Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Maki
Posts: 1181
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Transferi

Post by Maki »

Napadački trio: Vukčević, Vukić i Vukanović.
Marko93
Posts: 556
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: Transferi

Post by Marko93 »

DAJTE STOPERA SAMO TRPAJ NE VADI
User avatar
Turija
Posts: 10812
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Ja mislim, da ako dovedu Vukanovica, da ga planiraju kao centarfora. Nadam se da je bolji od Vukica i Vukcevica i takav kakav dodje?
Ali daleko je to od dobrog za Vosu. Jos jedan igrac 30+ i jos jedna potvrda sumnje da Cumic odlazi?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Firma kej
Posts: 181
Joined: Tue Apr 04, 2023 12:34 pm

Re: Transferi

Post by Firma kej »

Ima ponuda za naša 2-3 igrača ne bih sada da iznosim incijale ali oni imaju ponudu i na njima je da odluče. Čumić odlazi posle Evrope 99% jedino ako toliko bude zaljubljen u Vošu ili propadne transfer
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4045
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Izgleda da su krenuli polako da ispunjavaju želje foruma. Samo, biće da nisu pogledali datum upisa? 5 godina i jedna crvena zvezda prekasno za njega...

Za Vukićevo obeštećenje, platu i platu Vukanovića se nije mogao dovesti JEDAN špic 24-25 godina sa kapacitetom od 15-20 golova po sezoni, koji bi posle mogao biti prodat?
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
ssnigd
Posts: 3430
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Transferi

Post by ssnigd »

Marko Jovanovic najvece razocarenje. A secam se kako je pokojni Djumi za njega ovde na gorumu pisao kako izrasta u ozbiljnog sportskog radnika.

Ocekivali smo njegovim dolaskom, da cemo dobiti bolju skauting mrezu, a mi smo dobili Vukica, Marka Petkovica, Vitasa... Klasicno muzenje i arcenje drzavnog novca.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1289
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post by MiSmoFKV! »

ssnigd wrote: Fri Jul 14, 2023 8:01 am Marko Jovanovic najvece razocarenje. A secam se kako je pokojni Djumi za njega ovde na gorumu pisao kako izrasta u ozbiljnog sportskog radnika.

Ocekivali smo njegovim dolaskom, da cemo dobiti bolju skauting mrezu, a mi smo dobili Vukica, Marka Petkovica, Vitasa... Klasicno muzenje i arcenje drzavnog novca.
Što je najgore, ja sam pomislio da se nešto menja prošle godine, kada su pojačanja stvarno delovala kao pojačanja.

Ovo sada kao Mladost Lučani. Prekaljeni superligaški igrači i to je to. Kreativnost nula.
User avatar
Maki
Posts: 1181
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Transferi

Post by Maki »

Kad smo već kod Lučana, evo nam igrača na prekopotrebnoj poziciji. :)
https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... rac/456067

Bio bi povratnik u Vošu, najbolji strelac SL u istoriji, a i uklopio bi se lepo sa generacijom, pošto mu je tek 36 godina i željan je fudbala.
Zašto ne vratiti i Puškarića i Tumbasevića na zadnjem veznom, kada su tek koju godinu stariji od Kajevića? Sigurno su jeftiniji i rado bi ovde završili karijeru.

Ovo sve govorim pola satirično, a pola ozbiljno.
Koral
Posts: 418
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Re: Transferi

Post by Koral »

Image

RENALDO CEPHAS

Jamajčanin, napadač makedonskog Shkupi-ja, strelac cetiri gola na meču Lige konferencija juče. Neodoljivo podseća na Abu-a, prošle sezone stigao u Makedoniju, postigao gol Dinamu u Zagrebu u kvalifikacijama, u prvenstvu 12 pogodaka, 22 godine star. Evo još jedne dobre prilike

draganas
Posts: 204
Joined: Thu Sep 15, 2016 2:44 pm

Re: Transferi

Post by draganas »

Ovo više nije normalno, kao da žele namerno da unište ovaj klub.

Toliko priče, obećanja i sve se svede na dovođenje zvezdinih otpadaka od +30godina.

Da li neko stvarno veruje da je Bataku samom palo napamet da Busnića stavi na štopera ili mu je neko ipak naredio.

Ovoliki uticaj raznoraznih mešetara i menadžera je srmota za Vojvodinu, a još veća sramota je da neko to svesno prihvata.
Duplof
Posts: 918
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Transferi

Post by Duplof »

Kad vidim i čitam o dešavanjima u klubu pomislim da je košmar, hoću sa se uštinem, ali ništa se ne promeni. Pre godinu dana su zaista delovali ambiciozno, iako se videlo da ne znaju mnogo o svom poslu, a sada kao da znaju šta rade - da unište klub. Uz svo poštovanje prema tom igraču, ali Aleksa Vukanović u Voši? Pa ko tu koga...
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
Karlsson
Posts: 2197
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Može da kaže ko šta hoće o njemu, ali samo je Bata voleo ovaj klub i umeo da ga vodi sa autoritetom. Kakve menadžerske kombinacije, otpadi, igrači koji su pola godine ili godinu dana bez kluba. Oni koji su posle njega dolazili su se samo smenjivali kao na traci i ostavljali haos i dugovanja iza sebe. Niko iz kluba ne sme da zucne kada bivamo oštećeni protiv zvezde.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1445
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Transferi

Post by Uvek sa tobom »

Споро читају странице форума ови из клуба, ако тако наставе Зе Турбо долази за 3 сезоне :mrgreen:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Stexman
Posts: 2600
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Ajde brisite te stranice starije od 6 meseci inace smo najebali. 😂😂
User avatar
N13
Posts: 2101
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post by N13 »

Meni je fascinantno da ovaj forum ima kvalitetnine skaute nego sto je klub imao u poslesnjih 15 godina.
Koliko se samo predloga ovde naslo u poslednjih nekoliko godina, i ispostavilo se da bi 90% tih predloga bili pun pogodak. A to uopste nisu neki skupi igraci, vec vrlo pristupacni.

Klubu ne treba skaut sluzba, ovaj forum volonterski to moze da obavi za njih... treba samo volja i pregpvaracka sposobnost.

Ovaj Jamajcanin iz Makedonije mi deluje kao bas ono sto nam vec godinama fali... i siguran sam da mozemo ponuditi makar duplo bolje uslove nego Makedonci. Ali dzabe...
Post Reply