Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
vdn slaninar
Posts: 1016
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

Од миљеника до персоне нон грата у свом граду и матичном клубу,просто ми је невероватно да смо га опет звали.Пре свега не би ни био неко појачање,шта је он бољи од ових које имамо.
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Duplof wrote: Sat Jul 08, 2023 8:38 am
Danilo wrote: Sat Jul 08, 2023 1:21 am Poletanovic je bio opcija, al je otpao....
Razlog?
Lova....generalno koliko znam i mi smo skresali budzet jel i sa ma jim budzetom mozemo biti 3,4,5
Fali nam taj defanzivni vezni, to je kicma tima....neverujem da Zuka moze to kvalitetno igrati vise mi je on za napred,moramo tu odresiti kesu....pa i Zuku prodati ako ima ponude, Traore iz Partizana mi se ne svidja tanko je to....i problem napadaca je otvoren....ostalo pa ok
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

"Ubise" forum prelaznim rokom. :mrgreen: Eto stigao Radulovic, apsolutno svi ravnodusni jbt. Tuga. Steta sto nije dosao i Poletanovic :mrgreen:
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3902
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

@Danilo

Traore je “Mitska” zver forumaša. On nam treba kao hleb nasušni. Čovek je razbio i Nicu i Keln. Kod njega je problem ubediti ga jer on ne igra tamo gde kasne plate a ima lošeg iskustva sa Srbijom i to je glavni problem. Svestan je i on da od nas može dobiti u najboljem slučaju bar duplo manje nego što je imao u partizanu ali mu trebati garantovati da će biti redovno i time ga ubediti.
Posle dve neisplaćene mesečne zarade u partizanu on se nije pojavljivao na treningu. Inače kažu navijači crnog blizanca kako je ozbiljan igrač.

Dobar je sa Mamaduom i to nam je plus jer on može da bude i glavni faktor njegovog dolaska jer je Mamadou prezadovoljan kod nas.

Sa Hamidouom nema greške. Bukvalno bi dobili Sanoga koji je bio kod cigana. Isti profil igrača. I mislim da bi nam vezni red sa njim, Kajevićem i Nikolićem bio jako kvalitetan i zajeban jer imaš sve od kreativnosti do snage.

User avatar
Stexman
Posts: 2573
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Ala ste vi nerealni to je strasno. Spominjete Sanoga koji moze samo u zvezdi da igra jer takav kasapin reda Neoplante da ne bi sastavio dve utakmice zaredom van blizanaca. Pa njemu su prosle sezone oprostili bar 6-7 crvenih kartona. Da je igrao kod nas dobio bi zabranu igranja 6 meseci posle treceg crvenog.
A u nogama ima fudbala za srpsku ligu.

Do sad nisam komentarisao ni jedno pojacanje jer ne vidim svrhu dok ih ne vidimo na delu. Ono sto meni smeta je sto evo vec desetak sezona mi dovodimo igrace na pozicijama na kojima smo popunjeni(ne ulazim u kvalitet). I nikad da dovedu igraca za poziciju koju svi mi vidimo(osim naseg sportskog sektora) da fali.
Dovedemo recimo dva stopera, iako imamo stopere u timu i onda zavrsimo sa BuKsnom na mestu stopera, a ostali sede na klupi, alo bre rodjaci...
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3981
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Stexman wrote: Sat Jul 08, 2023 3:58 pm Ala ste vi nerealni to je strasno. Spominjete Sanoga koji moze samo u zvezdi da igra jer takav kasapin reda Neoplante da ne bi sastavio dve utakmice zaredom van blizanaca. Pa njemu su prosle sezone oprostili bar 6-7 crvenih kartona. Da je igrao kod nas dobio bi zabranu igranja 6 meseci posle treceg crvenog.
A u nogama ima fudbala za srpsku ligu.
Ne bih znao, nisam gledao ni Hamidu Traorea ni Sanoga, jer ne gledam prestonički šljam.
Stexman wrote: Sat Jul 08, 2023 3:58 pm Ono sto meni smeta je sto evo vec desetak sezona mi dovodimo igrace na pozicijama na kojima smo popunjeni(ne ulazim u kvalitet). I nikad da dovedu igraca za poziciju koju svi mi vidimo(osim naseg sportskog sektora) da fali.
Dovedemo recimo dva stopera, iako imamo stopere u timu i onda zavrsimo sa BuKsnom na mestu stopera, a ostali sede na klupi, alo bre rodjaci...
Mi smo avangarda srpskog fudbala, Stex. Ne mogu običnjaci kao ti, ja i ostatak ovog foruma to da razumeju. Samo umetnici koji su prošli Bata Đorinu filozofsku školu mogu da dokuče šta se dešava i domisle ovakve ideje. A najveći problem su, nažalost, ljudi na odgovornim pozicijama... Taman ideja da doživi procvat, kad ono otkaz... Nema mesta na ovom svetu za umetnike. Da ima, ne bismo potrošili više trenera od 2000 naovamo nego od 1914 do 2000...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Stexman
Posts: 2573
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

To je to Rabba, sve vidis... samo oni sto treba ne vide.

