Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Uprava

Post by Voja »

Cane wrote: Wed Feb 22, 2023 3:32 pm odnosno da je klub to uradio ne obazirući se uopšte na stav navijača i simpatizera, te da stoga mi to njihovo davanje podrške nikako ne priznajemo.
Navijaca ili forumasa?
Image
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3890
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Uprava

Post by Red Marquis »

Cane wrote: Wed Feb 22, 2023 3:32 pm
hvylarn wrote: Wed Feb 22, 2023 2:04 pm ne znam koje bi posledice bile po nas klub i upravu da su podrzali vidica, al dati glas ono fosilu je za ozbiljnu osudu kompletnog strucnog staba i vrha
Očigledno je da su svi klubovi i tzv savezi u dan-dva krajnje "spontano" i slobodno :lol: dali podršku ovom fudbalskom Bajdenu i tu treba tražiti razloge zašto je to učinjeno i od strane FKV. Objektivno, kad je to tako nije bilo realno da se naš klub jedini nađe izvan tog kruga radosnih i razdraganih glasača po direktivi jer bi kazna stigla vrlo brzo i bila sigurno učinkovita. Vidimo kakav tretman imamo i ovako "kooperativni".
Ali s druge strane, baš zbog toga treba da se čuje glas navijača koji moraju krajnje otvoreno da se ograde od stava uprave i da jasno i nedvosmisleno kažemo da Bajden nikako nema našu podršku, odnosno da je klub to uradio ne obazirući se uopšte na stav navijača i simpatizera, te da stoga mi to njihovo davanje podrške nikako ne priznajemo. Šta god da se dalje bude dešavalo važno je da ostane trag o stavu ljudi zbog kojih FKV u suštini i postoji i koji će biti tu i kad aktuelne uprave više ne bude.
Kad ga nazivaš Bajden, ispada da je Džajićev jedini problem to što je mator i potencijalno senilan.
Džajić je kriminalac, osuđivani kriminalac kojeg je sadašnja vlast oslobodila i on je naprasno postao vojnik napredni. A to što je ishlapeli matorac je mnogo manji problem.
Io odio Belgrado
Cane
Posts: 1097
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Uprava

Post by Cane »

Voja wrote: Wed Feb 22, 2023 3:35 pm
Cane wrote: Wed Feb 22, 2023 3:32 pm odnosno da je klub to uradio ne obazirući se uopšte na stav navijača i simpatizera, te da stoga mi to njihovo davanje podrške nikako ne priznajemo.
Navijaca ili forumasa?
Pošto se pretpostavlja da je ovo forum upravo navijača FKV onda se nekako odgovor nameće sam po sebi i u čije ime govorimo. Ali ako postoje i neki drugi ekskluzivni "navijači" s licencom a koji možda imaju drugačiji stav i podržavaju ovo što je klub izneo, neka se i oni slobodno oglase, nemam ništa protiv. Ja među ljudima kojima sam okružen još uvek nisam sreo baš nikoga ko između Vidića i Džajića podržava ovog drugog.
User avatar
slanobarac
Posts: 3613
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by slanobarac »

https://nova.rs/sport/fudbal/moler-cvec ... u-dzajica/

Evo da svi vide sa kakvim likovima naši iz uprave sabotiraju Vidića. Isti su. Fuj!
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Milan
Posts: 4260
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

Ima li pilota u avionu?!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
slanobarac
Posts: 3613
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by slanobarac »

Zbiljiću, nema intervjua u kojem nisi rekao da je Trener isključivo tvoj izbor. E pa druže, sad vidiš koje je rezultate postigao i bilo bi džentlmenski da i ti sad odeš. Imaš ti svoju firmu, svoju partiju, svog vođu i posveti se njima. Vojvodina je dovedena na amaterski nivo i ne treba nam profesionalac tvog kalibra. Ima valjda još poštenih i sposobnih u NS. Podržavam te u hrabroj odluci da odeš iz kluba. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1633
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Uprava

Post by ogi »

slanobarac wrote: Sat Feb 25, 2023 7:00 pm Zbiljiću, nema intervjua u kojem nisi rekao da je Trener isključivo tvoj izbor. E pa druže, sad vidiš koje je rezultate postigao i bilo bi džentlmenski da i ti sad odeš. Imaš ti svoju firmu, svoju partiju, svog vođu i posveti se njima. Vojvodina je dovedena na amaterski nivo i ne treba nam profesionalac tvog kalibra. Ima valjda još poštenih i sposobnih u NS. Podržavam te u hrabroj odluci da odeš iz kluba. :cheers:
+1!!!
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
N13
Posts: 2099
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Uprava

Post by N13 »

slanobarac wrote: Sat Feb 25, 2023 7:00 pm Ima valjda još poštenih i sposobnih u NS.
Daj primer jednog takvog, a da pritom ima zelju da se uplice u ovaj mulj zvani srpski fudbal.
Bez konkrernog imena ne mogu se sloziti da je dobro da dodju tek tako promene u svim strukturama kluba, pod izgovorom 'ima valjda jos ljusi u ns'.
Ja ne znam za te ljude.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3981
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Uprava

Post by Deep Purple »

Ne bih ja Zbiljića menjao jer se bar u i oko kluba nešto dešava. Najvažnije fali a to su igra i rezultat. Zbiljić je uz Rastavca, znam koliko ga je cenio i čim je odlučii da ga smeni jasno je i njemu koliko je sati.

A kad smo kod trenera Husrefa Musemića bih doveo :)

Ne znam da li je bolji trener ili čovek.

