Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Uvek sa tobom wrote: Fri Jul 14, 2023 1:01 pm Споро читају странице форума ови из клуба, ако тако наставе Зе Турбо долази за 3 сезоне :mrgreen:
Tri? Polako, rodjace, sad se tek Fierro zavrsava.
Za tri eventualno ocekujemo onog brata sto mu je general zabranio da dodje kod nas.
Ze Turbo ce za jedno 6-7.
User avatar
slanobarac
Posts: 3548
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Meni se čini da uprava mnogo kalkuliše i mislim da će se preigrati. Očekuju da ovaj tim izbacu Kiprane (nekom antipropagandom fudbala) i onda na talasu tog uspeha dovedu neka zvučnija pojačanja. Pre svega na sredini terena. Ne žele da ulažu dobijeni novac za igranje superlige računajuči da će to biti dovoljno za novu Evropu sledeće godine. I zajebaće se, naravno.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3986
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Slanobarac, veoma se ne bih složio sa tobom. Rade oni planski, ali za svoj džep. Najgora stvar koja bi se Voši mogla desiti je da zapravo nekim čudom prođemo ovaj Apoel, jer bi im to dalo legitimitet za idiotluke koje prave.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Cane
Posts: 1050
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Transferi

Post by Cane »

Lično nisam baš ubeđen da recimo neki Zbiljić pravi kombinacije i izvlači pare iz FKV. Em je čovek već ostvarenn i bogat, em u ovom klubu realno trenutno i nema nekih posebnih para, em je bio u odbojci tolike godine i siguran sam da nije od tamo mogao izvući ni dinara za sve to vreme, a nije napuštao OK sve do dolaska u FKV.
Ali s druge strane to se nikako ne bi moglo reći za neke likove iz "klupskog menadžmenta" koji su tu već godinama i s vrlo verovatnim motivima koji se mogu meriti iznosima sa ovoliko ili onoliko nula, a oni nisu gadljivi ni na jedne. Tu je kako se meni čini ključni uzrok problema koji se ogleda i kroz ovakav prelazni rok i kroz razne druge aspekte funkcionisanja kluba.
E sad, bez obzira na sve to ako ovaj ili neki budući Zbiljići ne shvate to na vreme i ne uspeju barem osetnije smanjiti uticaj i razne radnje ovih likova, onda će se zasluženo naći u istoj kategoriji s njima i suštinski će preuzeti i njihovu odgovornost. Pa sad, neka vide da li nešto činiti ili pustiti da stvari idu kako idu. Do njih je.
User avatar
Forza Voša
Posts: 576
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Transferi

Post by Forza Voša »

Rabba wrote: Fri Jul 14, 2023 2:43 pm Najgora stvar koja bi se Voši mogla desiti je da zapravo nekim čudom prođemo ovaj Apoel
+1

Ja bih voleo da nam u obe utakmice daju po bar 3-4 komada i da nam se tu nadoveze C zvezda u nekom drugom trecem kolu i da nam oni daju 5-6 komada samo da se sto pre otarasimo Bataka. Kad je promovisan pisao sam jadni mi, on je najveci rak rana kluba trenutno. Slusam njegove izjave i ne mogu da verujem. Tu nema trunke samokritike, kaze ulazimo u petu nedelju priprema ... a videli smo jedno veliko nista, i sve to prica sa energijom i optimizmom, bezobrazluk kakav skoro nije vidjen. Secam se kad je dosao pa na predstavljanju rekao kako tacno zna sta ekipi treba. Nadam se uzasu danas i protiv Borca sl nedelje.

Izvinjavam se svim clanovima foruma, navijacima koji citaju forum i igracima Fk Vojvodina na ovako mazohistickom postu. Moje vidjenje fudbala i aktera je takvo kakvo jeste, ono je konstantno i moze se videti iz mojih postova. Kao sto sam i do sada pisao, protiv Bataka nemam nista licno, zelim mu sve najbolje na licnom planu i da se sto pre vidimo na zapadu dok za ono na profesionalnom mora sam da se izbori. Poraze zeljno iscekujem samo zato sto svaka druga situacija dace nam(im) samo laznu nadu.
„Hasta la Victoria Siempre!“
CRD FCV
Posts: 1658
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Transferi

