Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Duplof
Posts: 874
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Duplof »

Nakon one utakmice sa Apoelom rekoh da naću ulaziti na forum sve dok sam na odmoru, ali nakon nedeljne utakmice i (očekivanog) rezultata sa crnima i ovih natpisa u medijima ne mogu ostati imun.

Da li neko nas zaista smatra budalama i da će Tumbaković, Stanković i ostali imati neku podršku nas navijača? Zašto sportski direktor nije podneo ostavku? Okej, ako ne mogu da nađu nekog našeg, što dovode, kao što su neki rekli, ikone blizanaca? Doduše, pitanje je ko jeste, a ko nije naš. Zašto se boje da dovedu stranca? Ne treba ćutati na ovakve stvari!!!

Eto, morao sam i na odmoru ulaziti ovde zbog, nažalost, ovako ružnih stvari. A možda je to i pokazatelj da je ovo poslednje utočište nas koji zaista volimo ovaj klub i da se ne može odavde tek tako otići. :)
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
Voša le
Posts: 16
Joined: Sat Jul 29, 2023 4:44 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voša le »

Volim te Vošo ludo🤍❤️
VošaNS
Posts: 772
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by VošaNS »

Uprava imena našla na forumu,strašno.
Voša le
Posts: 16
Joined: Sat Jul 29, 2023 4:44 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voša le »

VošaNS wrote: Tue Aug 08, 2023 10:30 pm
Uprava imena našla na forumu,strašno.
Po nas bi najbolje bilo dovesti nekog stranca. Ima dosta stranih trenera, verovatno ce biti bolji od ovih nasih... Bar nece da ima nista sa blizancima
Volim te Vošo ludo🤍❤️
User avatar
Djisa
Posts: 1208
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Djisa »

Ako dodju Ilic :shit: ili Stankovic :shit: , ja necu nista drugo na stadionu raditi, nego njih prozivati dok me ne izbace sa stadiona ili oni ne odu!!!!
Kup je nas!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3889
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Deep Purple »

Sasa Ilić nije loš trener i ima potencijala ali ja ne bih da pevam još malo !
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1273
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by MiSmoFKV! »

Bilo ko iz partizana ko je bio akter finala kupa 2010 ne sme da priđe Vojvodini. Ni pod tačku razno.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3889
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Deep Purple »

Ako već mora domaći trener, dovedite gospodina i velikog znalca Husrefa Musemića. Nije rešenje za duže staze ali sve ljudske i trenerske kvalitete poseduje da nas predvodi.

https://www.transfermarkt.com/husref-mu ... ainer/4208

A ako imamo novaca i ambicije i ako teži Zbiljić toj imaginarnoj tituli neka dovede Slavišu Jokanovića.

Trenera slobodnih ima puno a slobodnih radnih mesta malo i tako je u njihovom poslu, tako da nije tačno da ne može stranac da se nađe. Itekako može.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8864
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Radoye »

Duplof wrote: Tue Aug 08, 2023 10:08 pm Da li neko nas zaista smatra budalama i da će Tumbaković, Stanković i ostali imati neku podršku nas navijača?
Probali su vec bili sa Lalatom pa im je proslo, sto bi sad bilo drugacije? Mi Slaninari smo stoka i treba nas jebati sto gadnije kad tako dopustamo, nismo drugo ni zasluzili... :frown:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Danilo »

Ako je domaci prvi i jedini izbor treba da bude Slavisa Jokanovic.U svakom drugom pogledu stranac
Cane
Posts: 1041
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Cane »

Ja bih u ovim okolnostima podržao Jokana iz sve snage, ali koliko znam njemu ne pada na pamet da trenira bilo koji klub iz Srbije. Možda nekada, ali sada je krajnje nerealno.
ssnigd
Posts: 3380
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by ssnigd »

Dejan Stankovic i Nenand Lalatovic, pa da zajedno izvlace linije na klupi. Posle da se izljube tri puta i spomenu cz je moja druga majka.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Maki
Posts: 1128
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Maki »

Jokanović nije realan u ovom trenutku. Ne verujem ni da bi nas Tanjga preuzeo, verovatno nema ni licencu. Nismo mi njihov nivo.
Voleo bih da vidim Govedaricu, on je trenutno pomoćnik Zoranu Jankoviću (još jedno poželjno ime) u Kini.
Najrealnije je pružiti šansu Šauli, dok se ne ispregovara sa nekim većim imenom. Tu je i Duško Grujić kao prelazno rešenje. Možda jednom i mi ubodemo sa našim kadrovima.
User avatar
Juzni Banat
Posts: 33
Joined: Tue Oct 07, 2014 12:51 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Juzni Banat »

I ja dižem obe ruke za Govedaricu. Velika karijera, golovi za reprezentaciju, nikad se nije prodao blizancima, zna i oseća Vojvodinu. Naravno, kao i uvek postavlja se pitanje da li mu treba ovo, ali verujem da bi dobio podršku.

A kad smo već kod tih koji znaju šta je Vojvodina i osećaju je, mislim da rešenje postoji i već je u Superligi - Nikola Trajković.
Siguran sam da bi peške došao u Vojvodinu ako bi mu se predstavio pravi plan, da bi doneo tu emociju sa sobom kao i kad je igrao ovde. Jasno je gde je sve igrao ali ja ga nikad ne bih mogao gledati kao tuđeg i za njega bih isto digao ruku. I pritom znam da je poštovan i među navijačima.
User avatar
Stexman
Posts: 2572
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Stexman »

Post Reply