Super Liga - sezona 2024/25

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Turija
Posts: 10816
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Turija »

Nevernik II wrote: Wed Apr 26, 2023 8:36 pm Najbolja opcija je da prestanemo da razmatramo opcije jer bolji od 4 mesta nećemo biti.
Da. Bice tesko i do tog 4 mesta, koje garantuje Evropu.

Mnogo se masi u napadu, a puno gresi u odbrani. Jako neprecizno sutiramo i slabi smo u skoku, iako nismo niska ekipa. Svaki centarsut pred nasim golom je velika zebnja, kao i kontranapad protivnika, jer nasi napadaci slabo i neredovno pomazu u defanzivi. To se mora popraviti, a najpre preko kondicije i motivisanosti igraca. Sad je kasno za kondiciju, ali nije za motivaciju.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
draganas
Posts: 204
Joined: Thu Sep 15, 2016 2:44 pm

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by draganas »

Idealno da dobije Čuka/ neka ih oni su 2 /.

Posle toga Partizan - TSC / nekako Partizan /.

I eto nas u borbi za 3.mesto / uz meceve sa opustenom Čukom i CZ /.

Na kraju se sve resi i te dve poslednje tekme.

Posteno
User avatar
Milan
Posts: 4270
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Milan »

Mi jednostavno ne zasluzujemo bolju poziciju od ove. Eventualno da se pokoljemo sa crnima za cetvrto mesto i to je to…
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9913
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Voja »

Mi smo svoje sanse propustili... i u mecu izmedju TSCa i Cuke navijam za TSC,Lazetica,Stojica i batka Mircevskog i bas me briga i za pozicije na tabeli i za Evropu i za bilo sta.Posle odbojke i Kragujevca danas,do nove sezone nista mi vise ne treba.Sto se mene tice,mozete na godisnje odmore kao i novopazarci npr.
Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8915
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Radoye »

Mi bas necemo da igramo Evropu. Na kraju cemo biti peti, a cigani ce u finalu kupa da izgube od Radnika. Mark my words.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
CRD FCV
Posts: 1720
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by CRD FCV »

Нерешен резултат је велико проклетство. Екипе са којима се боримо за Европу имају макар један пораз више од нас.
Од 13 нерешених да смо имали 5 победа и 8 пораза сада би имали 2 бода више.
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by novosadjanin »

Tesko cemo biti i cetvrti. Partizan ima sigurnih 9 bodova kuci i gostuju nama i Tsc-u. Mi smo favoriti samo protiv Vozdovca. Treba da zveknemo partizana i onda jos 4 boda protiv Cuke i zvezde da uzmemo uz isti skor protiv Tsc-a kao partizan. Ovo kolo je bila sansa, propustena... Treba se polako okrenuti kupu.
.
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by novosadjanin »

Au koji haos u play out-u. Bila bi katastrofa ako ispadne Spartak ili Radnicki.
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Turija
Posts: 10816
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Turija »

Gledam sada utakmicu TSC-Cukaricki ( zbog Vojinog pisanja ovde) i ono sto sam mogao zapaziti, to je da obe ekipe izgledaju dominantno u domacoj ligi, samo zato sto se mnogo vise krecu bez lopte i bolje su fizickoj spremi od ostalih (takodje i od Vose).

Posto obe ekipe, u ovom mecu dosta trce, vidi se da tehnicki nisu dobri kako izgledaju protiv timova iz nase lige ( vec je @Radoya pisao da ga TSC ni najmanje nije impresionirao u utakmici protiv nas, sto je i tacno). Cim je ,,guzva" na terenu tj. dobro trcanje protivnika, obe ekipe imaju problem i u pasu i u duelima i puno cisto izgubljenih lopti. Takodje, veoma su im ranjive odbrane u kontrama protivnika.
Medjutim, i te obecavajuce kontre, koriste efektivno kao i mi, tj. lose.
Dakle, i jedne i druge je potrebno samo ,,nagaziti" trcanjem i nema problema. Zato u Evropi ne mogu da urade mnogo vise, jer su protivnici tamo mnogo spremniji trkacki, brzinski, a delom i tehnicki.

