Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
van der iV a.k.a Totti
Postovi: 635
Pridružio se: Ned Jan 23, 2005 11:04 am
Lokacija: Point Place

Uprava

Post od van der iV a.k.a Totti »

Otvaram ovaj topic,jer vidim da ce glavna tema ovog leta biti uprava i njeni potezi,a ne prelazni rok.Vec sada vidim da ce biti puno nerviranja,jer su pojedini ljudi izgubili svaki kompas.Za razliku od Bate,cini mi se da ovi ljudi imaju samo novac,ali nemaju osecaj za tradiciju i dostojanstvo,vec samo i samo gledaju profit.Mora im se skrenuti paznja sta moze,a sta ne moze da se radi sa nasim Klubom!!!
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
mihailov
Postovi: 1564
Pridružio se: Čet Apr 05, 2007 10:24 pm
Lokacija: Karadjordje

Post od mihailov »

Preimenuj temu u UPRAVA NAPOLJE!
Napred Voso!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: UPRAVA

Post od Turija »

van der iV a.k.a Totti napisao:.Za razliku od Bate,cini mi se da ovi ljudi imaju samo novac,ali nemaju osecaj za tradiciju i dostojanstvo,vec samo i samo gledaju profit.
Bata je više od 30 godina u ovom gradu i oseća njegov puls. Za razliku od dotičnih, ima urođen feeling granica u odlučivanju i nekog respekta Imena i Tradicije.
Eh, kad bi svi naši treneri uradili kao Brzić :!: i izbacili slabe sa terena, ,,sekundante" iz fotelja i, samo u neophodnoj meri, napravili ponekad kompromis sa upravom, naši najbolji klubovi bi igrali u ligama Evrope, a klubovi nesmenjivih direktora, i VD-a, najviše u područnim (ako bih ih i tamo trpeli).
I PETKO, NAPOLJE!!!! :twisted:
(Ko je igrao u repki iz Voše ili od bivših Vošinih igrača, kad je on bio selektor? I, da li je ikad spomenuo ime našeg kluba do sada? A, sad traži da ga neko pozove telefonom, pa da razgovara sa Vojvodinom).
I, SVI SPOMINJANI TRENERI NAPOLJE! :twisted:

SAMO LEGENDA VOJVODINE MOŽE ZAMENITI SMENJENU LEGENDU, I KAPITENA, PRVE ŠAMPIONSKE GENERACIJE VOJVODINE :!:

UPRAVA NAPOLJE :!:
Poslednja izmena od Turija u Sub Maj 31, 2008 11:23 am, izmenjeno 1 put ukupno.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Buca
Postovi: 753
Pridružio se: Sre Sep 20, 2006 7:50 pm

Post od Buca »

Ja imam neki predlog,na taj nacin bi smo mogli ljudima da skrenemo paznju na nesposobnu upravu FK Vojvodine.Jednostavno bismo mogli u onu sms hroniku Dnevnika,da saljemo poruke sadrzine UPRAVA NAPOLJE! To nije nikakv znacajan potez ali mozda bi pomoglo da se ljudima probudi svest o onome sta se desava.Mozda jos neko da nesto predlozi,pa da i nesto preduzmemo po tom pitanju.
Željko Brkić jedan je od nas!!!
Korisnikov avatar
Friend
Postovi: 664
Pridružio se: Sre Sep 20, 2006 12:18 am

Post od Friend »

UPRAVA NAPOLJE!!!!!!
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Post od Dejan »

Nisu krivci primitivci što su pokupili mast. Korov nikne di god stigne, ma, svaka njima čast, Krivi smo mi... Otkud svi ti paraziti što su nam zagustili? Nemoj, stari moj, Krivi smo mi, što smo ih pustili... Šta su znali Generali i Brkati Majori? Jedino da viču: Pali! Ali nisu najgori, Krivi smo mi...

Brzic je uradio veliku stvar, rekao je sta misli, a sve samo za dobrobit nase Vojvodine :!:Sve ono sto je vecina nas u manjoj ili vecoj meri znala.

Nemam nista licno protiv bilo koje osobe, samo zelim nesto bolje za nas!Imao sam svega godinu dana kada smo osvojili drugu titulu, a sa ponosom slusam price i gledam razne novinske isecke iz tog perioda.. kako se tek osecaju stariji navijaci koji su imali tu srecu, privilegiju da to sve dozive?Mislim da niko nema prava da nam uskrati to ponovo, a sa ovim trenutno nam se uskracuje i nada da ce se to u skorije vreme ponoviti...

