Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3981
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

hvylarn wrote: Mon Jul 24, 2023 2:40 pm Ili neko čita forum ili isto ima info za Belorusa, al ostavio je komentar na mozzart objavi za žreb.
Naravno da se čita forum, tako nebitni likovi daju sebi na važnosti. Valjda misli da ako postoji u komentarima Mocarta, onda je nešto postigao u životu.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
draganas
Posts: 197
Joined: Thu Sep 15, 2016 2:44 pm

Re: Transferi

Post by draganas »

Kako će tačno da se pokvari posao ako mu se objavi ime?

Potpis može da zakaže ako mu se ponudi mala plata na rate. :D

Ili neko traži svoj deo.
User avatar
Maki
Posts: 1131
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Transferi

Post by Maki »

Šta me briga, ja se još nadam Medojeviću, a dogodine u kvalifikacijama za LŠ Radoji, Gaćinoviću, Danijelu Aleksiću i Dući Tadiću.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3981
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Ko održava spisak igrača na zvaničnom sajtu, da li može da se skloni Veljko Jelenković, neozbiljno je da je dečko na spisku a nije u klubu bar pola godine.

EDIT: Još jedan zanimljiv odlazak momka kojeg su pojedini ovde prilično pohvalili, sa 3 nedelje zakašnjenja:

https://fkmetalac.rs/2023/07/01/milanov ... -energiju/
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Turija
Posts: 10721
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Voja wrote: Mon Jul 24, 2023 12:52 pm
Turija wrote: Mon Jul 24, 2023 10:57 am Ti kazes, odgovorio mi je Deep na tu temu u njegovom najduzem postu ( koji sam, istina, bio citao na preskok), pa sam ponovio teskom mukom citanje i ne nadjoh odgovor. Na kraju je @Deep napisao da nema info. Hvala, posteno!
Pa kako je Deep pisao post, shvatio sam da jedan covek sve sam radi i da je taj sto otisao jednostavno suvisan :mrgreen:
Okej, implicitno-slagalica. Ja mislio eksplicitno, pa da sam propustio. :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
hvylarn
Posts: 406
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Transferi

Post by hvylarn »

Jel se javio Belorus? Let rezervisan?
Marko93
Posts: 553
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: Transferi

Post by Marko93 »

A gde napadac onaj jel nasao kofere?
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Transferi

Post by Helm »

Pozdrav svima! Nije me bilo dugo na forumu, drago mi je da vidim puno starih članova, možda me se poneko i seća.

Moj prvi upis posle dugo vremena, nažalost na ovoj temi, nažalost sa gorkim ukusom. Žao mi je što je dugogodišnja dobra tradicija prekinuta transferom Kabića, kojem i pored svega ovom prilikom želim sve najbolje u životu, i da zaradi svoj hleb od fudbala. Istovremeno se nadam da je ošišao crvene pošteno, jer mislim da će mu to biti najveći ugovor koji je potpisao u karijeri.

Sa čisto fudbalskog aspekta smatram da smo mi mnogo više dobili nego izgubili odlaskom Kabića, ali ostaje žal za onim nefudbalskim značenjem transfera bilo kog našeg igrača u taj klub.
User avatar
Turija
Posts: 10721
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Helm, naravno da se secamo, kao i mnogih drugih, koji ne pisu vise.
Dobro dosao nazad na Forum :!:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
CRD FCV
Posts: 1654
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Transferi

Post by CRD FCV »

Како нас несреће увек окупљају. Свака част свима који су се вратили на форум после много времена, надам се да није привременог карактера. Заједно смо јачи сигурно, лепши ко зна.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2055
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Jbg, ipak je Voša teška droga.Teško se čovek skida :mrgreen:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

churguzijanac wrote: Mon Jul 24, 2023 7:01 pm Jbg, ipak je Voša teška droga.Teško se čovek skida :mrgreen:
Lakse se zene odreci nego foruma :mrgreen:

edit: e da, pozdrav i za Helma. Iako mi nije jasno sta je sad privuklo povratnike na forum, ako su vec bili digli ruke... kontam da rezultati sigurno nisu, mozda igre ili "igre"? :mrgreen:
Last edited by Voja on Mon Jul 24, 2023 7:10 pm, edited 1 time in total.
Image
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3981
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Lepo te je ponovo videti Helm, dobrodošao nazad u svoju kuću :cheers:
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2055
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Voja wrote: Mon Jul 24, 2023 7:07 pm
churguzijanac wrote: Mon Jul 24, 2023 7:01 pm Jbg, ipak je Voša teška droga.Teško se čovek skida :mrgreen:
Lakse se zene odreci nego foruma :mrgreen:
E sad to moraš pitati Deepa.Ako me sećanje ne vara on je imao kriznu situaciju.E sad il je prevazišao il se razišao :mrgreen:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

churguzijanac wrote: Mon Jul 24, 2023 7:41 pm
Voja wrote: Mon Jul 24, 2023 7:07 pm
churguzijanac wrote: Mon Jul 24, 2023 7:01 pm Jbg, ipak je Voša teška droga.Teško se čovek skida :mrgreen:
Lakse se zene odreci nego foruma :mrgreen:
E sad to moraš pitati Deepa.Ako me sećanje ne vara on je imao kriznu situaciju.E sad il je prevazišao il se razišao :mrgreen:
Ma on krizira ceo zivot, malo ga Terza Madjija odrzava zadnjih par godina u sreci i veselju, a sto kolega u susednom topicu napisa, kada dodje vreme da se oni ugase, tek tad nastaje istinska kriza... na kolegu Deepa mislim :mrgreen: :cheers:

Koliko li igraca prihvati poziv Vose, obeca se, i onda u medjuvremenu dodju na ovaj forum da nas upoznaju i otkazu potpisivanje? :mrgreen:
Image
Post Reply