Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Milan
Posts: 4189
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Baš je lepo kad pročitaš za igračevu želju da predje kod cigana…


p.s. Dešava se po ko zna koji put, te bih zamolio forumaše da pročitaju topike pre postovanja neke vesti, jer se po ko zna koji put ponavlja da se ista vest postavi dva ili tri puta.
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1469
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

Krenuo sam da pisem, pa sam posle posta MiSmoFKV odlucio da i ja duvam u jogurt :)

Iskreno trulo bi od njega bilo da trci tamo, rodjen je ovde, prosao sve u klubu... Makar ga i Liga Sampiona cekala na tacni.

Inace ovo poredjenje sa Bajernom je smesno, ali oni sa ovim pumpanjem para i zastitom drzave mogu da rade sta god pozele u nasoj ligi... Koga hoce da otmu, koga hoce da dovedu. Greska nasa i nasih pajsera iz uprave je sto smo imali sansu(ajde jos ovu sezonu je imamo) za iskorak ka Evropi, kojim bi dobili finansijsku potporu, a i talentovanim igracima iz lige bismo bili zanimljiviji.
Karlsson
Posts: 2131
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

vdn slaninar wrote: Wed Jul 19, 2023 1:07 pm По мени или је ово пумпање цене странцима,да се нпр Болоњи покаже интересовање цз,или цз жели да има све што вреди.Реално нема места на клупи код цига,како ће га продати да зараде на њему,са неке позајмице нема шансе.Кабић не може код нас да се избори за место,како ће код њих где играју играчи пар милиона плаћени,са великим платама.Ја у Кабића верујем да може постати играч,ал не код њих где неће играти.
Ne verujem da je pumpanje cene, jer zašto bi onda Zbiljić rekao direktno da je zvezda Kabićeva želja i time dečka bez potrebe omrazio kod navijača Vojvodine?
User avatar
Milan
Posts: 4189
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Pa da bismo lakse progutali njegovu prodaju…
POŠTO OBRAZ ???!!!
Karlsson
Posts: 2131
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Milan wrote: Wed Jul 19, 2023 1:20 pm Pa da bismo lakse progutali njegovu prodaju…
Kome i kakvu prodaju ako je reč samo o pumpanju cene?
User avatar
Deep Purple
Posts: 3909
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Evo i prijatelj je potvrdio ono što sam načuo pre nekih mesec dana, organizovani kriminal bukvalno sa igračima.
Neće ovaj zvezdu videti osim na papiru. Možda neki minut tu i tamo dobije.
Idu na to ovi sa vrha države da stvore “agenciju” i sve najbolje mlade talente da uzmu pod svoje.

Neki će ostajati u matičnim klubovima neki ne. Npr gledaće ranije da počnu sa zastupanjem igrača tipa sa 15-16 godina (tad procene ko ima koliki plafon od mladih) pa da klub nema vremena ni da reaguje jer njima ni ne ide na ruku da posluju tako da se plaćaju za njihove igrače obeštećenja makar na lokalnom nivou.
I da od prodaje imaju zarade 30-40 posto a da klubovima pripada 60-70. Radiće transferi na Kipar. Kao što reče Prijatelj da vidimo da li Zbiljić može sa tim da se izbori?
User avatar
slanina
Posts: 810
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Transferi

Post by slanina »

Ali ljubio je dres kad je im je dao gol :mrgreen:

Napisao sam kad je neko rekao da ćemo se iznenaditi sa kime pregovaraju da mene može iznenaditi samo Kabić al eto dečko sa Grbavice ako se ne varam i više puta je izjavljivao da može samo inostranstvo iz Voše pokazuje da to više nema težinu posle Ivanića...
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Maki
Posts: 1131
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Transferi

Post by Maki »