Post by CRD FCV »

slanobarac wrote: Fri Jul 14, 2023 2:03 pm Meni se čini da uprava mnogo kalkuliše i mislim da će se preigrati. Očekuju da ovaj tim izbacu Kiprane (nekom antipropagandom fudbala) i onda na talasu tog uspeha dovedu neka zvučnija pojačanja. Pre svega na sredini terena. Ne žele da ulažu dobijeni novac za igranje superlige računajuči da će to biti dovoljno za novu Evropu sledeće godine. I zajebaće se, naravno.
+1
User avatar
slanobarac
Posts: 3548
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Rabba wrote: Fri Jul 14, 2023 2:43 pm Slanobarac, veoma se ne bih složio sa tobom. Rade oni planski, ali za svoj džep. Najgora stvar koja bi se Voši mogla desiti je da zapravo nekim čudom prođemo ovaj Apoel, jer bi im to dalo legitimitet za idiotluke koje prave.
Taj post sam napisao upravo nadajući se da ne dođe do ovakvog scenarija( lopovluka) . A da prave veeelika sr*nja, prave ih.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10737
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Cane wrote: Fri Jul 14, 2023 3:23 pm Lično nisam baš ubeđen da recimo neki Zbiljić pravi kombinacije i izvlači pare iz FKV. Em je čovek već ostvarenn i bogat, em u ovom klubu realno trenutno i nema nekih posebnih para, em je bio u odbojci tolike godine i siguran sam da nije od tamo mogao izvući ni dinara za sve to vreme, a nije napuštao OK sve do dolaska u FKV.
Ali s druge strane to se nikako ne bi moglo reći za neke likove iz "klupskog menadžmenta" koji su tu već godinama i s vrlo verovatnim motivima koji se mogu meriti iznosima sa ovoliko ili onoliko nula, a oni nisu gadljivi ni na jedne. Tu je kako se meni čini ključni uzrok problema koji se ogleda i kroz ovakav prelazni rok i kroz razne druge aspekte funkcionisanja kluba.
E sad, bez obzira na sve to ako ovaj ili neki budući Zbiljići ne shvate to na vreme i ne uspeju barem osetnije smanjiti uticaj i razne radnje ovih likova, onda će se zasluženo naći u istoj kategoriji s njima i suštinski će preuzeti i njihovu odgovornost. Pa sad, neka vide da li nešto činiti ili pustiti da stvari idu kako idu. Do njih je.
Meni se cini da Zbiljic ima zelju i ambiciju, ali da nema rejting u stranci za koji se verovalo i ocekivalo od njega?
Od SD nisam ocekivao bas nista ( kao i kad je nosio dres Vose), jer je u Radnicki dovodio vecinu nasih bivsih igraca, na koje se vise nije racunalo u Vojvodini.

Ono sto je u tom pogledu (nasih bivsih igraca) strasno, to je sto se svi ponasaju menadzerski i imaju macehinski odnos prema Vojvodini, cerupajuci joj igrace i novce dovodeci krseve, a odvode perspektivnu decu iz nje. Mogu se oni navesti i poimence, ali nema velike potrebe, jer je to vidljivo svakome ko prati Vosu i ko zna ko je od njih u Klubu i njegovom najvecem uticajnom okruzenju. Veliko su oni razocaranje za navijace Vojvodine i grad u kojem zive ili su jedno vreme bili deo njega
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1031
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Transferi

Post by Mare_Liman »

Тадић остао без клуба, Збиља реагуј :roll:
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1277
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post by MiSmoFKV! »

Mare_Liman wrote: Fri Jul 14, 2023 9:49 pm Тадић остао без клуба, Збиља реагуј :roll:
Dušane, vreme je!
User avatar
Maki
Posts: 1135
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Transferi

Post by Maki »

Najmanje što očekujemo je da mu se da ponuda. Bešiktaš mu nudi 3,5 miliona evra po sezoni. Mi mu možemo dati bar milion, našlo bi se sponzora valjda za toliko. Na njemu je da uzme ili ostavi.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3916
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Vratia se Duće i donia frišku ribu :)



Prijavljujem se da ih lično u paketu nosim na leđima :D
User avatar
Maki
Posts: 1135
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Transferi

Post by Maki »

Deep Purple wrote: Fri Jul 14, 2023 10:18 pmPrijavljujem se da ih lično u paketu nosim na leđima :D
Lepo veče za snove. :cheers:
User avatar
Deep Purple
Posts: 3916
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Maki wrote: Fri Jul 14, 2023 10:34 pm
Deep Purple wrote: Fri Jul 14, 2023 10:18 pmPrijavljujem se da ih lično u paketu nosim na leđima :D
Lepo veče za snove. :cheers:
Uvek ima prostora za zajebanciju :)
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1393
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Transferi

Post by Uvek sa tobom »

Испуњава све услове слободан играч и има 30+ :mrgreen:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Post Reply