19. kolo: Vojvodina-OFK Beograd 0:1

Locked
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Bato(PRIJATELJU) nema zabrane :!:
Milanu Djuricicu nemoze niko da zabrani pojavljivanje na Forumu.(niko nije ni pokusao).
Samo zelim da se spremim dobro za utakmicu sa Zeleznikom :!:
Posto si veliki i zabrinuti navijac Vose zelim da ti se zahvalim na svim pohvalama koje si izneo ovde za utakmicu sa Zvezdom.Vidi se po tome da si cestit i posten covek.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9839
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Pa ja samo jedan dan nisam bio na forumu,a kao da su godine prosle.... Jesmo li u medjuvremenu osvojili koju titulu :lol:
PRIJATELJ wrote:Vojo,ocigledno je da su prethodnici izvlacili maksimum jer bar nismo drhtali za opstanak.
Ako ti nisi drhtao za opstanak,ja bogme jesam.... A posto si u sve dobro upucen verovatno si znao da smo kupili opstanak pa si bio miran.A za sve nas koji to nismo znali,pitanje kako ste se npr. osecali posle poraza od Borca usred NSa?Jeste li drhtali ili sam samo ja bio LUD!???
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9839
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

van der iV a.k.a Totti wrote:D.Govedarica covek koji je zaduzio Vosu i jedan od retkih koji navija za Vojvodinu,ali covek koji nije za igru.Nekada veliki trkac,sada vise setac koji tumara po terenu i na mahove cak deluje smesno.Samo zauzima mesto mladima a on verovatno igra samo zato sto jako voli ovaj klub i zeli da mu pomogne,medjutim to ima kontraefekat.Najbolje bi bilo da zauzme mesto u upravi i casno se oprosti od sjajne karijere.(Vojo ovo je cinjenicno stanje)
Voja nikada nije krio da je fan Dejana Govedarice,ali i njegov najzesci kriticar.Voji je na prvom mestu FC Vojvodina i ispred Dekija,Djumija,Marka... ma i ispred mene samog... tako da niko od vas nema pravo da prozivajuci Govedaricu odmah baci misli i na mene...
Ja sam prvi predlagao da vratimo Dejana u Vosu,ali sam prvi ovde poceo da kritikujem njegove igre,pogledajte koliko sam ga samo puta bodovao ove sezone,koliko puta su moji postovi bili kriticki prema njemu.Normalno je da nisam coveka odmah napao,jer svakome treba odredjeni period adaptacije,ali posle... posle sam pokusao da ukazem da Deki igra lose,nisam hteo to direktno da napisem,pa sam pokusao sa idejom da Deki nastupa u napadu,jer da sam ja trener,jedino mozda u toj ulogi bi mi bio medju prvih 11.Posle Marakane sam takodje poslao poruku u vidu recenice "da se odsustvo nasih zvezda u timu nije ni primetilo",i na kraju sam sada konkretno pitao Djumija koliko je zadovoljan DEFANZIVNOM IGROM Dejana Govedarice.... pokusao sam na sve nacine da pokazem koliko sam ja licno nezadovoljan njegovim igrama za Vosu od kako se vratio.Dejan je za mene instituicija i ja ga postujem,mislim da ga dovoljno dugo pratim i poznam njegove igracke i kvalitete i mane (uostalom zar nisam javno pre meca rekao da ce Deki dati gol Sutjesci,prozvao sam ga tada i nikada vise),ali kao sto rekoh No.1 je FC Vojvodina!!!

A vi sada zakljucujte sta hocete!!!!
PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Treneru,ako mislis da treba da te hvalim kada izgubis 3:0 grdno si se prevario.Jednom sam ti rekao da nam merila vrednosti nisu ista i to i dalje mislim.Mozda zivim u zabludi.Pobedi sutra i daj nam bar jedan trenutak zadovoljstva.Naj iskrenije SRETNO.
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

evo prave prilike da cujemo tvoje hvalospeve kad je reza 2:0 za nas
PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Max,nemogu da pricam o necemu sto nisam gledao ali sam PREZADOVOLJAN rezultatom i pobedom.Mislim da bi ovo trebalo pomeriti sa ove ruzne utakmice sa OFKom jer je mnogo lepse na gornjem topicu Vojvodina- Zelenik.
Locked