Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
lapo-lapo
Posts: 223
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by lapo-lapo »

Kazemo, daj vreme Rastavcu, pa daj Bataku, prije toga vreme i za novu upravu, a prije nje cekaj da prosla uprava ode, jbt. nemamo vise vremena za cekanje, prestigose nas u međuvremenu razni cukaricki (za kojeg niko ne navija) i sl. Na dobrom smo putu da postanemo srednja zalost domaceg fudbala koja ce da se bori za peto mjesto.
Na_3_boda
Posts: 81
Joined: Thu Aug 03, 2023 12:05 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Na_3_boda »

Batak je po meni trebao da dobije sansu jos protiv Napretka, ali sta je tu je... Najbolje resenje bi bio Slavisa Jokanovic, samo da li on zeli na nasu klupu?
User avatar
Mark Renton
Posts: 128
Joined: Wed Mar 22, 2023 9:21 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Mark Renton »

Пре би изабрао Кривокапића него ова два аналфабета један сјебао сваки клуб који је тренирао лик је брат близанац бата Ђоре, други иде његовим стопама, само што овом другом треба средит и бело ако дође код нас, а то је ионако велики трошак за овај напаћени клуб
Karlsson
Posts: 2133
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Karlsson »

Na_3_boda wrote: Tue Aug 08, 2023 5:34 pm Batak je po meni trebao da dobije sansu jos protiv Napretka, ali sta je tu je... Najbolje resenje bi bio Slavisa Jokanovic, samo da li on zeli na nasu klupu?
Ja mislim da on ne želi ni kod crnih, a kamoli kod nas.
Cane
Posts: 1047
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Cane »

ssnigd
Posts: 3391
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by ssnigd »

Sta li radi Tanjga?
Kada smo vec filijala, daj da imamo trenera koji je strucni konsultant arenasport za prenose ciganskih tekmi.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
slanobarac
Posts: 3545
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanobarac »

Danilo wrote: Tue Aug 08, 2023 4:28 pm Nije samo Batak kriv....promene su prave ako ode i ceo sportski sektor....mislim na M.Jovanovica, pa koje dovodio te igrace, dovedes igrace, za 6 meseci ih pustas lakrdija, a bogme i Gruju, da se ne lazemo....Na sta lici ta omladinska skola.
A predsednik zbiljić se ne pita za ništa. Šta mu rade ovi oko njega......... Cccccccccc
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
slanina
Posts: 810
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanina »

Šta će nam ti koji će nositi dresove Partizana kad igraju sa njima,zar nije taj Saša Ilić(sad i tog spominju) dobio pedalu kad je izjavio da je njegov igrač zasluženo dobio crveni karton kad su igrali sa crnim govnarima?
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3863
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Red Marquis »

Kod Tumbakovića mi se ne sviđa to što je mator, još manje mi se sviđa to što je grobar, al najviše mi se ne sviđa to što je sranje trener. Ovo je sve posledica toga što se Zbilja naljutio na cigane zbog neodlaganja. Sad ćemo crne da gledamo. Samo da Jovanovića ne zameni Ivica Iliev.

Dajte Jašara nazad barem je smešna pojava.
Io odio Belgrado
User avatar
slanobarac
Posts: 3545
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanobarac »

Tumbaković je trofejni trener. Koliko je taj titula osvojio u zlatno doba partizana. :mrgreen: :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Mark Renton
Posts: 128
Joined: Wed Mar 22, 2023 9:21 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Mark Renton »

Како је кренуло за пар дана ће да се појави вест да ће нам доћи Станојевић
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Danilo »

Daj boze da gresim ....ej 10 godina nisi nikog trenirao ....pa strucnjaci.....nauka tehnika su otisle bar 50godina od tumbinog perioda...kad nije bilo ni katapulta ni....
Reprezentaciju ne racunam jer u reprezentaciji se vise radi na voljnom momentu
Nemam reci....valjda gresim
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8869
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Radoye »

VošaNS wrote: Tue Aug 08, 2023 4:50 pm Tumbaković će tražiti svoje igrače.Svakako i treba,videćemo ne znam :frown:
Ilica, Ilieva, Nadja, Duljaja, Kezmana, Krstajica... Verovatno su to zadnji koje jos pamti...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
srkins
Posts: 1440
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by srkins »

Po meni i sa 71 godinom Tumbakovic je za vecinu trenera u nasoj ligi trener sa velikim T ali on nije ono sto nama treba po mene nama treba mlad trener zeljan dokazivanja iz neke fudbalski razvijene zemlje evo recimo primer pitas Tadica da li recimo ima u Ajaxu u mladjem kategorijama neki trener koji bi bio zanimljiv za nas i koji bi zeleo da se oproba kao trener a tima ili recimo u Holandskoj 2 ili 3 ligi .Da nam prenese znanje o modernom fudbalu o tome sta se trazi da vidimo treninge kako se rade u fudbalski razvijenim zemljama evo crveni doveli trenera iz Izraela i svidjalo se to nekom ili ne vidi se razlika u razmisljanju izmedju njega i nasih trenera ,vecina nasih trenera zaostaje po 20 i veise godina za modernim fudbalom i tu se Tumbakovic savrseno uklapa jedinoi sto eto ima ipak vise znanja od vecine trenera koji su u nasoj ligi.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9766
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

A to sto Zeljko Pantic pricao da je Tumbakovic (i Stanojevic, i Petric i Kralj) poslat od strane nekog da unisti Partizan!? Hoce li to onda vaziti i za nas? :mrgreen:
Image
Post Reply