"A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
CRD FCV
Posts: 1656
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by CRD FCV »

Duplof wrote: Thu Nov 24, 2022 12:28 pm Ovaj Kamerun, za sad, kao mi... Dođe do kaznenog prostora, i ne zna šta će s loptom.
Апслоутно тачно. Исто им се играчи не откривају, безидејни са лоптом коју набијају на казнени кад год могу.
Швајцарска скроз другачија, играчи се отварају, нема компликовања. Надам се да Раставац гледа ово и планира да имплементира, не треба ништа посебно да се уради а велику разлику би учинило
User avatar
Turija
Posts: 10727
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Turija »

Duplof wrote: Thu Nov 24, 2022 12:28 pm Ovaj Kamerun, za sad, kao mi... Dođe do kaznenog prostora, i ne zna šta će s loptom.
Bar cemo njih sigurno pobediti :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3984
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Rabba »

Auuu, od cigana i Bukarija se neći moći živeti. Najgori je bio na terenu, praktično igrač manje, al nacrtao se gde je trebalo i to je to... Dečko ne zna loptu da primi a na ovim našim oranicama je bog fudbala... Tema za razmišljanje u sledećim najavama "napada na titulu"...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Beonic »

Beonic wrote: Fri Nov 11, 2022 4:33 pm Selektor je saopštio konačan spisak za SP u Katru, na spisku od igrača koji su prošli našu školu su:
  • Vanja Milinković Savić
  • Srđan Babić
  • Sergej Miliković Savić
  • Dušan Tadić (kapiten)
Ostali igrači nisu nikada igrali ili boravili u FK Vojvodina, znači od 26 igrača četiri su iz naše škole.

Po meni realno izabrano je 26 igrača koji su trenutno najbolje što ima naša reprezentacija.

Ne vidim da je i jedan igrač oštećen i da fali.

Od igrača iz naše škole niko više nema kvaliteta da bude u tih 26, eventualno Katai kojeg očigledno Piksi ne miriše, Radoja čija karijera je stala i nadam se da će da se popravi u MLS-u i Marko Ilić, četvrti golman reprezentacije koji je zbog dobrog zdravlja prve trojica izostao.
Protiv Brazila 3 od 4 u početnoj! :cheers:
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3863
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Red Marquis »

Red Marquis wrote: Fri Nov 11, 2022 10:17 pm
Voja wrote: Fri Nov 11, 2022 10:13 pm
Red Marquis wrote: Fri Nov 11, 2022 10:06 pm Napadači su prevaziđen koncept, igraće kao Vojvodina.
Šalu na stranu, ja sam uveren da ćemo igrati defanzivnije na prvenstvu no što smo igrali do sada. To me uči 40 godina gledanja reprezentacije na takmičenjima.
A priznaj da si tako mislio u sebi (kao i ja) pred svaki mec protiv iole teze ekipe koju je Piski vodio,al nas je iznenadio. Mozda tako bude i na svetskom. Medjutim protiv Brazila ako izadjemo da se nadigravamo pa popijemo 5-6 komada sve moze u tih 90 minuta da se okrene protiv nas
Da, ali ponavljam, bilo je lepih epizoda i pre u kvalifikacijama. A onda sve na prvenstvima ispadne kao Vojvodina kad ode u beograd.
Vojo, javi se.
Io odio Belgrado
User avatar
Turija
Posts: 10727
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Turija »

Mislim da su nas Brazilci premorili svojim kvalitetom i brzinom, tako da smo ostali bez snage u drugom poluvremenu.
A fizicka spremnost nasih igraca je poznata boljka.
Neki forumasi prate italijansku ligu, ja slabo, ali meni se cini da je ona fizicki manje zahtevna od ostalih iz lige petice, a mnogo je nasih igraca iz nje.
Odlicne odbrane Vanje - Vojo?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3863
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Red Marquis »

Turija wrote: Thu Nov 24, 2022 11:52 pm Mislim da su nas Brazilci premorili svojim kvalitetom i brzinom, tako da smo ostali bez snage u drugom poluvremenu.
A fizicka spremnost nasih igraca je poznata boljka.
Neki forumasi prate italijansku ligu, ja slabo, ali meni se cini da je ona fizicki manje zahtevna od ostalih iz lige petice, a mnogo je nasih igraca iz nje.
Vezni red nula, igrač manje Mitrović. Nije to samo bez snage, nepovezani su bili ceo meč, dve lopte nisu spojili. Taktički podbacili potpuno, Piksi kriv za guranje povređenog u tim kao i sa ziheraškom igrom do gola.
Io odio Belgrado
User avatar
Forza Voša
Posts: 576
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Forza Voša »

