"A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Beonic »

Selektor je saopštio konačan spisak za SP u Katru, na spisku od igrača koji su prošli našu školu su:
  • Vanja Milinković Savić
  • Srđan Babić
  • Sergej Miliković Savić
  • Dušan Tadić (kapiten)
Ostali igrači nisu nikada igrali ili boravili u FK Vojvodina, znači od 26 igrača četiri su iz naše škole.

Po meni realno izabrano je 26 igrača koji su trenutno najbolje što ima naša reprezentacija.

Ne vidim da je i jedan igrač oštećen i da fali.

Od igrača iz naše škole niko više nema kvaliteta da bude u tih 26, eventualno Katai kojeg očigledno Piksi ne miriše, Radoja čija karijera je stala i nadam se da će da se popravi u MLS-u i Marko Ilić, četvrti golman reprezentacije koji je zbog dobrog zdravlja prve trojica izostao.
Duplof
Posts: 882
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Duplof »

Generalno, dobru ekipu imamo, koja jeste šuplja u odbrani ali fantastična u napadu. Za razliku od prethodnih turnira, gde nam je falilo iskustvo, ovog puta čak njih 12 od 26 su igrali u Rusiji 2018. i imamo selektora koji zna kako izgleda turnir (iako je tad bio vođa na terenu, a ne na klupi)! Možemo biti ponosni jer je "naš" Dušan Tadić kapiten na ovom turniru, možda i najbolji igrač ekipe, da je i Sergej među glavnim šrafovima ove ekipe, i da će Vanja (verovatno) biti prvi golman! Neka ljudi odigraju borbeno svaku utakmicu kao protiv Portugala ili Norveške, ja im neću ništa zameriti čak i da budu poslednji u grupi. Neka im je sa srećom, i da, uz malo sreće, boginja stigne i u srpsku Atinu! :)
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3863
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Red Marquis »

Meni jedino Filip Đuričić je bezvezan igrač, ali nije kao da je oteo nekom boljem mesto. To je manje više to, sve što imamo.
Io odio Belgrado
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by gospodinFKV »

Pa to, nemam utisak da je neko izvisio za mesto.
Tu su svi koji treba da budu tu.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9771
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Voja »

Misljenja sam da je Erakovic nametnut i da nema kvalitet potreban za reprezentaciju... decko nema ni konstantnu poziciju u timu,kroz Evropu je protiv prosecnih ekipa primao golove,a onaj iz Monaka ga sa 35 godina pretrcava kao da ovaj stoji... mislim da je bolje bilo da se poveo cetvrti spic,jer su prva dva rovita,ko zna u sta sve moze da se izrodi.Da cekamo Luku Jovica da nas vadi? Mozda Joveljica,Jovanovica,ali ok... Piksi je na mestu selektora izvukao maksimum iz ove ekipe i ima moje potpuno poverenje
Image
User avatar
Turija
Posts: 10734
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Turija »

Vojo, ne sekiraj se. Pa, nece on igrati tamo. Poveo ga je Piksi radi mira u kuci.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9771
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Voja »

Turija wrote: Fri Nov 11, 2022 9:05 pm Vojo, ne sekiraj se. Pa, nece on igrati tamo. Poveo ga je Piksi radi mira u kuci.
Ne sekiram se,nego to vidim kao jos jednu Terzicevu pobedu po principu "moze mi se". Po cemu je taj decko zasluzio da ide na svetsko? Nebitno je koliko ce igrati tamo. Jednostavno nametnut. Uvek sam protiv takvih stvari
Image
ssnigd
Posts: 3392
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by ssnigd »

Voja wrote: Fri Nov 11, 2022 9:20 pm
Turija wrote: Fri Nov 11, 2022 9:05 pm Vojo, ne sekiraj se. Pa, nece on igrati tamo. Poveo ga je Piksi radi mira u kuci.
Ne sekiram se,nego to vidim kao jos jednu Terzicevu pobedu po principu "moze mi se". Po cemu je taj decko zasluzio da ide na svetsko? Nebitno je koliko ce igrati tamo. Jednostavno nametnut. Uvek sam protiv takvih stvari
Nemoj tako, ipak ima budala koje veruju da je on buduci Vidic i da vredi sada 10 milki.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9771
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Voja »

