Mediji i FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Duplof
Posts: 882
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Duplof »

ogi wrote: Mon Jul 17, 2023 4:53 pm Izvol'te :mrgreen:

Ovo je iz moje licne kolekcije nasih najvaznijih utakmica. Kvalitet snimka je stogod (sarkazam) ali sto kazu daj sta das. Uzivajte!

https://www.fkvojvodina.com/download/FK ... 01998.mpeg
Pogledah utakmicu sa takvom pažnjom kao da je prenos uživo. Skakao sam sa stolice za svaki gol :D
Kakav melem za oči su borbenost ekipe, lepi potezi, golovi, podrška publike, komentator... Ma, sve! Kakva igračina je bio Drinčić, kakva lucidnost! Matijašević je, tada sa 20 godina, odigrao toliko hrabro da nemam reči.

Eh, nadajmo se uskoro opet ovakvim majstorijama, želji i borbenosti. Za početak to, a neki veći rezultat... Ko zna... :)

@ogi, hvala još jednom! :lala:
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
angua
Posts: 244
Joined: Tue Oct 05, 2010 12:07 pm
Location: negde u kosmosu

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by angua »

ogi wrote: Mon Jul 17, 2023 4:53 pm Izvol'te :mrgreen:

Ovo je iz moje licne kolekcije nasih najvaznijih utakmica. Kvalitet snimka je stogod (sarkazam) ali sto kazu daj sta das. Uzivajte!

https://www.fkvojvodina.com/download/FK ... 01998.mpeg
prelepost.
Hvala puno
User avatar
Deep Purple
Posts: 3916
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Deep Purple »

Dva klinca (2003-2004) navijača Vojvodine odnosno člana Firme su sinoć ubijeni nakon što je na njih pucano iz automobila…

Da li neko zna više detalja? Navijački obračun ili je nešto drugo po sredi. Katastrofa…

Neka počivaju u miru…
User avatar
rykerfcv
Posts: 785
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by rykerfcv »

Deep Purple wrote: Fri Aug 25, 2023 2:53 pm Dva klinca (2003-2004) navijača Vojvodine odnosno člana Firme su sinoć ubijeni nakon što je na njih pucano iz automobila…

Da li neko zna više detalja? Navijački obračun ili je nešto drugo po sredi. Katastrofa…

Neka počivaju u miru…
Navijacki obracun valjda nisam ni ja siguran,4 su privedena pa cemo videti.

Pocivajte u miru braco.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8875
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Radoye »

Deep Purple wrote: Fri Aug 25, 2023 2:53 pm ...nakon što je na njih pucano iz automobila…
Gospode Boze!
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
aleksafkv
Posts: 39
Joined: Sun Jul 23, 2023 10:49 am

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by aleksafkv »

Deep Purple wrote: Fri Aug 25, 2023 2:53 pm Dva klinca (2003-2004) navijača Vojvodine odnosno člana Firme su sinoć ubijeni nakon što je na njih pucano iz automobila…

Da li neko zna više detalja? Navijački obračun ili je nešto drugo po sredi. Katastrofa…

Neka počivaju u miru…
Cuo sam pricu da se Firma medjusobono ali smatram da je to laz i izmisljotina
User avatar
N13
Posts: 2058
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by N13 »

aleksafkv wrote: Fri Aug 25, 2023 6:15 pm
Deep Purple wrote: Fri Aug 25, 2023 2:53 pm Dva klinca (2003-2004) navijača Vojvodine odnosno člana Firme su sinoć ubijeni nakon što je na njih pucano iz automobila…

Da li neko zna više detalja? Navijački obračun ili je nešto drugo po sredi. Katastrofa…

Neka počivaju u miru…
Cuo sam pricu da se Firma medjusobono ali smatram da je to laz i izmisljotina
Cuo sam isto... i takodje se iskreno nadam da to nije tacno.
Sta vise, nadam se da ceo slucaj nema veze sa navijanjem. Inace, dno smo dotakli.