Sto je jos gore baca se mrlja na jednu dugu i lepu tradiciju naseg kluba. Svi pravi navijaci znaju da je nasa Vosa uvek bila klub sa nekim posebnim "smekom", sada su u njoj neki koji to ocigledno ne osecaju, koji su raznoraznim izjavama sebe smelo postavili iznad kluba!
Korisnikov avatar
nboya
Administrator
Postovi: 1208
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:45 pm
Lokacija: Sabac

Post od nboya »

Ja moj potpis drzim vec dve-tri godine, mozda i vise.
Naravno da bih voleo da vidim fleke od cipela na donjem delu ledja trojcu RRD.
Usput bih i da pomenem familiju onima koji su ih tu doveli kao i onima koji ih nisu sklonili, a mogli su. :evil:
UPRAVA NAPOLJE!!!
Keva
Postovi: 137
Pridružio se: Sub Avg 11, 2007 1:24 pm

Post od Keva »

Iskreno, ne znam koliko mi tu mozemo... nazalost tako je
Evo kolko je partizanu trebalo da smene njihovu upravu
Korisnikov avatar
Stoik
Starosedelac
Postovi: 743
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 1:06 pm
Lokacija: Novi Sad - Srbija
Kontakt:

Post od Stoik »

Keva napisao:Iskreno, ne znam koliko mi tu mozemo... nazalost tako je
Evo kolko je partizanu trebalo da smene njihovu upravu
Pa evo jedno kontra pitanje. Koliko je navijacima Vojvodine bilo potrebno da postanu vlast u Klubu? I da li i daje imaju znacajnog uticaja? :wink:

Ali sve mi se vise cini da nije bila sala kada je jedan od navijaca Vojvodine nakon poslednjeg odrzanog Sabora Kluba podigao flasu piva u vis i rekao - Za ovo smo se borili !
Uostalom, vrlo brzo cemo dobiti odgovore na neka pitanja :wink:
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Post od Radoye »

UPRAVA NAPOLJE!!!!!!
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Post od Radoye »

nboya napisao:Naravno da bih voleo da vidim fleke od cipela na donjem delu ledja trojcu RRD.
jao jel' vidis kuda idu stvari? Donedavno smo terali dvojac RR, evo ga sada trojac RRD. Nazalost sve mi se cini da su vece sanse da cemo za neko vreme podeti terati neki cetverac RRD? nego da cemo se ovih otarasiti.

Kako su stvari krenule nije tesko biti prorok u vezi nase Vose - samo predvidis najgoru i najcrnju mogucu stvar i velike su sanse da ce se bas to ispuniti...

Eh da, jos jednom da dodam:
UPRAVA NAPOLJE!!!
lesa
Postovi: 371
Pridružio se: Čet Jun 15, 2006 2:01 am
Lokacija: Novi Sad,Podbara
Kontakt:

Post od lesa »

ma treba im javno obecati da ukoliko cigani budu igrali svoje tekme u Nasem Gradu nece biti bojkota navijaca,nego cemo im mi licno zivim stitom zabraniti ulazak u prostorije kluba, stadion, klupska vozila itd. :evil: :evil: :evil:
do ludila nas bre dovode.
...ti si nasa prva ljubav...
lesa
Postovi: 371
Pridružio se: Čet Jun 15, 2006 2:01 am
Lokacija: Novi Sad,Podbara
Kontakt:

Post od lesa »

jel neko pobrojao koliko je puta u proteklih par dana,u ovih nekoliko topika, napisano UPRAVA NAPOLJE? :D Na ovom forumu je sto se tice poteza vodecih idiota voljenog nam kluba misljenje malte ne identicno? ne verujem ni da se medju resto navijaca Vojvodine (van ovog foruma) misljenje razlikuje...
pa evo na ovom topiku da priupitam,koji su nasi eventualni mehanizmi za njihovu smenu? za vjek vekova...
...ti si nasa prva ljubav...
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Milan »

Cvetko, Rabrene, Dubroja - MARS IZ KLUBA !!!
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

Ako je ovo istina onda mozemo da zavrsimo ovu pricu
GRADJANSKI LIST
Fudbaleri Zvezde će, izgleda, u prva dva kola kvalifikacija za Kup Uefe biti domaćini na stadionu "Karađorđe".

– Sa zadovoljstvom smo primili vest da je neko izrazio želju da međunarodne utakmice igra na našem stadionu. Zvezda renovira "Marakanu" i, dok traju radovi, hoće da bude domaćin na "Karađorđu". Zašto da ne? Uveren sam da tu neće biti problema, jer Vojvodina za stadion ima sertifikat od Uefe, tako da će Novosađani ove godine imati priliku da uživaju u duplom programu međunarodnog fudbala – istakao je tehniko Vojvodine Radisav Rabrenović.

Zar je moguce da je simpaticni gospodin iz Kruscica spreman da prostituise slavnu istoriju i cast naseg kluba? I onda je Brzic kriv za poraz protiv zvjezde.......?

+++++Pogledajte jos ovu vest
Фудбалери Црвене звезде ускоро ће добити своју филијалу у нижим домаћим лигама. Међу неколико кандидата, спортски директор црвено-белих, Горан Буњевчевић, одлучио је се за Срем из Сремске Митровице.

Сарадња између Црвене звезде и седмопласиране екипе из минуле сезоне Прве Телеком лиге ће у скорој будућности бити озваничена.
Odgovori