26. kolo: VOJVODINA – Čukarički 3:2 (2:0)

Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 26. kolo: VOJVODINA – Čukarički, subota 16h (A2)

Post by Dragojlo »

I Eze dao jedno 3-4 gola..... :devil:
A u prvom kolu te iste sezone ih dobismo 1-0 golom potcenjenog Joje Bempaha u bukvalno stotom minutu... :dance2:
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1276
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 26. kolo: VOJVODINA – Čukarički, subota 16h (A2)

Post by MiSmoFKV! »

Dragojlo wrote: Thu Mar 09, 2023 9:47 pm I Eze dao jedno 3-4 gola..... :devil:
A u prvom kolu te iste sezone ih dobismo 1-0 golom potcenjenog Joje Bempaha u bukvalno stotom minutu... :dance2:
Uf on je bio živa energija. Skroz sam zaboravio za njega. Na wiki piše da je završio u Borcu iz Čačka posle Meksika i proletera.
User avatar
Turija
Posts: 10721
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 26. kolo: VOJVODINA – Čukarički, subota 16h (A2)

Post by Turija »

slanobarac wrote: Thu Mar 09, 2023 8:48 pm Mi tražimo trenera a ovde ih ima iha-ha. :mrgreen:
Dobro, je li Forum nas, pa barem tu mozemo da pustimo masti na volju :wink:
Od mnostva ideja, bude tu i dobrih, za onog ko zna da ih izvuce u korist Vose. Ono: od stotine ideja, jedna je dobra, od stotine dobrih, jedna je ostvariva.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
021
Posts: 858
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Re: 26. kolo: VOJVODINA – Čukarički, subota 16h (A2)

Post by 021 »

I vrapci na grani znaju da nam je ekipa očajno ukomponovana i da se mora pokušati sa promenama. Za početak, maknuti Simića sa mesta organizatora igre, i pokušati sa jednim od dvojice Nikolića. Mislim da bi N.N. u toj ulozi bio daleko korisniji nego kao najistureniji napadač. Možda bi još i najbolje bilo Zukića vratiti na "desetku", a na njegovoj poziciji probati Kokanovića ili Miletića. U čitavom timu imamo samo jednog pravog špica, a to je Milošević, i mislim da on mora igrati, pošto trenutno nemamo bolju soluciju u napadu. Malbašić nije špic, eventualno to može odigrati u gostima protiv jačeg protivnika kada igramo na kontru, ali kod kuće nikako. Ako već mora da se improvizuje sa krilom na špicu, možda bi valjalo probati sa Kabićem, koji se u toj ulozi solidno snalazio kod Slavoljuba. Najtanji smo na desnom beku. Lazarević je očajan u odbrambenim zadacima, dok Bjeković, nažalost, nije za prvoligaški fudbal. Uvek sam za to da se pruži šansa igračima iz naše škole, ali Bjeković jednostavno nema kvalitet. Možda da se pokuša sa Antonijevićem ili nekim od levih bekova na desnoj strani? Ne vidim drugo rešenje. Bukinac je veoma talentovan i zaslužuje minutažu, kao i Kovačev.

U svakom slučaju, svima je jasno da ako se ništa ne bude menjalo u sastavu ekipe, i rezultati teško da mogu da budu bolji nego u prvom delu sezone. Za sada gledamo reprizu u bodovnom i svakom drugom smislu. Ima li Batak hrabrosti i inteligencije da preokrene situaciju? Gospodine Batak, pokažite svima da nemate pileći mozak. Batak, don't be a chicken!

(Ovo poslednje je samo igra reči bez zle namere.)
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 26. kolo: VOJVODINA – Čukarički, subota 16h (A2)

Post by Voja »

021 wrote: Thu Mar 09, 2023 11:06 pm U svakom slučaju, svima je jasno da ako se ništa ne bude menjalo u sastavu ekipe, i rezultati teško da mogu da budu bolji nego u prvom delu sezone.
Bas tako,mora se pokusati sa pronalazanjem najboljih resenja.Licno mi se svideo pokusaj da Baray udje na poziciju beka.Mi celo prvenstvo "igramo" bez bekova,i jednostavno je nemoguce ubaciti bilo kog igraca na tu poziciju i omasiti.Tako isto moramo i sa centarforom pokusati. Ja se ne bih libio ni Busnica probati na mestu devetke :mrgreen: Jednostavno moramo pokusati izmisliti bolja resenja od trenutnih,jer trenutna ne mogu gore.Ako Antonijevic vec ne igra,pokusati ga uvesti u momentima kada je planiran Milosavljevic recimo,jer Antonijevic nije klasican bek,ima on i organizatorskih sposobnosti,ume da bude motor ekipe.Slazem se da Zukica iz zadnjih par kola treba osloboditi defanzive,pomeriti ga napred,dati mu ulogu klasicne desetke.Jednostavno negde mora kliknuti i krenuti na bolje.Nerealno mi je da trener ne moze da razdrma ekipu da bar trce,ukoliko smo takticki tanki. Evo jedan predlog,stavis igraca (kog ne planiras u 18) na klupu i nek vodi evidenciju,svako ko vrati loptu unazad 100e u zajednicku kasu (al te novce donirati klubu za pojacanje),i eto vec u startu imamo iznenadjenje za protivnika koji nece znati sta ga snaslo :) slicnih ideja je milion.... vec sam jednom pisao,daj da nam bekovi igraju po poluvreme samo,al da kidaju... meni nasi bekovi i njihova nemoc izazivaju najvece sazaljenje tokom meceva
Image
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 26. kolo: VOJVODINA – Čukarički, subota 16h (A2)

