Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
salefkv
Posts: 602
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: Marketing kluba

Post by salefkv »

N13 wrote: Fri Dec 30, 2022 10:59 pm Ovo je sjajno :lala: Ko god da je organizovao ovo, svaka cast. Ovo je nesto sto se ne organizuje preko noci, vec je potrebno nedelje i nedelje vezbe i pripreme.

F a n t a s t i c n o :!: :!: :!:

Sve pohvale za ideju, realizaciju i ovu malu decicu!!!
Duplof
Posts: 901
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Marketing kluba

Post by Duplof »

Naježio sam se skroz dok sam gledao ovo - fantazija! Svaka čast, bilo koja druga reč je suvišna!!!
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Turija
Posts: 10782
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Turija »

Lepo, svaka cast! :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1478
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Marketing kluba

Post by Neizlecivi »

Treci put gledam... Predivno :cheers:
User avatar
slanobarac
Posts: 3584
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by slanobarac »

Lepša strana Vojvodine!
Fantastično. :lala:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Cane
Posts: 1082
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Marketing kluba

Post by Cane »

Tako reći u istom danu dve sjajne marketinške akcije. Posebno ovo s decom, jednostavno fantastično i za svaku pohvalu.
Ovim se pokazuje da nešto ipak može da se uradi i da se samo treba angažovati, onda pozitivna reakcija ne može izostati :) Posebno mi je drago jer se ovakvim stvarima efektno suprotstavlja svakom širenju beznađa i negative.
Po ovom obrascu mora da se radi i u svim drugim klupskim segmentima ako se želi uspeh. Samo tako i biće primetnih promena.
Još jednom veliko bravo, nastaviti ovako i već sada pripremati sledeću sezonu u kojoj Karađorđe mora biti ispunjen svaku utakmicu s bar 70% kapaciteta. Do tada promovisati, promovisati, promovisati ...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9856
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Marketing kluba

Post by Voja »

Mnogo lepo,ima svima da saljem link umesto novogodisnje cestitke :lala: Decak sto prvi peva me asocirao na Covica :)
Image
čeda_maraš
Posts: 90
Joined: Fri Apr 02, 2021 11:53 am

Re: Marketing kluba

Post by čeda_maraš »

Šta reći.Suze same krenule.Veliko BRAVO!Nastavite tako i Karadjorde će biti sve puniji.Svima kojima je NOVI SAD u srcu treba animirati a oni drugi nek žive za drugi grad.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3943
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Marketing kluba

Post by Deep Purple »

Klub mora definitivno da radi najviše na “online” interakciji sa navijačima. Brojka od 20k pratioca na isntagramu za klub renomea Vojvodine je mizerna. Mislim da glavni cilj do kraja sezone mora da bude da se podigne broj na bar 30-35k pratioca što uz dobar marketing i nije toliko teško uraditi. Godinama je klub na dr mrežama jako stagnirao. Rast od decembra 2021 do decembra 2022 je 4.500 pratioca. Što je sasvim korektan rast ali ako se uzme u obzir višegodišnja stagnacija onda mora i ta brojka da se podigne. Ne mogu i ne smeju Rijeka, Osijek i Sarajevo da imaju oko 25-30k pratioca više od nas. U najgorem slučaju moramo da se pratimo sa njima. I to mora da bude neka ambicija marketing tima.

Ja onako laički odmah dve ideje mogu da dam, naravno to košta ali bi rast bio fantastičan.
Tipa 2x mesečno Djota koji se bavi fristajlom neka dođe na Karađorđe snimi sa nekim našim fudbalerom neki “izazov”. Te stvari deca vole.
Tipa sa Čumićem šutiranje slobodnih udaraca ili bilo šta drugo. I jedan i drugi u dresovima Vojvodine. Automatski bi skočii broj prationa na dr mrežama, bolja prodaja artikala itd. Druga ideja da se sklopi saradnja sa Državnim poslom i isto tao 2x mesečno da se napravi neka humoristička akcija.
Mislim navodim neke banalne ideje kojim marketinški tim treba da se bavi.

Ja sam svestan toga da su društvene mreže bile ovako zastupljene za vreme Bate da bi brojka bila mnogo mnogo veća jer je tad bio u i oko kluba mnogo veći “hype”.
Last edited by Deep Purple on Sat Dec 31, 2022 1:48 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9856
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Marketing kluba

Post by Voja »

čeda_maraš wrote: Sat Dec 31, 2022 1:02 pm Šta reći.Suze same krenule.
Auuuu... dobro je znaci,nisam jedini... a bilo me sramota prvi da napisem :mrgreen:
Image
Cane
Posts: 1082
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Marketing kluba

Post by Cane »

Decu iz hora obavezno dovesti da budu gosti kluba na prvoj utakmici u nastavku sezone. Da se i na stadionu otpeva pesma i sve to maximalno ispromovisati. Takve stvari treba da budu sastavni deo imidža kluba.
Istocno stajanje
Posts: 548
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: Marketing kluba

Post by Istocno stajanje »

Cestitke za ovo!
Ovaj video treba pustati na semaforu na stadionu pre pocetka utakmice i na poluvremenu.
Imamo najlepsu klupsku himnu na svetu, a ne pamtim kada je poslednji put pustena sa razglasa!?
User avatar
churguzijanac
Posts: 2075
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Marketing kluba

Post by churguzijanac »

Treba mi da igramo fudbal.To će biti najbolji marketing.
User avatar
Turija
Posts: 10782
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Turija »

churguzijanac wrote: Sun Jan 01, 2023 8:36 pm Treba mi da igramo fudbal.To će biti najbolji marketing.
Apsolutno najbolji.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Karlsson
Posts: 2144
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Marketing kluba

Post by Karlsson »

Deep Purple wrote: Fri Dec 30, 2022 8:28 pm
Karlsson wrote: Fri Dec 30, 2022 7:04 pm Jel ima neka stranica sa koje mogu da se naručuju dresovi za nas koji nismo baš blizu Novog Sada?
http://murkeov.rs/vojvodina

Nisu još ažurirali stvari ali dole imaš broj telefona pa možeš naručiti.
Ne vidim na sajtu ni naše, ni dresove blizanaca, ali zahvaljujem. Nazvaću ih ovih dana.
Post Reply