Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
SrpskaAtina
Posts: 40
Joined: Mon Aug 01, 2022 10:38 am

Re: Transferi

Post by SrpskaAtina »

Jel zna neko šta je sa Veljkom Simićem ?
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9746
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

SrpskaAtina wrote: Mon Jul 03, 2023 3:28 pm Jel zna neko šta je sa Veljkom Simićem ?
Los igrac, niko ga nece :mrgreen: Ono sto mi je zanimljivo, mislim da smo prodali (tj.sutnuli) najtrofejnije igrace u timu :D
Image
SrpskaAtina
Posts: 40
Joined: Mon Aug 01, 2022 10:38 am

Re: Transferi

Post by SrpskaAtina »

Voja wrote: Mon Jul 03, 2023 3:41 pm
SrpskaAtina wrote: Mon Jul 03, 2023 3:28 pm Jel zna neko šta je sa Veljkom Simićem ?
Los igrac, niko ga nece :mrgreen: Ono sto mi je zanimljivo, mislim da smo prodali (tj.sutnuli) najtrofejnije igrace u timu :D
Vidim da se nigde ne spominje, ali očgledno ne računa klub na njega čim nije na spisku igrača koji su na pripremama...
fare
Posts: 2803
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Ne znam ali ja mislim ako Batak sredi glavu malom Lanetu da će ove godine biti hit prvenstva .
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9746
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

fare wrote: Mon Jul 03, 2023 4:09 pm Ne znam ali ja mislim ako Batak sredi glavu malom Lanetu da će ove godine biti hit prvenstva .
A ko stoji iza toga da je mali "lud" u glavi? Jesu li to price rekla kazala ili? Mislim, u ovoj zemlji je dovoljno dva coveka da pokrenu pricu, ponove je 3x i to je to. ISTINA!!! Postoji li neko na forumu ko poznaje tog decka?
Image
User avatar
slanobarac
Posts: 3531
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Voja wrote: Mon Jul 03, 2023 3:41 pm
SrpskaAtina wrote: Mon Jul 03, 2023 3:28 pm Jel zna neko šta je sa Veljkom Simićem ?
Los igrac, niko ga nece :mrgreen: Ono sto mi je zanimljivo, mislim da smo prodali (tj.sutnuli) najtrofejnije igrace u timu :D
A šta tek reći za našeg najuspešnijeg trenera? Gde će nam duša?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Nije mali Lane jos za seniorski fudbal, al ocekujem da debituje ove sezone za prvi tim.Čuka je zainteresovana za Veljka Simica.Kerkez je tu zbog brata....Ode brat ode i on, a nama koji euro tako ja to gledam.
Tsc radi dobar posao, dovodi mlade koliko toliko afirmisane igrace.Svaka cast
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9746
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Danilo wrote: Mon Jul 03, 2023 5:07 pm Kerkez je tu zbog brata....Ode brat ode i on, a nama koji euro tako ja to gledam.
Ko je sad to? Nesto sam izgleda preskocio!?
Image
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1273
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post by MiSmoFKV! »

Brat mu je levi bek AZa, mađarski reprezentativac što je igrao u oml timu Milana.
Računaju da će povući brata kao Donaruma ili Lazar Marković :mrgreen:
User avatar
Djisa
Posts: 1208
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

Krle wrote: Mon Jul 03, 2023 2:45 pm Ako Batak gurne Traorea na DM-a, onda smo pokrili Topića. Mogli bi naši da se otvore za jednu "desetku". Videćemo već za dva dana na šta ličimo. Eno Apoel jedva 1:0 iz penala protiv drugog tima CSKA.
Daj prestanite sa takvim idejama. Gde on moze igrati zadnjeg veznog?
Kup je nas!
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Transferi

Post by Krle »

@Djisa
Kako gde? Pa to mu je i primarna pozicija. Ali ne brini, ovo je forum, a ne svlačionica...
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
LIMAN
Posts: 198
Joined: Tue Aug 30, 2016 3:42 pm

Re: Transferi

Post by LIMAN »

NN u partizanu :mrgreen:
Само храбро до нове победе, але...
Marko93
Posts: 552
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: Transferi

Post by Marko93 »

Ko ce nama biti klasicni napadac Vukic?daj nemojte da me zajebavate
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1000
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Transferi

Post by Mare_Liman »

Добро питање стварно, не знам за кога мисле да ће дати гол Апоелу, па чак и Јавору, Раднику... Ако у прошлој сезони нису видели да нам треба голгетер, мали Милошевић прорадио пред одлазак, а није се форсирао уопште пре тога, да л то може да изнесе Ивановић, тешко...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Turija
Posts: 10708
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Stalno spominjete odlazi Vitas, a koliko ja znam on je jos u Vosi na plati. Sto je napisao @Stexman, plata redovna, a ne mora da se trci.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Post Reply