Saucesce porodicama.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3916
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Deep Purple »

Nema veze sa navijanjem ali koliko sam dopreo do informacija svi su bili u Firmi ali nema veze sa grupom već neki njihov interni problem…
aleksafkv
Posts: 39
Joined: Sun Jul 23, 2023 10:49 am

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by aleksafkv »

Sramota je da glumio Grobare kao stoje bilo ono u Kaću, zao mi je momaka ali nadam se da makar nisu ubijeni od Firmasa
User avatar
slanobarac
Posts: 3548
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by slanobarac »

Deep Purple wrote: Fri Aug 25, 2023 7:15 pm Nema veze sa navijanjem ali koliko sam dopreo do informacija svi su bili u Firmi ali nema veze sa grupom već neki njihov interni problem…
Što ne kažeš da je interni problem... droga?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3916
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Deep Purple »

slanobarac wrote: Fri Aug 25, 2023 9:04 pm
Deep Purple wrote: Fri Aug 25, 2023 7:15 pm Nema veze sa navijanjem ali koliko sam dopreo do informacija svi su bili u Firmi ali nema veze sa grupom već neki njihov interni problem…
Što ne kažeš da je interni problem... droga?
Zato što je možda istraga u toku, da je neki roditelj na forumu, ne znam, 1001 stvar. Nije na meni da pišem nešto što sam saznao od nekoga jer možda na kraju krajeva i ne bude tačno.

Samo sam podelio da nije bio navijački problem i neslaganje neko unutar grupe jer je ovo FKV forum. Nisam ja crna hronika i njen izveštavač pa da ovde delim detalje koje sam čuo.

I na kraju krajeva ubijena su deca, dva mladića, neki ukus mora da postoji prilikom upisa na forumu na ovu temu.
Istocno stajanje
Posts: 544
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Istocno stajanje »

I u Pezosu je bila pucnjava nedavno. Da li je i to povezani sa ovim?
User avatar
Turija
Posts: 10737
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Turija »

Strasno je ovo sto se dogodilo. Sto su nam crne hronike pune, sto i na forumu citamo takve vesti.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3548
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by slanobarac »

Deep Purple wrote: Fri Aug 25, 2023 9:54 pm
slanobarac wrote: Fri Aug 25, 2023 9:04 pm
Deep Purple wrote: Fri Aug 25, 2023 7:15 pm Nema veze sa navijanjem ali koliko sam dopreo do informacija svi su bili u Firmi ali nema veze sa grupom već neki njihov interni problem…
Što ne kažeš da je interni problem... droga?
Zato što je možda istraga u toku, da je neki roditelj na forumu, ne znam, 1001 stvar. Nije na meni da pišem nešto što sam saznao od nekoga jer možda na kraju krajeva i ne bude tačno.

Samo sam podelio da nije bio navijački problem i neslaganje neko unutar grupe jer je ovo FKV forum. Nisam ja crna hronika i njen izveštavač pa da ovde delim detalje koje sam čuo.

I na kraju krajeva ubijena su deca, dva mladića, neki ukus mora da postoji prilikom upisa na forumu na ovu temu.
https://www.021.rs/story/Novi-Sad/Hroni ... bandi.html
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
slanobarac
Posts: 3548
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by slanobarac »

slanobarac wrote: Sat Aug 26, 2023 7:44 am
Deep Purple wrote: Fri Aug 25, 2023 9:54 pm
slanobarac wrote: Fri Aug 25, 2023 9:04 pm
Što ne kažeš da je interni problem... droga?
Zato što je možda istraga u toku, da je neki roditelj na forumu, ne znam, 1001 stvar. Nije na meni da pišem nešto što sam saznao od nekoga jer možda na kraju krajeva i ne bude tačno.

Samo sam podelio da nije bio navijački problem i neslaganje neko unutar grupe jer je ovo FKV forum. Nisam ja crna hronika i njen izveštavač pa da ovde delim detalje koje sam čuo.

I na kraju krajeva ubijena su deca, dva mladića, neki ukus mora da postoji prilikom upisa na forumu na ovu temu.
https://www.021.rs/story/Novi-Sad/Hroni ... bandi.html
Jasno piše da je u pitanju okršaj narko bandi.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Post Reply