24. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA 1:4 (0:2)

User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 24. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA, utorak 16 (A1P)

Post by Voja »

Image
User avatar
N13
Posts: 2028
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 24. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA, utorak 16 (A1P)

Post by N13 »

Posle pobede od 4:1, besmisleno je gledati stastistiku.
Brzo smo poveli sa 2:0, logicno je da se Radnicki otavorio, krenuo napred, imao dosta suteva u gol (tu su im pomogli i nasi potpuno beskorisni bekovi i relativno slaba partija Topica). Znaci Radnicki igra kuci, brzo prima 2 jeftina gola... bilo bi cudno da nisu imali toliko suteva. Zato te statistike ne piju vodu, mene je vise zanimao nas pristup.

A sto se toga tice, ima razloga i za zadovoljstvo i zabrinutost.
Zadovoljan sam kontrama i stvarno velikim brojem situacija 4na2, 4na3. Imamo jako brzu tranziciju. Simic jeste da davi, ali su on i Cumic 2 najbrza igraca u toj tranzicji. I posle 60-70 minuta i 3 gola gola prednosti, trcali su pun sprint. Ja im zaista tu ne mogu zameriti. Mnogi (vecina) igraca u tom trenutku i pri tom rezultati ne bi ni trcalo kontru punim sprintom. E sad jos da ume da ne uprska takve situacije, decko ne bi igrao u Vojvodini :D

Zabrinulo me je sto smo se posle 2:0 povukli. Posle 4:0 takodje. Poslednjih 15 minuta oba poluvremena smo igrali slabo. Jeste Nis dao gas, ali mi se vratile neke Batakove ranije utakmice, gde se branimo cim povedemo. Ali drago mi je sto je i sam izjavio posle utakmice da nije zadovoljan time sto smo se povukli. Iskreno se nadam da cu gledati Vojvodinu koja ce jednako da napada i kada gubimo 1:0 i kada vodimo 1 ili 2 gola razlike. Pogotovo protiv protivnika koji nisu blizanci.

Pojedinacno, Zukicu skidam kapu, mozda i najbolja partija u poslednje 3 godine. Traore takodje vrhunski.
Milosevic najvise razocarao. Niti se trudio, niti trcao. Kao da je gledao NN-a na pripremama, po pokusao tim stilom da igra. Ili jednostavno nema motiv, glavom vec u Nemackoj.
User avatar
rykerfcv
Posts: 726
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 24. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA, utorak 16 (A1P)

Post by rykerfcv »

Licno mislim da ce od ove utakmice Zukic samo krenuti da igra bolje i da mu forma ide uzlaznim,Vladi Mileticu treba dati sansu nadam se da ce se to desiti takodje i Antonijevicu.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Sasa1969
Posts: 621
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: 24. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA, utorak 16 (A1P)

Post by Sasa1969 »

Ova utakmica je vazna po tome sto smo dobili Zukica kakvog ocekujemo vec nekoliko godina unazad.Izgleda da je malo smrsao i da fizicki deluje dobro.Nedostaje mu jos malo vise srcanosti ostalo sve ima.
Image
Duplof
Posts: 861
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 24. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA, utorak 16 (A1P)

Post by Duplof »

Gledao sam samo par minuta utakmice, tako da preskačem neku analizu i davanje ocena. Batak je došao pre 2 dana i odmah dobio utakmicu 4:1 u gostima, i to protiv velikog rivala, pa gde ćete bolje za dizanje samopouzdanja ekipe! Kada budu složili kockice u glavi igraće svaku utakmicu kako treba, bez obzira na rezultat.

Naravno, Radnički je ovaj deo sezone u kanali, trenutno nisu neko merilo, ali ovo su, nadam se, najvažnija 3 boda ove sezone!
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 24. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA, utorak 16 (A1P)

Post by churguzijanac »

:thankyou:
Voja wrote: Tue Feb 28, 2023 7:37 pm
Turija wrote: Tue Feb 28, 2023 7:28 pm PS
Sa @Voja se slazem, osim za Malbasica. Po meni, danasnji Malbasic sasvim OK.
I da,svakako najvaznije je da smo pobedili i LEPO JE VIDETI OVAKAV REZULTAT (mada ostaje zal za 0:5)
Tih 0-5 je baš ono što nam uvek fali.Ne rezultat, nego taj momenat da nikad me otaljavaš, jer se to pre ili kasnije obije o glavu.Malo je meni ovo da ih sad hvalim na sva zona. Kad vidim kontinuitet ovakvih rezultata onda ću da hvalim.I zuka bazuka mora malo da uspostavi kontinuitet dobrih igara.
User avatar
Milan
Posts: 4152
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 24. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA, utorak 16 (A1P)

Post by Milan »

Kod Zukica mi se najvise svidja (a to traje vec neko vreme) to sto deluje “napaljeno” i motivisano. Fali mu malo da tu energiju pretoci u danasnju partiju na svakoj utakmici, ali deluje da ima motiv i da je skontao da mu je ovo poslednji voz. Kada nam je sviran penal na utakmici protiv Radnika, on je skocio sa klupe i uleteo u teren kao da smo dali gol u finalu LŠ. Nadam se da ce nastaviti sa ovakvim igrama. Jos kad bi se probudio i Topic…
POŠTO OBRAZ ???!!!
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 24. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA 1:4 (0:2)

Post by ssnigd »

Razlika izmedju ove i prethodnih utakmica je sto nase kikseve, ovoga puta Vitasa dva puta, protivnik nije iskoristio.
Milan rece da su nam sutnuli 15 puta na gol, to je previse za ozbiljan fudbal.
Takodje, treba uzeti u obzir da Radnicki juce nije licio na ozbiljnu ekipu, spremnu da igra takmicarski.
Videcemo na krovu kako ce izgledati u nedelju i da li je ova pobeda splet okolnosti i reakcija na smenu Rastavca ili smo postali ekipa koja se trgla i krenula da igra pametnije i ozbiljnije.

Pobeda od 4:1 u Nisu svakako znaci na samopouzdanju i cestitke svima na tome. Zukic najbolji akter na terenu i nadam se da nastavlja sa napretkom i zbog sebe i zbog nas.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 24. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA 1:4 (0:2)

Post by naseljekolumbija »

Озбиљан фудбал?! Ово што ми гледамо у већини утакмица у лиги и на Карађорђу је полуаматерски фудбал
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 24. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA 1:4 (0:2)

Post by slanobarac »

naseljekolumbija wrote: Wed Mar 01, 2023 4:10 pm Озбиљан фудбал?! Ово што ми гледамо у већини утакмица у лиги и на Карађорђу је полуаматерски фудбал
Treba se pomiriti sa ovim kvalitetom fudbala u Srbiji. To je to, prošlo je vreme dobrog domaćeg fudbala. Na žalost.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Locked