Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Marko93
Posts: 553
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: Transferi

Post by Marko93 »

Sad ce Vukanovic ili kako se zvase ciganski isprdak ko ce da se kladi
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3984
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Pacovku želim da mu se cigani poseru u usta ko što se on nama posrao. Ne mogu da kažem da mi je žao što je otišao, takvim karakterima i obrazima i jeste mesto tamo. Za sezonu 2024/25 mu želim sve najbolje u dresu Domžala ili gde je već prešao onaj Lopata, što im ga je Bajern zavalio za opasne pare.
Last edited by Rabba on Sun Jul 23, 2023 5:15 pm, edited 1 time in total.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
lazarr
Posts: 817
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Transferi

Post by lazarr »

Image

Moja privatna arhiva dresova.....
Gde sam pogrešio???
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3984
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

https://www.fkvojvodina.rs/uros-kabic-u-crvenoj-zvezdi/

Skinite malo go**o sa spiska igrača sa sajta, ko god da održava to.

Sa Wikipedije je uklonjen, kako i dolikuje.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3911
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

prijatelj |
23.07.2023. U 17:10
Perodica dobila 300k, menadzer dobio 300k, sa vrha se zavrsila prica na surov nacin.
student
Posts: 90
Joined: Sat Dec 21, 2013 12:51 pm

Re: Transferi

Post by student »

Uopste mi nije zao sto je otisao, videlo se jako dobro da od malog govneta nece biti igrac nikad.

A sto je otisao tamo - i drago mi je i nije. Volim sto smo ih zajebali (bar na papiru, pare necemo videti nikada) ali ne sto smo i mi prodavali pricu kako je buducnost kluba kad realno nije bio ni rezervna opcija na krilu.

Srecan dalji razvoj karijere Urose. I da te ubrzo ponovo gledamo u Novom Sadu. U dresu onih mamjuna sa Detelinare, Novog naselja ili Borca sa Klise razume se. Za bolje nisi.
vdn slaninar
Posts: 1017
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

Кабић је имао уговор још две године,највећи кривац ове срамоте је Збиљић, клуб се питао за трансфер.Ово је против интереса клуба и Збиљић треба да лети напоље,може и он код мађије.Кабићу свакако желим пропаст тамо.
Cane
Posts: 1045
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Transferi

Post by Cane »

Neka je više završeno, igrački posmatrano mi smo od danas jači.
Sve drugo, okolnosti pod kojima je "pregovarano", uloga ovoga ili onoga u tome, zakulisne radnje i pritisci su druga priča i teško je komentarisati nešto o čemu nemamo mnogo informacija. Ono o čemu možemo razgovarati je njegov učinak u našem dresu, odnos koji je pri tome pokazivao, posvećenost radu i slično, a na osnovu svega toga ja mislim da je došao na pravo mesto i želim mu da nastavi onako kako je igrao do sada.
vdn slaninar
Posts: 1017
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

Са појачањима се касни да би имали алиби за лоше резултате,виде људи пролази,зашто мењати.
User avatar
Juzni Banat
Posts: 33
Joined: Tue Oct 07, 2014 12:51 am

Re: Transferi

Post by Juzni Banat »

Deep Purple wrote: Sun Jul 23, 2023 5:46 pm prijatelj |
23.07.2023. U 17:10
Perodica dobila 300k, menadzer dobio 300k, sa vrha se zavrsila prica na surov nacin.
A pravilo da nema pregovora sa igračem pod ugovorom? Kako se došlo do toga da baš ta ponuda bude "prava", od onih jačih iz Italije i Austrije? Za ovo što se desilo je neko dužan odgovore i baš me interesuje da li će ih biti
User avatar
rykerfcv
Posts: 780
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Transferi

Post by rykerfcv »

Turija wrote: Sun Jul 23, 2023 11:11 am
Uvek sa tobom wrote: Sun Jul 23, 2023 10:59 am
Mare_Liman wrote: Sat Jul 22, 2023 11:17 pm Зато ми је и Витас био за капитена, колико год имао киксева и дефанзивно био рупа, увек је дао 100%, био је прави вођа, стојао је иза сваког саиграча кад год би избио неки проблем, причао је свих 90 минута, буквално био прави лидер и
Витас је баш пожртвовано капитенски у најважнијој утакмици полуфинала на пола терена код аут линије са леђа стартовао за заслужен други жути, о киксевима да не причам. Маните ме Витаса, сваки дан чекам да прочитам да је потписао за неког.
+1.
Sto se Kabica tice, istinu cemo saznati jednog dana.

I dalje zelim da verujem da deca Limana, Grbavice, Centra, kao i ostalih navijackih entiteta, ne idu tamo svojom voljom?

Колико знам дечко је са Грбавице,знамо и сами ако је одрастао на Грбавици за кога је навијао.Једино да је преко ноћи постао симпатизер београдских црвено белих или му је дупе зинуло за паре.
Дечку све најбоље у каријери,нико није већи од Војводине.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
fare
Posts: 2810
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Zbiljiću pakuj kofere.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3863
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

Od mene samo svima koji su direktno ili indirektno učestvovali u ovome JAJARE MARŠ U BEOGRAD!
Malom naravno sve najgore u daljoj, što kraćoj, karijeri.
Io odio Belgrado
Karlsson
Posts: 2133
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Kako je Sarajevo uspelo da kapariše ovog Renana, a mi ne možemo da nađemo sličnog napadača?
Em relativno mlad, em efikasan.
milancl
Posts: 478
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: Transferi

Post by milancl »

Što se tiče Kabića, nekako mi draže što je na ovaj način pokazao svoje pravo lice, nego da je uradio kao Ivanić. Ono je još više bolelo.

Igrački nismo ništa izgubili, mali je bio talenat, ali očigledno da će uskoro biti propali talenat, naročito ovim potpisom u crvena go**a. Što neko reče, eto ga u Domžalama uskoro, a onda i u Zvijezdi onoj Luke Jovića...

Nama je veći problem što je uprava rešila da ga proda tamo gde ga je prodala. A dobro znaju da je to ono što je što se tiče nas zabranjeno. Nikakve ucene tu ne prolaze, nikakva opravdanja nas ne zanimaju. Jednostavan su i uprava i Kabić pokazali svoje pravo lice.

Nekako mi @deep purple uvek unese neki optimizam i često se slažem sa njim, ili sam bliži njegovom razmišljanju, nego shvatanjima nekih drugih forumaša... Ali sad zaista ne vidim nikakvu svrhu razgovarati sa bilo kim... Evropa je za 4 dana, mi nismo doveli špica, ni zadnjeg veznog, a najveći laik vidi da su najpotrebniji. Pa sutra da dovedete Benzemu i Davidsa iz najboljih dana, zar ne shvatate da je za Evropu kasno. Prodali ste Kabića crvenima... Da ne pričam o milion drugih stvari... Zar očekujete da vam iko išta poveruje? Pa nemamo 5 godina i ne verujemo u Deda mraza.
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
Post Reply