Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Djisa
Posts: 1214
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

Voja wrote: Mon Jul 31, 2023 8:14 am
Deep Purple wrote: Mon Jul 31, 2023 7:33 am Završili smo ono domaće pojačanje o kom sam pisao, dolazi iz inostranstva. Lepa karijera, povratnik (ozbiljniji od prethodnih i u boljem stanju je @Voja) mislim da ćemo biti svi zadovoljni. Oslobodio se prostor za njega odlaskom nekolicine igrača. Čim bude potpisao, objaviću ime, trebalo bi čak možda to i danas da bude. Postoje indicije da ga je još jedan klub jurio iz naše lige ali je izabrao nas.
Pa ne bih da dođe do preokreta u minut do dvanaest a ja izleteo ovde sa imenom. Mada mislim da nema šanse do toga da dođe i da je završen. I prošli prelazni rok je bio velika želja i spominjao se na početku.

Sa njim i tim vezistom kog jure mislim da će ovo biti dosta kvalitetnija ekipa, koja će ličiti na nešto. Nisam hteo ništa da pišem nakon jučerašnjeg poraza oko dolazaka, hteo sam da prenoći.
Stoper? :mrgreen:
Sumnjam da je stoper. Imamo Traorea kog nisu hteli da prodaju i Crnomarkovica u kog se uprava kune. Ako dovedu stopera, jedan od njih (Traore) odlazi ili se neko seli na klupu, a to je nelogicno.
Kup je nas!
vdn slaninar
Posts: 1024
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

Играчи као Аца Радовановић или Планић су оно што нам треба(могу и оба) и добар задњи везни са успешност паса преко 80%(пошто наши имају око 50%),онда се можемо захвалити Јеличићу,Буснићу,Милосављевићу и Милетићу.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3940
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

@Djisa

Nevezano za objavu igrača oko koje sam jutros pisao, nama svakako treba jedan štoper nakon odlaska Vitasa i Ljubisavljevića. Jasno je da na Jeličića i Busnića u ozbiljnijim mečevima na toj poziciji ne možemo da računamo. I treba nam treći da se rotira i podigne konkurentnost u poslednjoj liniji odbrane.
CRD FCV
Posts: 1681
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Transferi

Post by CRD FCV »

Рекао бих да доводимо штопера на основу онога што је Deep написао
Deep Purple wrote: Mon Jul 31, 2023 7:33 am Sa njim i tim vezistom kog jur
Сумњам да вијају још једног везисту или нападача, већ смо довели по двојицу на те позиције. Штопера "само" једног.

Можда Лазар Росић ако је наш повратник, он има неки чудан статус на Трансфермаркту, има клуб а уговор истекао у Јуну. Њега је неко јурио зимус, дал црни или црвени.
User avatar
Maki
Posts: 1148
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Transferi

Post by Maki »

Trebaju nam dva prava štopera, jer Traore, Crnomarković i Jeličić su suv prosek. Ponekad su dobri, ali kikisiraju redovno. Imaće stalno probleme sa kartonima, a moguće su i povrede. Tanjga je još zelen, a Busnić je zadnji vezni tako da nemaju adekvatnu zamenu.
Ovo sve govorim uslovno, ako imamo ambicije da budemo drugi, ako ne, onda možemo da teramo i ovako.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4827
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Ako je stoper u pitanju, moj tip je na Rosica ili Kosanovica.
Slobodan je i Nastasic, ali sumnjam da bi se on ovde navodio kao neko sa ''lepom karijerom'', vec bi to bilo pompeznije verovatno. :mrgreen:
User avatar
Maki
Posts: 1148
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Transferi

Post by Maki »

Ako se ne varam dres sa brojem 4 je slobodan. Nosio ga je lane Vitas, a Radulović na pripremama. Kontam da se čuva za novog štopera ili zadnjeg veznog, ili nekog ko igra na obe pozicije.
Karlsson
Posts: 2140
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Možda Vulić? On je bio tema zimus, a sada trenira sa Napretkom. Neki mediji su pisali da možda i ostane u Kruševcu.
User avatar
Djisa
Posts: 1214
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

Karlsson wrote: Mon Jul 31, 2023 11:01 am Možda Vulić? On je bio tema zimus, a sada trenira sa Napretkom. Neki mediji su pisali da možda i ostane u Kruševcu.
Deep je rekao da protiv ovog nece niko imati nista protiv. Vulic je mator i jos cigan. Znaci vecina ce imati nesto protiv, prvi ja!
Kup je nas!
Karlsson
Posts: 2140
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Djisa wrote: Mon Jul 31, 2023 11:02 am
Deep je rekao da protiv ovog nece niko imati nista protiv. Vulic je mator i jos cigan. Znaci vecina ce imati nesto protiv, prvi ja!
Pa nije baš mator. Tek treba da napuni 27 godina, a ne sećam se da smo se zimus previše bunili kada se o njemu pisalo.
U zvezdi je bio svega sezonu.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2065
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Planić bi bio top resenje.
Nemanja Tekijaški takodje.Potpisao je za Jablonec, tako da od toga nema ništa, ali to je igrač koji ima mozga i biće sigurno sve bolji i bolji.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4827
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Planic ima ugovor jos dve godine, ako je verovati Transfermarktu.
Radovanovic se vratio s pozajmice nazad u Belgiju, tako da se nadam da to mozda znaci rastanak. On ili Rosic bi bili fantasticno resenje.
ssnigd
Posts: 3402
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Transferi

Post by ssnigd »

Deep Purple wrote: Mon Jul 31, 2023 10:10 am @Djisa

Nevezano za objavu igrača oko koje sam jutros pisao, nama svakako treba jedan štoper nakon odlaska Vitasa i Ljubisavljevića. Jasno je da na Jeličića i Busnića u ozbiljnijim mečevima na toj poziciji ne možemo da računamo. I treba nam treći da se rotira i podigne konkurentnost u poslednjoj liniji odbrane.
Jelicic i Busnic mi ne bi bili u ekipi, koja bi igrala reakreativnu utakmicu sa veteranima Malog Idjosa.
Dokle cemo da drzimo u ekipi poluskart, koji trosi novce i zauzima mesto... Otarasite se vise balasta nekvalitetnih igraca
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1281
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post by MiSmoFKV! »

Nadam se da nije Vulić jer nama fali 6ca, a za 8cu imamo Zukića, Kajevića, pa čak i Milosavljevića.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9839
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

MiSmoFKV! wrote: Mon Jul 31, 2023 12:26 pm Nadam se da nije Vulić jer nama fali 6ca
Vecito nezadovoljni... juce smo resili peticu, sad... fali sestica :mrgreen:
Image
Post Reply