VOJVODINA u Evropi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Nevernik II
Posts: 455
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: Apoel - VOJVODINA, četvrtak 19h

Post by Nevernik II »

Kako smo očekivali nismo loše prošli.

Samo, dok god nam taktika bude Samo Da Ne Izgubimo nećemo ništa uraditi.
Ista ova ekipa samo sa 30% većim mudima pobedila bi danas.
ssnigd
Posts: 3395
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Apoel - VOJVODINA, četvrtak 19h

Post by ssnigd »

Cega se mi plasimo vecito? Cega??? Lepo rece Stexman, gde su vam MUDA???
Carevic nas drzao i onda poklonio gol, sto rece Rabba moralo je jednom da udje. Previse pliva i preslabo izlazi na te lopte. Udji brate muski, otresi sve i izboksuj tu loptu.

Malo vise srca, malo vise jacine u duelima, malo vise sigurnosti... Valjda cemo uspeti da se oporavimo do sledeceg cetvrtka i da prodjemo Kiprane. Mozemo samo ako budemo igrali isto 90min ili 120min, a ne na momente.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
slanobarac
Posts: 3555
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Apoel - VOJVODINA, četvrtak 19h

Post by slanobarac »

fare wrote: Thu Jul 27, 2023 7:58 pm Ovoje jad i beda katastrofa, sada vidite kakve su igračine Top i Veljko u odnosu na ove baletane.
E samo sam čekao ko će prvi da pomene Veljka i eventualno Lalatovića.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Marko93
Posts: 554
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: Apoel - VOJVODINA, četvrtak 19h

Post by Marko93 »

Realno i Mrkaic bi ono ubacio 😁
Karlsson
Posts: 2135
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Apoel - VOJVODINA, četvrtak 19h

Post by Karlsson »

Da li Bolingi uopšte može da igra sledeću utakmicu, jer mislim da mora da bude registrovan pre početka dvomeča?
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3989
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Apoel - VOJVODINA, četvrtak 19h

Post by Rabba »

Prošlo je mnogo bolje nego što je prezentovano. Drugo poluvreme je Batak zapravo taktički nadigrao šarlatana s druge strane, što nikad nisam mislio da ću izjaviti.

Utisci iz drugog poluvremena slični, Carević branio šta je mogao, ali je nekarakteristično proletao celu tekmu, što nas je na kraju i koštalo. Crnomarković ipak popravio malo utisak, Traore fantastičan nazad. Jeličić nevidljiv, mada bez nekih grešaka. Levo Antonijević opet, od sjaja od očaja. Milosavljeviću ne mogu da zamerim angažman, ali ne znam koja je njegova pozicija. Zukić do gola Zukić kakvog znamo, posle su mu se jaja malo spustila, pa je to na nešto i ličilo. Čumić najopasniji ubedljivo, Radulović bi mogao biti dobro pojačanje. Baraye od pomeranja bliže sredini nešto bolji, ali jako slaba predstava za evropske potrebe. Vukić slika i prilika Ašćerića. Zna da se spusti 50 metara od gola i da leđima odloži loptu. Skil koji nikome ne treba. I takav bolji od Vukčevića. Miletić na levom beku zapravo vrlo solidan u to vremena što je dobio. Sredina je delovala sigurnije od ulaska Busnića, ali je bio sam kraj utakmice.

APOEL je delovao nekako nezainteresovano da nas dovrši. Reći ću još jednom, Sa Pinto je naša najveća šansa.

Jednom za sve, ono što je registrovano može da igra. Nema više registracija.
Last edited by Rabba on Thu Jul 27, 2023 9:23 pm, edited 1 time in total.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Maki
Posts: 1138
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Apoel - VOJVODINA, četvrtak 19h

Post by Maki »

Nadam se da protiv Zvezde odlažemo mi nemamo s kim da igramo.
U revanšu su karte u našim rukama, sve je bilo dobro. Carević je imao 8 odbrana, realno ostavljen na cedilu. Po meni naš igrač utakmice. Svi su jako oscilirali. Vidi se iskustvo kod njih, ali kad su im ušle izmene ništa posebno, i disali su na škrge. Mi tu bolje stojimo.
Karlsson
Posts: 2135
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Apoel - VOJVODINA, četvrtak 19h

Post by Karlsson »

Rabba wrote: Thu Jul 27, 2023 9:16 pm Prošlo je mnogo bolje nego što je prezentovano. Drugo poluvreme je Batak zapravo taktički nadigrao šarlatana s druge strane, što nikad nisam mislio da ću izjaviti.

