OK Vojvodina

Nije fudbal, ali i oni nose ime Vojvodina!
Duplof
Posts: 874
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: OK Vojvodina

Post by Duplof »

Kako smo igrali?
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
Nevernik II
Posts: 451
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: OK Vojvodina

Post by Nevernik II »

Nemam pojma :D

Radio do 19h, majstori stavili utakmicu u 18h (obožavam termin 18h radnim danom).
Samo flashscore praćenje. Vidim da smo bili dosta ubedljivi u trećem i četvrtom setu.
User avatar
Turija
Posts: 10708
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: OK Vojvodina

Post by Turija »

Nevernik II wrote: Wed Nov 30, 2022 9:05 pm Pobedili Francuze danas i razočarali forumaše.
Možda nekako uspemo da budemo treći.
Nisu nas razocarali, nego (neocekivano) prijatno iznenadili :lala:
Kanda sa Francuzima mozemo, kad se nasi glavni igraci razigraju :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post by borrissey »

Nevernik II wrote: Wed Nov 30, 2022 9:05 pm Pobedili Francuze danas i razočarali forumaše.
Možda nekako uspemo da budemo treći.
Ne znam na koga ciljaš, ali mene nijedna naša pobeda NIKADA neće razočarati. Nemam neku emociju zbog xvega što sam napisao i iza čega stojim, ali me raduje zbog tih klinaca i zbog opšte atmosfere u gradu da smo dobili meč. Iskreno sam iznenađen, nisam očekivao, na utakmice više ne idem iz principijelnih razloga i vremena, tako da nisam video kako je sve izgledalo. Vidim i da se Parapunov raspucao. Eto, u sportu je sve moguće.

U svakom slučaju, bravo momci! :cheers:
Nevernik II
Posts: 451
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: OK Vojvodina

Post by Nevernik II »

borrissey wrote: Thu Dec 01, 2022 7:03 pm
Nevernik II wrote: Wed Nov 30, 2022 9:05 pm Pobedili Francuze danas i razočarali forumaše.
Možda nekako uspemo da budemo treći.
Ne znam na koga ciljaš, ali mene nijedna naša pobeda NIKADA neće razočarati. Nemam neku emociju zbog xvega što sam napisao i iza čega stojim, ali me raduje zbog tih klinaca i zbog opšte atmosfere u gradu da smo dobili meč. Iskreno sam iznenađen, nisam očekivao, na utakmice više ne idem iz principijelnih razloga i vremena, tako da nisam video kako je sve izgledalo. Vidim i da se Parapunov raspucao. Eto, u sportu je sve moguće.

U svakom slučaju, bravo momci! :cheers:
Nisam na tebe mislio, ti si jedini ovde koji ozbiljnije prati i analizira manje popularne sportove (čitaj sve što nije fudbal).

Nisam mislio na nikog pojedinačnog, više sam mislio na tendenciju forumaša da se samo javljaju kada podje po zlu. Košarkaši/odbojkaši/rukometaši mogu sa spoje 6-7 pobeda u nizu bez komentara ali čim prvi put izgube posle dva meseca možeš biti siguran da če neko da uleti sa pričom kako se sve raspada.

Daleko bilo da ja mislim da je stanje u SD pozitivno ali ovako izgleda kao da ljudi jedva čekaju poraz da bi se javili.
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post by borrissey »

Nevernik II wrote: Fri Dec 02, 2022 5:21 pm
Nisam na tebe mislio, ti si jedini ovde koji ozbiljnije prati i analizira manje popularne sportove (čitaj sve što nije fudbal).

Nisam mislio na nikog pojedinačnog, više sam mislio na tendenciju forumaša da se samo javljaju kada podje po zlu. Košarkaši/odbojkaši/rukometaši mogu sa spoje 6-7 pobeda u nizu bez komentara ali čim prvi put izgube posle dva meseca možeš biti siguran da če neko da uleti sa pričom kako se sve raspada.

Daleko bilo da ja mislim da je stanje u SD pozitivno ali ovako izgleda kao da ljudi jedva čekaju poraz da bi se javili.
Naravno, toga ima, čak i kod mene, ali mislim daj e to normalno doenkle uzimajući u obzir generalno loše stanje, pa smo svi nekako fokusirani na negativno. Ja sam rekao da je kod mene kombinacija više faktora, a pre svega mi smeta to višegodišnje spinovanje i mešanje politike (čitaj SNS) u sve pore ovog društva, pa i u SD.