Ili jedno ludo rešenje a takav je i trener Slavko Petrović.
@Voja šta ti misliš :D
User avatar
slanobarac
Posts: 3613
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by slanobarac »

N13 wrote: Sat Feb 25, 2023 7:06 pm
slanobarac wrote: Sat Feb 25, 2023 7:00 pm Ima valjda još poštenih i sposobnih u NS.
Daj primer jednog takvog, a da pritom ima zelju da se uplice u ovaj mulj zvani srpski fudbal.
Bez konkrernog imena ne mogu se sloziti da je dobro da dodju tek tako promene u svim strukturama kluba, pod izgovorom 'ima valjda jos ljusi u ns'.
Ja ne znam za te ljude.
Ne želim da licitiram imenima ali ako smatraš da je Zbiljić sam Isus i naš spasilac onda ne vredi da nastavimo. Sa srećom.
Isprati vest ko je dao podršku Vidiću a nije iz politike i sporta. Ima poštenih sa svojom lovom.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
CRD FCV
Posts: 1718
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Uprava

Post by CRD FCV »

Кад те дочекају људи са кратким и дугим цевима, џаба злато и дукати плачу некад и богати каже песма. Поштено се ни трафика ме ђоже отворити а ме клуб водити
User avatar
Milan
Posts: 4260
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

@Djisa je dobro pisao u nekom topiku oko uprave…

Ja sam neko ko je veciti kriticar i kontrateza svakoj vlasti, pa tako i upravama naseg kluba. U ovakvim okolnostima, mislim da imamo ok upravu, citaj - Zbiljic. Kakvi smo do sad bili, ovo je odlicno kako klub funkcionise. Za sportske rezultate bi trebalo da bude kriv sportski sektor, ako su svi preduslovi za njegovo funkcionisanje ispunjeni, a jesu. Zato mi se i ne svidja sto dolazi jos jedan trener koji je usko vezan sa Markom Jovanovicem, za kog licno mislim da treba da snosi najvecu odgovornost, a bojim se da ga uprava bespogovorno slusa.

Ono sto zameram upravi je busanje u grudi na pocetku sezone i cutanje na sve nepravde koje smo ove godine doziveli. Popalili su ljude bez pokrica, dobili blanko poverenje i podrsku, da bi nam se ekipa svojom igrom i rezultatima popisala po glavi i sad ce im biti 10 puta teze da ponovo uspostave tu vezu. Vraticemo se na standardnu brojku i svi njihovi apeli za vetrom u ledja sa tribina ce biti uzaludni.
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
N13
Posts: 2099
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Uprava

Post by N13 »

slanobarac wrote: Sat Feb 25, 2023 7:35 pm
N13 wrote: Sat Feb 25, 2023 7:06 pm
slanobarac wrote: Sat Feb 25, 2023 7:00 pm Ima valjda još poštenih i sposobnih u NS.
Daj primer jednog takvog, a da pritom ima zelju da se uplice u ovaj mulj zvani srpski fudbal.
Bez konkrernog imena ne mogu se sloziti da je dobro da dodju tek tako promene u svim strukturama kluba, pod izgovorom 'ima valjda jos ljusi u ns'.
Ja ne znam za te ljude.
Ne želim da licitiram imenima ali ako smatraš da je Zbiljić sam Isus i naš spasilac onda ne vredi da nastavimo. Sa srećom.
Isprati vest ko je dao podršku Vidiću a nije iz politike i sporta. Ima poštenih sa svojom lovom.
A ne ne, nikad nisam spomenuo da je Zbiljic isus, niti spasilac. Licno smatram da ne radi ni los ni dobar posao (mada nisam ni to do sada rekao, drzim misljenje za sebe), i da je jos rano za zakljucke. A trenutno je za nas prihvatljivo sve sto nije lose. Ono sto zameram Zbiljicu jeste veza sa politikom (citaj sns-om), ali izgleda da u ovoj drzavi to mora tako.
Ono sto jesam rekao, ne mozemo terati nikog u klubu (od uprave do spremacice) bez spremne zamene. A zameni nemamo. Niko nece da se uhvati tog posla.
Poslednji put kad smo oterali Zbiljica bez spremnog plana B, dosao je pumpadzija. Ne moze me niko ubediti da je bilo pametno to sto je tada uradjeno.
Te iz tog razloga, necu se sloziti sa teranjem uprave dok se ne da konkretno ime ko ce ga zameniti i konkretan plan kako ce se raditi. Ako budem smatrao da je to bolje, prvi cu da dizem obe ruke da se tera Zbiljic.
Do tada, neka radi kako zna.
Takodje, moje misljenje je da imamo trenutno vecih problema u sportskom sektoru, nego u samoj upravi.
Ali moguce je da gresim :)
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

Najveci trenutni problem je sportski sektor i trener.
Dok je ovako, kako je @CRD FCV napisao, isto tako i @N13 (da je za Vosu prihvatljivo, sve sto nije lose).
Sa time moramo da se pomirimo, jer drugacije ne moze biti, ili da potpuno batalimo Vosu i domaci fudbal u celini.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3613
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by slanobarac »

Turija wrote: Sat Feb 25, 2023 9:08 pm Najveci trenutni problem je sportski sektor i trener.
Trenera i ceo sportski sektor je dovela uprava(Zbiljić). Znači, ne može biti kriv niko drugi nego on. Kad ne valja igra uvek je kriv trener. Kad ne valja trener uvek je kriv onaj što ga je doveo. Evo i grobari ne teraju trenera već upravu. Trener ode a uprava se iz petinih žila ne odriče fotelje. Svi ne valjaju samo su oni dobri. Neće baš biti tako.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Post Reply