Utisci iz drugog poluvremena slični, Carević branio šta je mogao, ali je nekarakteristično proletao celu tekmu, što nas je na kraju i koštalo. Crnomarković ipak popravio malo utisak, Traore fantastičan nazad. Jeličić nevidljiv, mada bez nekih grešaka. Levo Antonijević opet, od sjaja od očaja. Milosavljeviću ne mogu da zamerim angažman, ali ne znam koja je njegova pozicija. Zukić do gola Zukić kakvog znamo, posle su mu se jaja malo spustila, pa je to na nešto i ličilo. Čumić najopasniji ubedljivo, Radulović bi mogao dobro pojačanje. Baraye od pomeranja bliže sredini nešto bolji, ali jako slaba predstava za evropske potrebe. Vukić slika i prilika Ašćerića. Zna da se spusti 50 metara od gola i da leđima odloži loptu. Skil koji nikome ne treba. I takav bolji od Vukčevića. Miletić na levom beku zapravo vrlo solidan u to vremena što je dobio. Sredina je delovala sigurnije od ulaska Busnića, ali je bio sam kraj utakmice.

APOEL je delovao nekako nezainteresovano da nas dovrši. Reći ću još jednom, Sa Pinto je naša najveća šansa.

Jednom za sve, ono što je registrovano može da igra. Nema više registracija.
Da li je moguće da si napisao komentar prepun optimizma, pohvala i dobrih utisaka? :mrgreen:
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3865
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Apoel - VOJVODINA, četvrtak 19h

Post by Red Marquis »

Primeti se da je njima početak prvenstva daleko i da su fizički daleko od spremnosti. Moramo ih fizički nadvisiti u revanšu, presing i pritisak.
I naravno, Milosavljevića i Vukčevića ako može ostaviti gore na tribini.
Io odio Belgrado
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Apoel - VOJVODINA, četvrtak 19h

Post by borrissey »

Svi kritikuju napad, a zapravo naša odbrana je smehotresna. Ja ne znam ko je te igrače učio kako se postavljaju u liniji, ali ko god da ih je učio ne treba to više da radi. Ona postavka zadnje linije izgleda kao deca na velikom odmoru, svi na loptu, a okolo njihovi igrači sami ko duhovi.
User avatar
N13
Posts: 2061
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Apoel - VOJVODINA, četvrtak 19h

Post by N13 »

Jedina dobra stvar je sto smo izgubili samo 2:1, i sto cemo imati priliku da organizujemo pravi festu na Karadjordju. Fali nam malo te energije sa evropskih utakmica. Eh da smo izvukli 1:1 ili 2:2...

Apoel mnogo gori nego sto sam ocekivao. Mi ocekivano katastrofalni.
Pored toga skinuli gace + mnogo kilavi i slabi. Mnogo.

Izdvojio bih dodavanje Baraya za Cumica kod naseg kola... u stilu Sergeja.
Takodje mali Radulovic bi mogao biti solidno pojacanje. Dugo nismo videli da neko onako naredja nekoliko igraca odbrane, osim Cumica protiv TSC-a.
CRD FCV
Posts: 1660
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Apoel - VOJVODINA, četvrtak 19h

Post by CRD FCV »

Резултат бољи од очекиваног. Имамо се чему надати у реваншу. Тражиће се карта више.

Пошто је о утакмици све речено, да кажем да је била пристојна атмосфера у Максбет арени, око десетак нас пратило утакмицу. Међу том екипом и особа у нашем дресу али са баксузним именом које је донело малер да примимо два гола (верујем да чита форум, препознај се друже).
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1395
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Apoel - VOJVODINA, četvrtak 19h

Post by Uvek sa tobom »

Како сам се надао... Апоел ништа посебно, мислим да смо их можда и превише вечерас респектовали, мада да смо се отворили ко што ћемо морати у НС, биће промаје, примили смо аматерске голове.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
babac
Posts: 23
Joined: Thu Mar 01, 2012 2:13 pm

Re: Apoel - VOJVODINA, četvrtak 19h

Post by babac »

Dobro smo mi i prosli sa ovakvom igrom ,za sedam dana je biti ili ne biti batak i strucni stab moraju da nesto ozbiljno menja u igri ako misle da idemo dalje,nase je da docemo na Karadjordje u sto vecem broju i da im damo podrsku. :cheers:
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1277
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Apoel - VOJVODINA, četvrtak 19h

Post by MiSmoFKV! »

borrissey wrote: Thu Jul 27, 2023 9:27 pm Svi kritikuju napad, a zapravo naša odbrana je smehotresna. Ja ne znam ko je te igrače učio kako se postavljaju u liniji, ali ko god da ih je učio ne treba to više da radi. Ona postavka zadnje linije izgleda kao deca na velikom odmoru, svi na loptu, a okolo njihovi igrači sami ko duhovi.
A nama stručni štab tri štopera i bek :mrgreen:
Post Reply