Post by Dragojlo »

Ja sam za to da u ovih pet zadnjih i izuzetno bitnih utakmica pre play-offa, u kojima možemo mnogo postići, poubacujemo u prvi tim bar 7-9 anonimnih klinaca, tj "naše dece", za koju zna samo uža familija! I da rasteramo sve preplaćene matore "zvezde" od čak 25+ godina, jer ipak gorepomenuta anonimna "naša deca" mogu da nas dovedu do neslućenih visina!!! :hurray: :cheers:
User avatar
Maki
Posts: 1131
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 26. kolo: VOJVODINA – Čukarički, subota 16h (A2)

Post by Maki »

Rabba wrote: Thu Mar 09, 2023 7:36 pm Ne može Simić da odigra tog levog nikako...

Đorđević, Vitas, Traore - Antonijević, Topić, Bjeković - Zukić - U. Nikolić, V. Simić - Čumić za 3-3-1-2-1 kao ideja :)
Da, ovo bolje izgleda.
Salvador wrote: Thu Mar 09, 2023 7:58 pm Nisam Turija, ali ne bih se složio, Malbašić i Bjeković su u startu dva igrača manje u takvoj postavi, a odbrana nam je šuplja i sa 4 igrača.
Bjekoviću više leži ova ofanzivnija pozicija krilnog beka. U odbrani jeste mekan, ali u sistemu 3-5-2 ga pokrivaju desni štoper i zadnji vezni, ako se ne varam.
Nevernik II
Posts: 455
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: 26. kolo: VOJVODINA – Čukarički, subota 16h (A2)

Post by Nevernik II »

Realno, ako ovo izgube neće biti ni u top 6.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 26. kolo: VOJVODINA – Čukarički, subota 16h (A2)

Post by Voja »

Nevernik II wrote: Fri Mar 10, 2023 1:09 pm Realno, ako ovo izgube neće biti ni u top 6.
Cuka,Javor,Partizan i TSC... na osnovu prikazanog u sezoni sve preko 3 boda bice veliki uspeh
Image
User avatar
slanobarac
Posts: 3535
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 26. kolo: VOJVODINA – Čukarički, subota 16h (A2)

Post by slanobarac »

Voja wrote: Fri Mar 10, 2023 1:32 pm
Nevernik II wrote: Fri Mar 10, 2023 1:09 pm Realno, ako ovo izgube neće biti ni u top 6.
Cuka,Javor,Partizan i TSC... na osnovu prikazanog u sezoni sve preko 3 boda bice veliki uspeh
Očekujem neočekivano! :dance2:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Istocno stajanje
Posts: 544
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 26. kolo: VOJVODINA – Čukarički, subota 16h (A2)

Post by Istocno stajanje »

Pankov... Bice ekstra zezancija na istoku :mrgreen:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 26. kolo: VOJVODINA – Čukarički, subota 16h (A2)

Post by Voja »

Image
User avatar
churguzijanac
Posts: 2055
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 26. kolo: VOJVODINA – Čukarički, subota 16h (A2)

Post by churguzijanac »

Nekako imam osećaj da će tribine biti dobro popunjene protiv Čuke. Baš ta podrška može lako da odnese prevagu.Vidimo se u subotu na Karadjordju.
User avatar
Turija
Posts: 10721
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 26. kolo: VOJVODINA – Čukarički, subota 16h (A2)

Post by Turija »

Sta je to Djordjevic uradio, kada @ prijatelj na mozzartu kaze da mu treba skinuti traku i dati ispisnicu? Zna li neko?
Ako se dobro secam, neko je, svojevremeno, napisao, na istom tom mozzartu, da se Carevic zamalo nije pobio sa nekim nasim, kada ga je Topic smirivao? Da li je to bio Djordjevic ili neko na klupi, dok je jos Rastavac bio trener.

Danas NN, u zurnalu, obecava da se oporavio od povrede i da ce dati sve od sebe da pobedimo Cukaricki. Pa sad, videcemo sutra hoce li biti razlike u njegovoj igri i zalaganju?

Batak, danas, govori kako je Malbasic igrao celu utakmicu bolestan protiv Vozdovca. Pitam se zasto to???

Sve se cini da je atmosfera sa igracima dosta napregnuta i da je narusena hemija u timu?

Sutrasnja pobeda bi, verovatno, primirila strasti?
Tesko je drzati kontrolu sa dosta igraca u nasem timu na zalasku karijere. Cini se da je taj problem imao i Rastavac?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Milan
Posts: 4189
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 26. kolo: VOJVODINA – Čukarički, subota 16h (A2)

Post by Milan »

Ali najjače mi je što je NN izjavio kako je on sam rekao Rastavcu da ga odstrani iz ekipe. Ne znam da li je istina ili ne, ali u obe varijante je tragikomično...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Locked