Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Pera Centar
Posts: 827
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Pera Centar »

Topić je prošle sezone pored Cumića bio naš najvažniji igrač, to se videlo u pojedinim utakmicama, kada je on ulazio Vojvodina je bila druga ekipa.Decko je puno trčao i pokrivao ceo teren.Milion eura je malo za njega.Drugo nije mi jasna hajka protiv njega, ili je to samo praćenje trenda na forumu, da se svi složimo.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4007
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Deep Purple wrote: Sat Jun 17, 2023 1:09 pm Filip Jović i Majdevac izgleda.
:lol: :lol: :lol:

Obećavam da nisam vidovit i da nemam info iz kluba. Dobro je, nismo loši, digli smo Napretku pojačanje ispod nosa.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Turija
Posts: 10762
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Milan wrote: Sat Jun 17, 2023 11:48 am
srkins wrote: Fri Jun 16, 2023 10:47 pm Topić ide u Falimikao(valjda se tako piše) za milion evra

Ovo je ozbiljan uspeh!
Topic je otisao u Portugaliju za onoliko novca koliko legne na racun FKV. Sto je pisao @Voja, ko jos veruje u nase domace transfere?
PS
Ne zalim sto Antic nije dosao u Vosu, ali Klub nije bio u stanju da plati 100k za otkup.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
CRD FCV
Posts: 1676
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Transferi

Post by CRD FCV »

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... ica/454286
Zvezda hoće Vošinog bisera, u zamenu nudi Petra Stanića!
Novosađani pregovaraju sa šampionom oko razmene...
Sada već standardno deficitarna pozicija ne samo u Srbiji, ali u Ljutice Bogdana se nadaju da su pronašli rešenje i spremni su da tu procenu potkrepe i delima. Prema informacijama Mozzart Sporta, Crvena zvezda želi u svoje redove da dovede Stefana Bukinca, perspektivnog levog beka Vojvodine.

I ne samo to, crveno-beli su spremni da za momka rođenog 2005. godine Voši ustupe Petra Stanića, koji bi u većini klubova Mozzart Bet Superlige imao zagarantovano mesto startera. Navodno, novosadski i beogradski crveno-beli već su imali obavili neke pregovore.

Bukinac inače nastupa nastupa za Vošine omladince, ali trenira sa prvim timom novosadskog superligaša. Pet puta je bio na klupi sa seniorskim timom, ali nije još upisao debi za prvi tim Novosađana. Standardni je U18 reprezentativac Srbije, a prošle godine bio je deo ekipe koja je igrala na Evropskom prvenstvu za kadete na kome su “Orlići” stigli do polufinala.

Uostalom, jasno je da su u Zvezdi namirisali veliki potencijal čim su voljni da Vojvodini zauzvrat ustupe Petra Stanića, 21-godišnjeg ofanzivnog vezistu, koji je prethodnu godinu proveo na pozajmici u subotičkom Spartaku. Podsećamo, prema saznanjima Mozzart Sporta prethodno je Zvezda već odbila ponudu TSC-a od 150.000 evra i 50 posto od naredne Stanićeve prodaje. Što samo govori o tome koliko u Ljutice Bogdana očekuju od Bukinca.

Sa druge strane, i Staniću bi transfer u Vojvodinu mogao mnogo toga dobrog da donese, jer kod Baraka Bahara verovatno neće imati veću ulogu. Rasplet se očekuje u sledećoj nedelji
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1406
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Transferi

Post by Uvek sa tobom »

УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Turija
Posts: 10762
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... ica/454286

Eto, a oni ( Klub) traze levog beka. :oops:
Od letos sam pisao ovde i pitao se zasto ne daju ni minuta nasim mladim reprezentativcima( Bukinac, Kovacev ...), tj. onima koje jos nisu prodali?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
srkins
Posts: 1446
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Realno ovo je zanimljiva ponuda (jos kad bi dodali Sljivica) pogotovo sto mi iz nekog razloga ne vidimo Bukinca kao startnog beka za sl godinu jos kad se uzme u obzir da se ne secam kad je bek iz nase lige prodat za iole ozbiljniku sumu dok bi dobili igraca koji ima odredjeni potencijal. E sada ovo jeste zanimljiva ponuda ali za to je kriva nasa struka jer mi prosto Bukinca nismo gledali mozda imamo biser Svetskih razmera a ne koristimo ga ,tako da definitivno zanimljiva ponuda ali potencijalna i mina...Ako bi dodali Sljivica ja bih pristao pa nek ide zivot
Karlsson
Posts: 2140
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Od kada su Zbiljić i Jovanović ušli u klub baš se razbacujemo sa klincima, a u međuvremenu ni jednog nismo afirmisali preko seniorskog tima. Počeli smo pred kraj da guramo Miloševića kada smo ga već prodali za siću, verovatno zato što je takav dogovor sa Štutgartom.
I ko će nam biti bonus igrači osim Miletića i neproverenog Ivanovića? Ko je kvalitet za prvih 11?
User avatar
Deep Purple
Posts: 3937
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Tri igrača kako kažu zvezdini insajderi su ponuđeni za Bukinca
1892
Posts: 1077
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by 1892 »

Deep Purple wrote: Sat Jun 17, 2023 3:25 pm Tri igrača kako kažu zvezdini insajderi su ponuđeni za Bukinca
Ako su to ta tri iz komentara sa mozzarta. Svi su odlični igrači i mislim da je ovo dobra razmena na koju bi trebali pristati.
Come on you Reds!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3937
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Podignuta ponuda za Topića na 1.2m nakon što je i Sitijeva grupacija uletela.
Last edited by Deep Purple on Sat Jun 17, 2023 3:51 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Pera Centar
Posts: 827
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Pera Centar »

https://www.maxbetsport.rs/detonacija-n ... CxUAC7Dq-I

Puno vas treba da se ugrize za jezik.Zato što previše dugo pljujemo dečka, bez i jednog logičnog razloga. Sve u svemu bilo bi dobro da budemo malo objektivni.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3937
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Pera Centar wrote: Sat Jun 17, 2023 3:48 pm https://www.maxbetsport.rs/detonacija-n ... CxUAC7Dq-I

Puno vas treba da se ugrize za jezik.Zato što previše dugo pljujemo dečka, bez i jednog logičnog razloga. Sve u svemu bilo bi dobro da budemo malo objektivni.
Niti ga dovodi Gvardiola niti Siti već njihova grupacija.
User avatar
Turija
Posts: 10762
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Pera Centar wrote: Sat Jun 17, 2023 3:48 pm https://www.maxbetsport.rs/detonacija-n ... CxUAC7Dq-I

Puno vas treba da se ugrize za jezik.Zato što previše dugo pljujemo dečka, bez i jednog logičnog razloga. Sve u svemu bilo bi dobro da budemo malo objektivni.
Kritika je bila za sve nase mlade igrace, da nijedan nije pruzio u Vosi ( cak ni Tadic, ni Milikovic Savici, Gacinovic, Radoja..), ono sto je trebao pruziti i zato odlaze iz nje sa malim transferima.
Jedino je Kacar bio blizak tom nivou.
Naravno da je pitanje zasto to nije i zal i nervoza navijaca zbog toga.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3578
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Pera Centar wrote: Sat Jun 17, 2023 3:48 pm https://www.maxbetsport.rs/detonacija-n ... CxUAC7Dq-I

Puno vas treba da se ugrize za jezik.Zato što previše dugo pljujemo dečka, bez i jednog logičnog razloga. Sve u svemu bilo bi dobro da budemo malo objektivni.
Malo si se zatrčao Pero. Pratićemo i tu karijeru.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Post Reply