Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4813
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Maki wrote: Thu Jul 13, 2023 8:46 pm Večeras je Marko Petković (31) ušao umesto Bjekovića na desnom beku i nije umeo da izvede aut, ispala mu je lopta i dosuđena je protivniku. To mu je bio sav učinak.
Struka: To je to! Dajte mu trogodisnji ugovor i kapitensku traku.
Firma kej
Posts: 174
Joined: Tue Apr 04, 2023 12:34 pm

Re: Transferi

Post by Firma kej »

Maki wrote: Thu Jul 13, 2023 8:46 pm Večeras je Marko Petković (31) ušao umesto Bjekovića na desnom beku i nije umeo da izvede aut, ispala mu je lopta i dosuđena je protivniku. To mu je bio sav učinak.
Što napisa neko na Mocartu doveli ga da mu proverimo kolena.
Sramota od igrača, ali sam napisao zašto i zbog čega su ga doveli pa da se ne ponavljam
User avatar
Milan
Posts: 4182
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Sramota su ovakvi pokušaji ubacivanja igrača u tim. Podsećaju na neka prošla (ne baš srećna) vremena kada su tako dolazili na probu. Trenera i Marka Jovanovića bi trebalo što pre skloniti iz kluba.
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1469
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

Ja bih rekao da mi osim Lazarevica nemamo desnog beka.
Bjekovic od kad je imao onu povredu i pauzu korektno poluvreme nije sastavio. Ne deluje kao profesionalni fudbaler, a jako mi je zaonsto to govorim. Osim nekih retkih bliceva u ofanzivi, defanzivno i sa loptom uzas.

Nadao sam se nesto da cemo videti od Petkovica, al i ovo je bilo uzas.
Cane
Posts: 1041
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Transferi

Post by Cane »

Kabića ponuditi blizancima odmah. Ostvarili bi dvostruku dobit tim aranžmanom. Bolonju može videti samo kao turista.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3889
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Mislim da smo dobili i novog napadača. Ja sam iskreno razočaran iako je solidan igrač (makar je bio).
Recikliranje…
User avatar
Milan
Posts: 4182
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Ako znaš o kome se radi, molim te mi samo objasni koja je poenta upisa gde nećeš objaviti ime?
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3889
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Milan wrote: Thu Jul 13, 2023 11:39 pm Ako znaš o kome se radi, molim te mi samo objasni koja je poenta upisa gde nećeš objaviti ime?
Danas mi je javio drugar da je doveden igrač sa inicijalima našeg svevišnjeg predsednika i vladara Srbije da ne kažem vlasnika naše nam države.

Bez kluba, bivši igrač beogradskog crvenog :shit:

Mislim da je ovo dovoljno.
vdn slaninar
Posts: 1014
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

Алекса Вукановић
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9746
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Thu Jul 13, 2023 11:43 pm
Milan wrote: Thu Jul 13, 2023 11:39 pm Ako znaš o kome se radi, molim te mi samo objasni koja je poenta upisa gde nećeš objaviti ime?
Danas mi je javio drugar da je doveden igrač sa inicijalima našeg svevišnjeg predsednika i vladara Srbije da ne kažem vlasnika naše nam države.

Bez kluba, bivši igrač beogradskog crvenog :shit:

Mislim da je ovo dovoljno.
Auuuu... Blizu Ze Turba... mislim iz Katarske lige :mrgreen: Jos jedno kLiro :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Image
Karlsson
Posts: 2124
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Deep Purple wrote: Thu Jul 13, 2023 11:43 pm
Milan wrote: Thu Jul 13, 2023 11:39 pm Ako znaš o kome se radi, molim te mi samo objasni koja je poenta upisa gde nećeš objaviti ime?
Danas mi je javio drugar da je doveden igrač sa inicijalima našeg svevišnjeg predsednika i vladara Srbije da ne kažem vlasnika naše nam države.

Bez kluba, bivši igrač beogradskog crvenog :shit:

Mislim da je ovo dovoljno.
Taj je i bio njegov miljenik na osnovu jedne izjave.
Sećam se da je na forumu bilo više njih koji su govorili da bi nam baš legao, ali je po svemu sudeći raskrstio sa ozbiljnim fudbalom, a nama su takvi baš primamljivi.
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Cuo sam i ja za A.V. sto neko rece imamo krila na kile , a opet i ovaj u cvetu mladosti , tek mu je 31. Posle 2 godine ostvaricemo na njemu milionski transfer.
Ma ko ce da kupi Bjeku ne zavaravajte se .Pre mozda Lazarevic da ode.Ljunisavljevic je po meni polozio ispit zahvalan igrac,vojnik.
Daj dovedite 10 Afrikanaca na probu ,klinaca , imamo Rajevca sa svojim kontaktima, imenujte ga za skauta za Afriku,pa nek ubodemo 2 ,pobedili smo.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1001
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Transferi

Post by Mare_Liman »

И шта ће нам он донети? Давно нисмо имали два крила која првим контактом са лоптом иду 1 на 1 у гол, уз таква два играча што смо добили довођењем Радуловића треба ти нападач попут Бадамосија из Чукаричког, треба ти голгетер, играч гладан голова што генерално у нашој лиги нисмо видели дуго година... Они филозофирају са Вукићем, Ивановићем и осталима...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Ja ne znam ko ovo dovodi....doveli su onog Borozana ,Jocu Tanasijevica , Tanjgu da odlucuju o transferima
...ovo je katastrofa....ovo su isluzeni igraci koji su dobri samo kroz kombinacije.Marko J. koliko su ga hvalili totalno razocarenje
Prvi Tanjga dovede svog sina,ekstra transfer, tata srećan , pa cinis mu medvedju uslugu
VošaNS
Posts: 773
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Transferi

Post by VošaNS »

Aleksa Vukanović?
Post Reply