Meni najupecatljiviji (sada u prvom poluvremenu) Ratkov, delom i Ivanovic u Cukarickom. No, videcemo kako ce biti u drugom, kao i
da li obe ekipe mogu da drze visok tempo.

PS
I uopste me ne cudi sto ih zvezda lako dobija.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9913
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Voja »

Turija wrote: Thu Apr 27, 2023 7:38 pm Dakle, i jedne i druge je potrebno samo ,,nagaziti" trcanjem i nema problema. Zato u Evropi ne mogu da urade mnogo vise, jer su protivnici tamo mnogo spremniji trkacki, brzinski, a delom i tehnicki.

PS
I uopste me ne cudi sto ih zvezda lako dobija.
Nagaziti ih sa Zukicem,Topicem,Jelicicem,NN,i na klupi Simicem? :mrgreen:

Lazeticeve ekipe su uvek ostavljale mnogo prostora nazad i svaka krstena ekipa im daje golove. A TSC je jedina ekipa u nasoj ligi protiv koje Bukari moze da se dokaze. Sto se tice Cuke i dalje mislim da oni moraju da igraju po naredjenju i zato ih ne volEm.
Inace nisam nista od fudbala gledao ni juce ni danas (sem Vose naravno) tako da nemam sta ni napisati
Image
fare
Posts: 2847
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by fare »

preostaje nam samo borba sa crnima za to 4 mesto i to je to ali kup je naš :D
User avatar
Turija
Posts: 10816
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Turija »

fare wrote: Thu Apr 27, 2023 10:50 pm preostaje nam samo borba sa crnima za to 4 mesto i to je to ali kup je naš :D
Ma kakvo 4 mesto. Samo da ne izgubimo i to 5 i da nas neko ne zezne u Kupu, tipa Kragujevca. Jer, cekaju neki iz prikrajka.
Moralo se pobediti u Kragujevcu. Veliki propust svih - od igraca, trenera do uprave.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4867
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by gospodinFKV »

Turija wrote: Fri Apr 28, 2023 8:17 am
fare wrote: Thu Apr 27, 2023 10:50 pm preostaje nam samo borba sa crnima za to 4 mesto i to je to ali kup je naš :D
Ma kakvo 4 mesto. Samo da ne izgubimo i to 5 i da nas neko ne zezne u Kupu, tipa Kragujevca. Jer, cekaju neki iz prikrajka.
Moralo se pobediti u Kragujevcu. Veliki propust svih - od igraca, trenera do uprave.
Dobro, sad vec malo preterujemo. :mrgreen:
Radnicki nam je otkinuo bodove, nije kao da smo u seriji od ne znam koliko poraza. Stavise, nemamo ga vise od pola sezone.
Kup ce uzeti neko iz top 4, bilo bi lepo da smo to mi, ali 'ajde sad utakmicu po utakmicu. Mozemo se itekako poklati oko tih mesta iznad, pogotovo ako Radnicki otkine bodove jos nekom, posto se u Pazar nikako ne uzdam, a ni u Vozdovac.
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by novosadjanin »

Igraci Cukarickog kojima preti suspenzija za sledece kolo (protiv nas) ukoliko danas dobiju zuti karton: Badamosi, Ivanovic, Kovacevic, Stevanovic, Lucic, Pankov, Tomovic, Ovusu i Tosic (za njega nisam siguran, da li se pauzira za 10.karton?).
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
fare
Posts: 2847
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by fare »

Radnički izgubio kući od Lučana tako da su sada u jako opasnoj poziciji već tako da ne verujem da će nešto jurišati u kupu, pre bi rekao će čuvati igrače za opstanak.
Post Reply