Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
churguzijanac
Posts: 2087
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Uprava

Post by churguzijanac »

Radoye wrote: Sat Mar 04, 2023 10:16 pm
Duplof wrote: Fri Mar 03, 2023 8:56 pm Plus, da će stadion izgledati "neprepoznatljivo" samo nakon "umivanja" istog mi deluje nerealno.
Kad ga "srede" niko nece moci da prepozna da je tu nekad bio stadion... :frown:
Naprednjačka posla
User avatar
Simica
Posts: 158
Joined: Sun Sep 26, 2010 12:52 pm
Location: Old east

Re: Uprava

Post by Simica »

A niko da ne postavlja pitanje, sta je sa generalnim sponzorom, GDE SU NOVCI ?
Godinu i kusur kaze, da nismo dobili ni pincike od Srbijagasa ! GDE JE ZAPELO ?
A budzet nam nikad veci, 6.5 miliona evrica, po recima predsednika.
User avatar
slanobarac
Posts: 3613
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by slanobarac »

Čestitke upravi, pohvali ih vrhovni komandant. :frown:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Simica
Posts: 158
Joined: Sun Sep 26, 2010 12:52 pm
Location: Old east

Re: Uprava

Post by Simica »

Sta reci,... danasnja izjava AV:
Aleksandar Vučić je posebno pohvalio FK Vojvodina i njeno rukovodstvo.
– Vojvodina, perfektno klub finkcioniše posle mnogo godina propadanja i u bunar bacanja para Srbija gasa. Teški ljudi tamo na čelu, nek ide neko da razgovara sa Zbiljićem, mnogo težak čovek. Ali ozbiljan čovek, vredan čovek , neće dugove, jer to vodi kao privatnu firmu. Vojvodina nema dugove i zato napreduje – poručio je Vučić.
Nevernik II
Posts: 468
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: Uprava

Post by Nevernik II »

Simica wrote: Sat Apr 01, 2023 6:07 pm Sta reci,... danasnja izjava AV:
Aleksandar Vučić je posebno pohvalio FK Vojvodina i njeno rukovodstvo.
– Vojvodina, perfektno klub finkcioniše posle mnogo godina propadanja i u bunar bacanja para Srbija gasa. Teški ljudi tamo na čelu, nek ide neko da razgovara sa Zbiljićem, mnogo težak čovek. Ali ozbiljan čovek, vredan čovek , neće dugove, jer to vodi kao privatnu firmu. Vojvodina nema dugove i zato napreduje – poručio je Vučić.
Mi smo ovim sve ciljeve za ovu sezonu ostvarili. Kakav kup, kakvo treće mesto... :D
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Uprava

Post by Dragojlo »

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... jic/448600
Ne znam da li je ovo dobro ili loše, ali valjda pripada ovoj temi... :deal:
Nevernik II
Posts: 468
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: Uprava

Post by Nevernik II »

Dragojlo wrote: Wed Apr 12, 2023 10:14 pm https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... jic/448600
Ne znam da li je ovo dobro ili loše, ali valjda pripada ovoj temi... :deal:
U teoriji odlična ideja. U praksi verovatno neće biti baš toliko odlična :D
Cane
Posts: 1097
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Uprava

Post by Cane »

Nevernik II wrote: Thu Apr 13, 2023 12:26 am
Dragojlo wrote: Wed Apr 12, 2023 10:14 pm https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... jic/448600
Ne znam da li je ovo dobro ili loše, ali valjda pripada ovoj temi... :deal:
U teoriji odlična ideja. U praksi verovatno neće biti baš toliko odlična :D
Pokazaće vreme, za početak svakako pozitivan pomak i inicijativa za pohvalu. Trebalo bi to još omasoviti i iznutra jasno definisati strukturu i druge važne stvari.
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

Dragojlo wrote: Wed Apr 12, 2023 10:14 pm https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... jic/448600
Ne znam da li je ovo dobro ili loše, ali valjda pripada ovoj temi... :deal:
Nemam jasno misljenje i stav. Kao i za sve drugo, uvek je u pozadini raspodela novca.
Za neke klubove ce, mozda, biti bolje, za neke znak pitanja.

Sta kazu uprave tih svih klubova? Da li je bilo razgovora - dogovora ili je ovo samo pocetna inicijativa? Ako se sloze i razrade dobar sistem odlucivanja - zajedno smo jaci.
Medjutim, znajuci kako je tesko usaglasiti i postovati sistem odlucivanja, optimizam je na trusnom tlu.
Nadajmo se boljoj poziciji klubova pod imenom Vojvodina.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3981
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Uprava

Post by Deep Purple »

Jebiga moj “stric” Zbilja je to pokrenuo da je bilo ko drugi bili bi hvalospevi i pohvale :mrgreen:
User avatar
slanobarac
Posts: 3613
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by slanobarac »

Deep Purple wrote: Thu Apr 13, 2023 10:28 am Jebiga moj “stric” Zbilja je to pokrenuo da je bilo ko drugi bili bi hvalospevi i pohvale :mrgreen:
Čekamo obećanu titulu 2025. ili koje već pa da hvalimo. :deal:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

Po meni, uprava vec sada treba da sedne, ne da analizira sezonu, jer tu nema sta da se analizira, vec hitno da se vidi sta i kako na leto.

Sa kojim igracima uci u takmicenje, sa kojim sportskim direktorom, sa kojim trenerima, sa kakvom omladinskom skolom, sa kakvim budzetom, planom.
Realnim planom kako se ne brukati u Evropi i u domacem takmicenju ( da peto mesto, ove godine, ne vodi u Evropu, ova sezona je potpuni i skupi promasaj i bruka za nasu Vosu).

Nikakav izvestaj ne treba podnositi skupstini i gubiti vreme i energiju, jer skupstina je samo proforme najvisi organ Kluba i do sada je sve podrzavala i uprave i propadanje Vose ( veliko ili manje od 1989 godine). Nego sesti, biti realan i poceti raditi. A to znaci, dovesti igrace za nivo Vojvodine, isto tako i ostale strukture u Klubu.

Predsednik Zbiljic mora da se uozbilji i da vidimo sta zbilja moze da uradi u FKV. Prica je prica, a rezultati su delo. Za sada je samo ovog prvog bilo. Vojvodini je potreban potpuni reset i vizija za Vosu u Evropi.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by Rabba »

Turija wrote: Fri May 19, 2023 9:28 am Predsednik Zbiljic mora da se uozbilji i da vidimo sta zbilja moze da uradi u FKV. Prica je prica, a rezultati su delo. Za sada je samo ovog prvog bilo. Vojvodini je potreban potpuni reset i vizija za Vosu u Evropi.
Reset treba da počne od predsednika i SNS vrhuške kluba, da sjaše i odjebu u trokoracima.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
slanobarac
Posts: 3613
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by slanobarac »

Dugo vam je Zbiljić i trajao. Gde je sad ona silna podrška i priče o kontinuitetu? :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Milan
Posts: 4260
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

Ja i dalje mislim da Zbiljić ima iskrenu želju da nešto napravi, klub funkcioniše bez dugovanja (videćemo na kraju mandata čije su pare bile), ali nije izabrao dobre saradnike, a sam ne zna. Kada bi oko sebe imao ljude bez interesa, bilo bi to plodonosnije za Vošu...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Post Reply