Ali evo, da pohvalimo odbojkaše. Juče su razbili Partizan sa 3:0, gledao sam stream malo, izgleda da se Buculjević uigrao sa ostatkom ekipe i krenuo da bolje razigrava, pa se on možda pokazao i kao najveće pojačanje ove sezone. Samo neka ga zaobiđu povrede, jer zamena za njega ne postoji.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9746
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: OK Vojvodina

Post by Voja »

Ode kup i to iz keca u dvojku :oops:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10708
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: OK Vojvodina

Post by Turija »

Voja wrote: Sun Feb 26, 2023 8:08 pm Ode kup i to iz keca u dvojku :oops:
Katastrofalno je Vosa odigrala 4 i 5 set.
Daleko je OKV od evropske odbojke, kao i FKV od evropskog fudbala.
Mogu da pricaju optimisticke bajke, ali sve je to pretanko za ozbiljnije ucesce u Evropi. Razbio ih veceras smec servisom decko od 19 godina u petom setu, a Boskan ne menja libera i primace.
Mozda i nema ,klupu", ali bar da je pokusao. Potsetio me na Rastavca sa izmenama.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Duplof
Posts: 874
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: OK Vojvodina

Post by Duplof »

Zaslužena pobeda partizana, bili su mnogo bolji i 4. i 5. setu. U našim mlađim kategorijama se dešavaju zaista grozne stvari, pa čak nije bilo mesta za našeg klinca u prvom timu zbog jednog novajlije. Generalno je muška odbojka u velikom padu, kuburimo u mlađim kategorijama tako što se guše talenti guranjem maminih i tatinih sinova. Usudio bih se reći da je gora situacija nego u fudbalskim okvirima!
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
Zdremon
Posts: 1
Joined: Sun Feb 26, 2023 12:14 pm

Re: OK Vojvodina

Post by Zdremon »

Nije direktno vezano za OK Vojvodinu, ali moram da napisem u ovoj temi pošto ne postoji tema o SD Vojvodini.

Da li Sportsko društvo Vojvodina trenutno uopšte postoji?
Ne postoji sajt SDa, na sajtovima sportskih klubova nigde ne stoji da su član SDa, na nekim stoji kad su se priključi istom. Našao sam vest da je SD osnovano 19.11.2011. godine, pretpostavljam da se prethodno ugasilo. Na sajtu APRa stoji da je osnovano 18.5.2012. i da su joj računi u blokadi 3 godine za redom.
Šta se trenutno dešava unutar sportskog društva?
Koliko klubova se nalazi unutar njega i da li ima neko logo njega?
fare
Posts: 2803
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: OK Vojvodina

Post by fare »

Kakva je situacija sa Buculjevićem? Mladi Milanović neće moći izgurati plej off jel ima šanse nekoga da dovedemo ako Maksim ne može?
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2681
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: OK Vojvodina

Post by Grof Žekula »

021 wrote:Voša protiv Spartaka za finale plej-ofa: Potrebna podrška i pune tribine na Spensu


Odbojkaši Vojvodine utakmicom protiv Spartaka, u petak, 7. aprila, započinju borbu za finale plej-ofa domaćeg šampionata.

U taboru Novosađana nadaju se podršci sa punih tribina u maloj sali Spensa.

Trener Vojvodine Slobodan Boškan kaže da su Subotičani lako izbacili Ribnicu i zasluženo se plasirali u polufinale plej-ofa.

"Spartak drugu godinu zaredom ima sličnu ekipu, igrači se dobro znaju. Igraju borbeno, dobro u napadu, tako da očekujem kvalitetno polufinale. Za nas je važno da polufinalnu seriju počnemo pobedom", ističe šef stručnog štaba Slobodan Boškan.

Iskusni tehničar Maksim Buculjević vratio se u ekipu posle pauze zbog povrede, a u Milanovcu je imao priliku da oseti malo igru.

"Spartak ima dobar tim, koji će sigurno baciti sve karte na teren, napasti nas i neće nam biti lako. Mi treba da iskoristimo naše dobre strane i kvalitet, poznajemo se dobro, igrali smo više puta ove sezone. Što se mene tiče dobro sam, naravno teško je oceniti kada je čovek 100 odsto spreman i šta to tačno znači. Duga pauza zbog povrede je ostavila traga, ali dobro sam se zalečio i biću na raspolaganju svom treneru i ekipi. Ovim putem pozivam što više ljudi da dođu u petak i podrže, pa da zajedno napravimo prvi korak i da u Suboticu odemo sa vođstvom od 1:0", zaključuje Buculjević.

Utakmica počinje u 17.30 časova.

Ulaz je besplatan, a tv prenos obezbedila je Radio-televizija Vojvodine.
Nevernik II
Posts: 451
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: OK Vojvodina

Post by Nevernik II »

Kakav termin :roll:
Radni dan u 17.30. Još se poklapa sa fudbalom.
Genijalno i još spominju pune tribine.

Kośarkaši i odbojkaši su bukvalno 90% utakmica odigrali petkom u 17/18h. Besmisleno.
Nevernik II
Posts: 451
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: OK Vojvodina

Post by Nevernik II »

Eto, izgleda ništa ni od odbojke danas.
Još jedan tipičan dan za Vošu.
fare
Posts: 2803
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: OK Vojvodina

Post by fare »

Usrali motku protiv Spartaka u Novom Sadu 2:3
Post Reply