Ako čita ovaj forum, Kabiću ne treba ništa zameriti želju da ode odavde što pre...
Kao što smo neki rekli odmah na početku, došli Naprednjaci da rasprodaju omladince i da unište identitet Starog kluba, posle njih pustoš.
Čuli smo Zbiljića, još nismo čuli Kabića, a večeras treba da istrči pred nas na Karađorđu.
Last edited by Maki on Wed Jul 19, 2023 2:19 pm, edited 1 time in total.
CRD FCV
Posts: 1655
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Transferi

Post by CRD FCV »

Што би рекао главни архиватор, младо си говна. Ал ај да се прво потврди да ли је то његова жеља заправо или се нешто дешава иза кулиса.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3863
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

Nije da verujem Kabiću, ali još manje verujem Zbiljiću.
Io odio Belgrado
User avatar
Milan
Posts: 4189
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Zašto?









:mrgreen:
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3909
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... anu/456811


Mali nas je izradio, potpisao ugovor sa ciganima iza leđa. Jedina sreća je ta što smo prošle godine potpisali novi ugovor sa njim inače…

A menadžer mu je Predrag Đorđević dobro poznato ime…


Neće u Austriju iz Beča. Evo idi kod cigana, bolje da ćutim i ne psujem. Privukla ga Lš :mrgreen:

Ovo nam je jedan od najvećih šamara. Kako se poneo prema klubu i svemu.
srkins
Posts: 1440
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

E tek onda ga nismo smeli pustiti. Kakvo crno potpisivanje ugovora sa igračem koji je pod ugovorom sa drugim timom, to je za suspenziju i igrača i crvenih da mali ćelavi naprednjak ima muda poslao bi ga da čuva ovce do kraja ugovara pa nek i dinara ne vidimo ali pokažeš stav. Ovako danas kabić sutra ko zna ko ovako se ne posluje.
ssnigd
Posts: 3389
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Transferi

Post by ssnigd »

Ocigledno da istinu necemo nikada saznati...
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3909
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

srkins wrote: Wed Jul 19, 2023 3:23 pm E tek onda ga nismo smeli pustiti. Kakvo crno potpisivanje ugovora sa igračem koji je pod ugovorom sa drugim timom, to je za suspenziju i igrača i crvenih da mali ćelavi naprednjak ima muda poslao bi ga da čuva ovce do kraja ugovara pa nek i dinara ne vidimo ali pokažeš stav. Ovako danas kabić sutra ko zna ko ovako se ne posluje.
To je naša želja kao navijača no u praksi ne može tako. Mali ima jako solidan ugovor, bio je projekat. Očekivalo se da ode ili u Italiju ili u Austriju da inkasiramo preko dva mil. I koliko znam stalno je odlagao da prihvati ugovor i sad je jasno zašto. Čuo sam da na Vujadinu neće nikome ni dobar dan da kaže u zadnjem periodu. Džabe ti je sve ako neko hoće da ide i ne poštuje ugovor. On bi trenirao i primao platu do isteka ugovora i šta imamo od toga? Moralnu pobedu i njemu karijera niz vodu. Neka ide kod cigana ako mu je tolika želja i onako će tamo biti poslednja rupa na svirali. Prodaće ga za pola godine u tome je i fora pa će Tvorza i Peđa da dele kintu. Na Bukinca su vršili ozb pritisak pa je dečko ostao, sve je do lične volje.
Žao mi je jer ima potencijala ali eto…

Jebote imaš dvadesetak dobrih primera šta rade mladim igračima u poslednjih par godina, Radulović bukvalno beži od njih, mali Motika se jedva izvukao, Stanić itd… Gde je Jug Stanojev?

Rade sa tom decom šta god žele prodaju ih na kilograme bukv, ugrađuju se i ti opet trčiš tamo. Bez komentara sam.

Vreme će pokazati ko je bolje prošao Radulović što je pobegao od njih ili on što je trčao kod njih.
Last edited by Deep Purple on Wed Jul 19, 2023 3:40 pm, edited 1 time in total.
Post Reply