Ovog decka sto je na RTSu radio analizu umesto Rastavca za trenera. Salu na stranu, Brazil bolji, Vanja sjajan i Piksi realan (vidi problem i ne bezi od njega, to ce mu se i vratiti za razliku od ovog naseg slatkorecivog).
„Hasta la Victoria Siempre!“
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3863
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Red Marquis »

Forza Voša wrote: Fri Nov 25, 2022 12:05 am Piksi realan (vidi problem i ne bezi od njega
NIje realan dok ponavlja da smo bili egal u prvom, i to mu je matrica i vadi se na povređene igrače. Zašto ti igra Mitar ako jedva stoji?!
Ceo vezni red loptu nije video, nisam čuo da to pominje.
Io odio Belgrado
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9761
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Voja »

Red Marquis wrote: Thu Nov 24, 2022 11:34 pm
Red Marquis wrote: Fri Nov 11, 2022 10:17 pm
Voja wrote: Fri Nov 11, 2022 10:13 pm

A priznaj da si tako mislio u sebi (kao i ja) pred svaki mec protiv iole teze ekipe koju je Piski vodio,al nas je iznenadio. Mozda tako bude i na svetskom. Medjutim protiv Brazila ako izadjemo da se nadigravamo pa popijemo 5-6 komada sve moze u tih 90 minuta da se okrene protiv nas
Da, ali ponavljam, bilo je lepih epizoda i pre u kvalifikacijama. A onda sve na prvenstvima ispadne kao Vojvodina kad ode u beograd.
Vojo, javi se.
zbog cega da se javim!? Nadigrali nas,pobedili zasluzeno,primili smo najlepsi gol na prvenstvu,2:0 nije ni los rezultat,kao ni poraz Kameruna od samo 1:0. Za nas prvenstvo tek pocinje. Sergej i Tadic podbacili skroz.Bice da je tacno sto se prica,Tadica pregazile godine,a Sergej spor za najvisi nivo. Vanja dobar,mimo svih mojih ocekivanja
Image
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3863
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Red Marquis »

Pa rekao sam ti da ćemo da igramo defanzivno i da će Piksi da pokaže da je isti kao i svi dosadašnji nam treneri kad dođu na prvenstvo.
Io odio Belgrado
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8869
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Radoye »

Jbg i u Italiji '90-te su nas Svabe prvu utakmicu ugazili a na kraju smo u cetvrtfinalu bili egal s Maradoninom Argentinom. U svakom slucaju ako ne mozemo da pobedimo Alpance i Kamerun ni ne treba da idemo dalje. Tako da ovo jos uvek nista ne znaci.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Turija
Posts: 10727
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Turija »

Realno, protiv ovakvog Brazila je nerealno ocekivati i nereseno.

Nemamo mogucnosti da se suprotstavimo njihovoj tehnici i brzini, pa i kondicionoj spremnosti i cvrstini, cak i da su svi nasi igraci potpuno zdravi i u najboljoj formi svaki pojedinac, ne bi vredelo. Jedino gde smo mogli doci do gola to su prekidi, jer imamo visoke i snazne igrace. Medjutim, spore za danasnji vrhunski fudbal. Radonjic je npr.brz, ali tehnicki slab. Sergej tehnicki dobar, ali spor itd, itd... Kondiciono svi nedovoljno spremni za SP.

U sledece dve utakmice su nam protivnici protiv kojih mozemo do pobede. Brazil zaboraviti. Sto pre, to bolje.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ssnigd
Posts: 3391
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by ssnigd »

Previse povredjenih igraca u timu, nismo imali plan B. Kljucni igraci na sredini, Tadic i Sergej, zakljucani. Sergej ponovo na svetskom prvenstvu ne postoji na terenu.
Ostaje nejasno, zasto je Mitrovic poceo, kada se videlo da je otpao posle 20min i da je to bilo to od njega.
Jedini napadac koji je bio spreman je Jovic, bez obzira na sve. Ali ako je jedini spreman, on je morao da igra od pocetka, a Mitar i Vlahovic da udju kasnije...
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
CRD FCV
Posts: 1656
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by CRD FCV »

Прошли смо добро, нисмо се обрукали. Овај Бразил је класа за себе, први фаворит за освајање, имају играче комотно два тима да направе. Знало се и пре да је циљ победити Камерун и Швајцарску ако желимо даље и то се није променило. Нико није суспендован и повређен, следеће две да одиграмо како смо играли протекле две године и биће то добро.

Да похвалим и задњу линију од које сам најмање очекивао а показали су највише. Павловић и Миленковић пеефектни, Младеновић и Вељковоћ се лепо уклопили и Вања неприкосновен на голу без иједног кикса.
Post Reply