Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Turija
Posts: 10708
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Vi stvarno, jos uvek, verujete da ce doci neki dobar igrac?
Ljudi, pa ni Medojevic nece da dodje u svojim poznim fudbalskim godinama i ko zna kakvoj formi.
U takvoj ekipi ce se samo izblamirati i biti isti kao i ostali. Zato svi, koji nesto vrede, zele sto pre da odu iz Vose. Dzaba i FCVB i plate.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
churguzijanac
Posts: 2055
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Turija wrote: Fri Jul 28, 2023 11:48 am Vi stvarno, jos uvek, verujete da ce doci neki dobar igrac?
Ljudi, pa ni Medojevic nece da dodje u svojim poznim fudbalskim godinama i ko zna kakvoj formi.
U takvoj ekipi ce se samo izblamirati i biti isti kao i ostali. Zato svi, koji nesto vrede, zele sto pre da odu iz Vose. Dzaba i FCVB i plate.
Turija, svi mi ovde smo slepi od ljubavi.Neko manje neko više.Znamo mi to sve to, al nekako se nadaš i veruješ u čudo.
User avatar
slanobarac
Posts: 3532
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Zašto još nema potvrde potpisa ovog Kongoanca?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
hvylarn
Posts: 406
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Transferi

Post by hvylarn »

User avatar
Deep Purple
Posts: 3891
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

U januaru je inače Bolingi bio nadomak potpisa za Apollon.

Nadam se da će se pokazati kod nas.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3980
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

hvylarn wrote: Fri Jul 28, 2023 3:17 pm https://www.transfermarkt.com/jonathan- ... ler/315337

Na transferu je potvrdjeno
Još jednom, ovo nema nikakvu težinu dok ne bude predstavljen na sajtu.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Nevernik II
Posts: 451
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: Transferi

Post by Nevernik II »

Transfermarkt kao i Wikipediu može ko hoće da uredjuje. To što piše ne znači ništa.
lazarr
Posts: 817
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Transferi

Post by lazarr »

Za one koji još uvek sumnjaju....
Bolingi je trenutno na Vujadinu i trenira sa ekipom
User avatar
N13
Posts: 2053
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post by N13 »

Mene zanima da li ima pravo nastupa protiv Cigana, i revans protiv Apoela?

Ako ne bude registrovan za te utakmice, dzabe sve
User avatar
Maki
Posts: 1128
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Transferi

Post by Maki »

Ako sam dobro razumeo, ovde je pisano x puta, za ovaj krug kvalifikacija je zatvorena lista. Za Zvezdu i sledeći krug u Evropi može da igra.
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: Transferi

Post by zime89 »

Maki wrote: Fri Jul 28, 2023 6:15 pm Ako sam dobro razumeo, ovde je pisano x puta, za ovaj krug kvalifikacija je zatvorena lista. Za Zvezdu i sledeći krug u Evropi može da igra.
Koliko znam uvek je tako bilo, nikad nije moglo izmedju meceva u Evropi da se registruje. Sad jedino ako je nesto promenjeno.
ZIME89
hvylarn
Posts: 406
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Transferi

Post by hvylarn »

Samo protiv Zvezde može. Kako je Batak izjavio, možemo i očekivati u sastavu. Svakako neće moći da igra u četvrtak.
User avatar
Maki
Posts: 1128
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Transferi

Post by Maki »

Ako notar ne radi subotom onda ništa od Bolingijevog hetrika u nedelju.
User avatar
N13
Posts: 2053
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post by N13 »

Znam da neko rece da ne treba da brinemo, ali Boligni objavio story na instagramu iz, ako dobro vidim, kafica Peppermint.
Ja ne mogu da nadjem, da kafic tog imena postoji u Novom Sadu :D A u Osijeku vidim da ima. Da nije produzio malo prema zapadu? :mrgreen:

Covece u kakvoj paranoji mi zivimo kada su stranci u pitanju... pretvaramo se u detektive :D
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3858
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

N13 wrote: Fri Jul 28, 2023 8:47 pm Znam da neko rece da ne treba da brinemo, ali Boligni objavio story na instagramu iz, ako dobro vidim, kafica Peppermint.
Ja ne mogu da nadjem, da kafic tog imena postoji u Novom Sadu :D A u Osijeku vidim da ima. Da nije produzio malo prema zapadu? :mrgreen:

Covece u kakvoj paranoji mi zivimo kada su stranci u pitanju... pretvaramo se u detektive :D
Ma ima, tu u Sheratonu, restoran tog imena. Eto da ne brineš, rešio ti Red Holmes 8)
Io odio Belgrado
Post Reply