Evo jedan pro tip za upravu: NADJITE LOVU, to vam je jedini prioritet, nema sta da izmisljate toplu vodu. I onda za tu lovu dovedite igrace koji te pare zasluzuju. Znaci, plata ti je tolika, ocekujemo od tebe preko 15 golova ili 15 asistencija zavisi od pozicije(lupam sad), i ako to ispunis onda mozemo da podignemo platu koliko trazis. Ali prvo dokazi da vredis te pare. Ovo sa slobodnim igracima ne pije vodu. Manite se filozofiranja i izmisljanja pozicija igraca zato sto ste nekom obecali minute pa morate po svaku cenu da mu nadjete mesto u timu. Kad Vosa uzme titulu bice dobro i vama... verujte mi.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8865
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

Dobro, mi smo takvi zadnjih 15-20 godina barem sigurno, gomilamo igrace na nekim pozicijama dok na drugim seci usi krpi dupe, pa nam onda veznjak ide na stopera, stoper na zadnjeg veznog, spic na krilo, krilo na spica, levi bek na desnog i desni na levog... mislim da samo golmana na spicu nismo probali, sve druge kombinacije su vec bile u igri. A rezultati svega toga taman takvi kakve mozes i da ocekujes kada meces igrace na pozicije koje em im ne odgovaraju em nemaju nimalo iskustva na njima. Jbg tako to biva kad ti je transfer politika prodaj sve za sta stigne ponuda i kupuj sve samo da je za dz, a uz to jos imas i par igraca koji iz raznoraznih razloga moraju u 11 bez obzira na formu i ucinak na terenu pa onda pokusavas to sto imas da rasporedis oko njih...

I to se sve ponavlja bez obzira ko sedi u upravi i na trenerskoj klupi, uvek sve isto kao dan mrmota.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3902
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Nije istina za Poletanovića koliko god da je :shit: nije nas odbio.
Istocno stajanje
Posts: 544
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: Transferi

Post by Istocno stajanje »

Gde je Majdevac? :mrgreen:
User avatar
Turija
Posts: 10720
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Za sada su doveli igrace za neizvesnu borbu za 5. mesto u domacoj ligi.
Za Evropu smo smesna ekipa, kao sto bi npr. bio Aluminij i rumunski Ocelul, protiv kojih nismo mogli da se nametnemo na terenu i gde smo bili, jedva, ravnopravan protivnik.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Djisa
Posts: 1209
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

Turija wrote: Sun Jul 09, 2023 11:24 am Za sada su doveli igrace za neizvesnu borbu za 5. mesto u domacoj ligi.
Za Evropu smo smesna ekipa, kao sto bi npr. bio Aluminij i rumunski Ocelul, protiv kojih nismo mogli da se nametnemo na terenu i gde smo bili, jedva, ravnopravan protivnik.
Ma kakva borba za peto mesto, ljudi, ne budite nerealni. Timovi ispod 5. mesta zaostaju svetlosnim godinama. Mi i sa ovakvim timom smo na barem 10 bodova od 6., a verovatno i vise. Prosle godine je Novi Pazar igrao iznad svih ocekivanja, pa je opet zaostao toliko na kraju i to gde smo mi osvojili zadnjih 6 kola 2 boda. 5 mesto je zagarantovano, ali ako nam je to cilj, onda u persun. Treba nam spic i zadnji vezni i to je to. A, da i da igraci igraju na svojim pozicijama, a ne da (kara)Batak izmislja toplu vodu!
Kup je nas!
User avatar
slanobarac
Posts: 3535
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

+10 od 6.mesta
-30 od 1.mesta
Tu smo mi nekako.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3981
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

slanobarac wrote: Sun Jul 09, 2023 1:22 pm -30 od 1.mesta
Optimista si ti. Poslednje 3 sezone 37, 55 i 34
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
slanobarac
Posts: 3535
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Rabba wrote: Sun Jul 09, 2023 1:48 pm
slanobarac wrote: Sun Jul 09, 2023 1:22 pm -30 od 1.mesta
Optimista si ti. Poslednje 3 sezone 37, 55 i 34
Zar to ne bi bio napredak? :mrgreen:
Da ne ispada da uvek "mračim". :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Post Reply