нас спашаваш и тако ево 30 година,не знам где су Беквалац и Џими.
User avatar
Djisa
Posts: 1210
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Djisa »

Prvi izbace Tumbakovica kao opciju, pa onda Stankovica i Flasu Ilica, i na kraju ko god cetvrti dodje posle njih mi zadovoljni, u fazonu, samo kad nisu oni! A o ovom liku nemamo pojma, ali smo ipak zadovljni jer nisu bas ona :shit: . E to je marketing!
Kup je nas!
Post Reply