Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3984
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Krle wrote: Wed Apr 05, 2023 4:49 pm Pre dolaska Zbiljića bio je eksterni revizor i njegov izveštaj, po kojem smo tada bili u dugu oko 4,6 miliona evra. Zbiljić je kasnije rekao da je dug pokriven. Novog izveštaja još nema.
Jel se sećaš možda, skoro je bilo, koliko cigani imaju duga? Ona mađijina priča o stvarnom i knjigovodstvenom dugu? Ti stvarno veruješ da je ijedna od te dve cifre istinita? Setiće se stariji forumaši, nakon Bate je utvrđen dug bio 7.5-10 miliona, a od tada prostom matematikom može da se zaključi da, pošto ni jedne sezone nismo bili u plusu, nije moguće da se dug smanjio. Mislim da je moja cifra čak i optimistična. Beše i onaj revizorski izveštaj, koji je bio zaključen rečenicom da je ugroženo postojanje kluba, a česta rečenica u tim svim izveštajima je bila da je izveštaj sačinjen na osnovu dostupnih podataka. Niko ne priča o nedostupnim.

Realno je da dugujemo oko 4 puta više od te brojke, možda i više.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9761
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Wed Apr 05, 2023 4:48 pm Ali je ipak X puta dokazano da su domaći ti koji donose prevagu.
Da,da... protiv Rodica i Docica domaci igraci donose prevagu,al kad izadjemo u Evropu,kad krennu protivnicki bekovi ka nama,onda ce se videti ko je jedini u stanju da ih hapsi,pokriva... :wink:
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3911
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Voja wrote: Wed Apr 05, 2023 5:37 pm
Deep Purple wrote: Wed Apr 05, 2023 4:48 pm Ali je ipak X puta dokazano da su domaći ti koji donose prevagu.
Da,da... protiv Rodica i Docica domaci igraci donose prevagu,al kad izadjemo u Evropu,kad krennu protivnicki bekovi ka nama,onda ce se videti ko je jedini u stanju da ih hapsi,pokriva... :wink:
Jebiga vezni red Jovančić i Jovičić je hapsio bolje od ovih stranih i pretplaćenih ali dobro nisu stranci koji simpatično pričaju Srpski :thankyou:

Ili Sćekić i Zdjelar ali dobro domaći se lako zaboravljaju :cheers:
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Transferi

Post by Krle »

@Rabba
Ja sam samo naveo neke podatke iz izveštaja revizora koji za taj odgovara pred zakonom. Ono što je mene u tom izveštaju više potreslo jeste da je skoro ceo FCVB nelegalan i da nije uknjižen na klub.
Ne branim nikog, ali porediti tvorzinu mašinu za pranje para i naš klub nije na mestu. Ni blizu.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Transferi

Post by Krle »

@Rabba
Dobro, ti "veruješ", a ja sam dao zvaničan podatak za koji se odgovara pred zakonom, ma kakav on bio. Briga me za sve uprave FKV koje su birane bez glasa Sabora, ali porediti Tvorzinu mašinu za pranje para i mutne poslove s našim klubom nije na mestu. Šta više.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
CRD FCV
Posts: 1656
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Transferi

Post by CRD FCV »

Овде некад често помињани Ђуро Зец је без клуба од Јануара и у 33. години живота.
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Transferi

Post by Krle »

Izvinjavam se zbog duplog posta. Admini mogu da biraju koji će da brišu. Nije namerno.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3984
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Krle, daleko bilo da poredim klubove, ali nam trenutne uprave dolaze iz istog kruga pakla. Iz iste kuhinje stižu dezinformacije. Kako verujem da su cigani u crvenom bar 100 miliona evra, tako verujem da smo mi negde u rangu 15-25, a nadam se ne više od 20.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Transferi

Post by Krle »

Rabba, onda u redu. Ne želim nikoga da ubeđujem, samo sam hteo da pomognem s podacima. Nadam se da nisi u pravu, ali i to je tvoje pravo.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Simica
Posts: 156
Joined: Sun Sep 26, 2010 12:52 pm
Location: Old east

Re: Transferi

Post by Simica »

Na skupštini je usvojen izveštaj da nemamo duga prema državi, ali da je dug oko milijardu i trista miliona dinara. Cirka 10. milki. E sad, kome i kako, ko zna.
Koral
Posts: 418
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Re: Transferi

Post by Koral »

Image

Fudbaleri od kojih se mnogo očekivalo, u nekim trenucima neki od njih su bili i prave zvezde, ali je došlo do pada u karijerama... Sada su i bez kluba

Koga bi ste voleli u dresu Voše, ukoliko postoji mogućnost da mi budemo sredina gde bi pokušali da vrate karijeru ?

ALEKSA VUKANOVIC-ANDRE ALMEIDA-IVAN RADOVANOVIC-MIRALEM SULEJMANI-SIMONE ZAZA-JORDAN LUKAKU-MOHAMMED KADIRI
-ALEN HALILOVIC-FILIP BRADARIC-DANNY DRINKWATER-WELLINGTON-SAPHIR TAIDER-NIKOLA MAKSIMOVIC-KAVEH REZAEI
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9761
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Zubairu o kojem sam nekad pisao ovde polako se opusta i postaje veoma bitan igrac za Jedinstvo.Danas strelac gola za bod protiv Macve u gostima



Inace gledao sam mec Katarske lige,da ne navodim imena klubova :mrgreen: da vidim kako ce da odigra Ze Turbo. Ono sto me je iznenadilo je da je za goste u 41.minutu usao Aleksa Vukanovic :mrgreen: I jos je dao pobedonosni gol za pobedu njegovog tima u gostima protiv Ze Turbovog.
Gosti su pobedili 3:2,a za domace kod prvog gola Ze Turbo je asistirao (mada ja to i ne vodim kao neku asistenciju),a drugi gol je postignut iz penala koji je golman napravio nad Ze Turbom. Inace ekipa za koju nastupa ze Turbo je katastrofalna i on jedino dolazi do lopti koje dobija kada ih golman ispuca. Za sad 8 meceva Ze Turba 2 gola i jedna asistencija

Evo ga,izasao i izvestaj,mada u izvestaju nemaju prikazane sanse,steta,jer je Ze Turbo imao jedan atraktivan pokusaj petom,za malo kraj gola i jedan sut sa distance koji je golman skinuo... Turija,pitanje za tebe,jel ovo bio penal? :)
Uzivajte u golu Vukanovica :roll:

Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9761
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Zubairu i ovo kolo

Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3911
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

https://www.transfermarkt.de/prestige-m ... ler/615667

Ne znam kako mi je pao na pamet ali je jako dobar utisak ostavio na mene dok je bio u našem fudbalu.
User avatar
novosadjanin
Posts: 1353
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Transferi

Post by novosadjanin »

Milosevic odlazi na kraju sezone. Ostajemo sa Nemanjom Nikolicem i Vukcevicem kao napadackim opcijama.

Lukicu istice ugovor sa Honvedom u junu. U prolecnom delu odigrao je svih 12 utakmica i postigao 6 golova. Ukupno ove sezone je postigao 12 golova od 28 koliko je dao Honved. 30 godina, moze jos sigurno 2-3 sezone na visokom nivou da odigra. Vrednost na transfermarktu 1,1 milion eura.
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Post Reply