ssnigd wrote: Fri Nov 11, 2022 9:28 pm
Voja wrote: Fri Nov 11, 2022 9:20 pm
Turija wrote: Fri Nov 11, 2022 9:05 pm Vojo, ne sekiraj se. Pa, nece on igrati tamo. Poveo ga je Piksi radi mira u kuci.
Ne sekiram se,nego to vidim kao jos jednu Terzicevu pobedu po principu "moze mi se". Po cemu je taj decko zasluzio da ide na svetsko? Nebitno je koliko ce igrati tamo. Jednostavno nametnut. Uvek sam protiv takvih stvari
Nemoj tako, ipak ima budala koje veruju da je on buduci Vidic i da vredi sada 10 milki.
Vidi,nikad se ne zna,mozda za koju godinu i postane Vidic,ali u ovom momentu on to nije niti ima kvalitet za reprezentaciju koja igra trenutno ovakav fudbal.Erakovic da nije bilo medijskog pumpanja javnosti ni po cemu ne bi privukao paznju ljubitelja fudbala od njegovog debija u Zvezdi pa sve do sada.Ni nekog ekstremnog kvaliteta,ni harizme niti bilo cega...
Image
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3863
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Red Marquis »

Koji bi to bio četvrti špic? Realno nema nijednog ko bi zaslužio da ide.
Io odio Belgrado
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9771
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Voja »

Red Marquis wrote: Fri Nov 11, 2022 9:51 pm Koji bi to bio četvrti špic? Realno nema nijednog ko bi zaslužio da ide.
Vec sam pisao gore Jovanovic,Joveljic... i on kao Erakovic ne bi igrao,al bi bar imali pokrivenu poziciju za ne daj Boze... jer evo mediji recimo pisu da je Vlahovic upitan za Brazil.
Sa ovakvom igrom i postavkom,svaki spic bi trpao vise nego u klubu
Last edited by Voja on Fri Nov 11, 2022 10:11 pm, edited 1 time in total.
Image
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3863
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Red Marquis »

Napadači su prevaziđen koncept, igraće kao Vojvodina.
Šalu na stranu, ja sam uveren da ćemo igrati defanzivnije na prvenstvu no što smo igrali do sada. To me uči 40 godina gledanja reprezentacije na takmičenjima.
Io odio Belgrado
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9771
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Voja »

Red Marquis wrote: Fri Nov 11, 2022 10:06 pm Napadači su prevaziđen koncept, igraće kao Vojvodina.
Šalu na stranu, ja sam uveren da ćemo igrati defanzivnije na prvenstvu no što smo igrali do sada. To me uči 40 godina gledanja reprezentacije na takmičenjima.
A priznaj da si tako mislio u sebi (kao i ja) pred svaki mec protiv iole teze ekipe koju je Piski vodio,al nas je iznenadio. Mozda tako bude i na svetskom. Medjutim protiv Brazila ako izadjemo da se nadigravamo pa popijemo 5-6 komada sve moze u tih 90 minuta da se okrene protiv nas
Image
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3863
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Red Marquis »

Voja wrote: Fri Nov 11, 2022 10:13 pm
Red Marquis wrote: Fri Nov 11, 2022 10:06 pm Napadači su prevaziđen koncept, igraće kao Vojvodina.
Šalu na stranu, ja sam uveren da ćemo igrati defanzivnije na prvenstvu no što smo igrali do sada. To me uči 40 godina gledanja reprezentacije na takmičenjima.
A priznaj da si tako mislio u sebi (kao i ja) pred svaki mec protiv iole teze ekipe koju je Piski vodio,al nas je iznenadio. Mozda tako bude i na svetskom. Medjutim protiv Brazila ako izadjemo da se nadigravamo pa popijemo 5-6 komada sve moze u tih 90 minuta da se okrene protiv nas
Da, ali ponavljam, bilo je lepih epizoda i pre u kvalifikacijama. A onda sve na prvenstvima ispadne kao Vojvodina kad ode u beograd.

Neka i popijemo. Bolje nego da se tamo izgine za 2:1 za Brazil, a nestanu protiv dva adekvatna protivnika.
Io odio Belgrado
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9771
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Voja »

Red Marquis wrote: Fri Nov 11, 2022 10:17 pm Neka i popijemo. Bolje nego da se tamo izgine za 2:1 za Brazil, a nestanu protiv dva adekvatna protivnika.
Ma ne plasim se potopa proziv Brazila zbog broja golova,nego bas da bi tako nesto unelo nesigurnost,sumnju... i to bi se odrazilo na druga dva meca.Al sta god da se desi mislim d acemo uzivati u igri naseg tima
Image
Post Reply