Super Liga - sezona 2023/24

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
novosadjanin
Posts: 1353
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by novosadjanin »

Znaci plan je da izgubimo od crvenih, ispadnemo iz Evrope i onda odlozimo protiv crnih? :mrgreen: Jel uopste imamo pravo da odlozimo ako vise nismo "zivi" u Evropi?

Prelepa svecarska atmosfera na Mitru Miricu. Tanjga gost u studiju pred utakmicu, Ivanic novi kapiten, Kabic na klupi, spreman da u nastavku udje i ispuni decacki san 8)
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
slanobarac
Posts: 3538
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by slanobarac »

Nije čudo što naši klinci teže ga :shit: kad i navijači kao omađijani prate sve u vezi istih. Manite se više njih gledajmo i počistimo svoja :shit:. Sve priče o njima su ispričane, dno je davno probijeno.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10727
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Turija »

@slanobarac, ne mozes ignorisati sadasnjost. Upoznaj protivnika, da bi ga pobedio, a Fiorentini ,,zinullo d..e" za novcima. Vaznije im evri od casti, obraza i rejtinga i spremnosti za takmicarsku utakmicu.
Ovi napaljeni do bola, a i sudija im duva vetar u ledja na pocetku meca. A, posle 5:0 nista vise nije bitno.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Karlsson
Posts: 2131
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Karlsson »

Pogledao sam samo sastave i vidim da je FIorentina počela sa rezervnim timom.
Svakako zvezda jeste jača nego prošle sezone, a želim joj od srca da je nakanta u grupi ko stigne.
CRD FCV
Posts: 1655
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by CRD FCV »

slanobarac wrote: Wed Jul 26, 2023 8:51 pm Nije čudo što naši klinci teže ga :shit: kad i navijači kao omađijani prate sve u vezi istih. Manite se više njih gledajmo i počistimo svoja :shit:. Sve priče o njima su ispričane, dno je davno probijeno.
+1
User avatar
Deep Purple
Posts: 3909
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Deep Purple »

Meni Tanjga ne bi prišao klubu posle ovoga.
User avatar
Turija
Posts: 10727
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Turija »

Deep Purple wrote: Wed Jul 26, 2023 9:38 pm Meni Tanjga ne bi prišao klubu posle ovoga.
+1
Nisam gledao sta je pricao, ali za mene je veliko i neocekivano razocaranje. Vazno da je juniora ugurao u avion za Kipar.
Tako to biva, kad coveka poznajes samo sa terena - velika je sansa da pogresis u proceni.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1390
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Uvek sa tobom »

Како сина није тамо увалио код цигана него код нас...
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
CRD FCV
Posts: 1655
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by CRD FCV »

Узмем да погледам Око магазин да видим шта је била тема кад оно Интерполово познато лице. Јел ово замена за искакање из фрижидера кад није изборни циклус.

А Тањга, разумем да су га звали као некога ко познаје италијански фудбал и бивши играч ових других али кад си на функцији код нас једино коректно је да се захвали на позиву.

Е наше легенде, неке туђе су нас више испоштовале.
Cane
Posts: 1045
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Cane »

Niti sam gledao tu njihovu utakmicu niti bilo šta u vezi toga, tako da ne znam šta je ovaj baljezgao tamo ali bez obzira na to ako je samoinicijativno otišao tamo zaslužuje diskvalifikaciju za bilo koju funkciju u klubu a ako je otišao po dogovoru s nekim drugim onda odgovornost mora biti i šira. Treba insistirati na odgovoru odakle on tamo i ima li to bilo kakve veze sa bilo kojim nivoom klupskih struktura FKV!
Da li nekom treba crtati da mi ne želimo bilo kakve dobre ili korektne odnose s tim gadovima?
Kome je do toga neka odmah prelazi tamo, u upravu, na klupu, tribinu, bilo gde, samo marš iz Vojvodine.
Oko raznih stvari se možemo neslagati ovde na forumu, ali oko ovoga mislim da smo jedinstveni svi do poslednjeg.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Voja »

CRD FCV wrote: Wed Jul 26, 2023 10:05 pm али кад си на функцији код нас једино коректно је да се захвали на позиву.
Jesam li nesto propustio? Na kojoj je funkciji?
Image
User avatar
Turija
Posts: 10727
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Turija »

Vojo, koliko znam ostavljeno mu je ,,da razmisli".
I dok misli, ubacio se na funkciju u savezu, a jos uvek ,,misli" u vezi Vose. Bas mu je tesko, a u medjuvremenu ekspresno ugurao sina medju prvotimce Vojvodine. Za to mu nije trebalo nimalo vremena da razmisljanje.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Dragojlo »

Iz nekog glupog razloga sam na Mozzartu otvorio snimak radovanja onih bašibozuka pred svojim severom večeras - kad tamo u prvom redu njihov novopridošli igrač sa brojem 70 na dresu, koji skače i peva njihove pesme kao da ga je Borjan napravio!!!! :oops: I to sve u zagrljaju sa Dr Ćomijem!!! Biću jako prost i rizikovaću banovanje, al zabole me!!! -
J**ALA VAS "NAŠA DECA" i "NAŠI KLINCI"!!!!
:evil: :pegla:
User avatar
Deep Purple
Posts: 3909
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Deep Purple »

Dragojlo wrote: Wed Jul 26, 2023 10:53 pm Iz nekog glupog razloga sam na Mozzartu otvorio snimak radovanja onih bašibozuka pred svojim severom večeras - kad tamo u prvom redu njihov novopridošli igrač sa brojem 70 na dresu, koji skače i peva njihove pesme kao da ga je Borjan napravio!!!! :oops: I to sve u zagrljaju sa Dr Ćomijem!!! Biću jako prost i rizikovaću banovanje, al zabole me!!! -
J**ALA VAS "NAŠA DECA" i "NAŠI KLINCI"!!!!
:evil: :pegla:
Kada bi ih sad u nedelju samo pobedili, neka postimo narednih deset godina, mala je cena.
User avatar
novosadjanin
Posts: 1353
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by novosadjanin »

Trazim ja Kabica na kraju utakmice prilikom pozdrava ultra kopa, gledam one sa strane mirne, nema ga. Kad ono on u prvom redu, skace u transu, vodi navijanje... Raša Pankov u neverici
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Post Reply