OK Vojvodina

Nije fudbal, ali i oni nose ime Vojvodina!
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post by borrissey »

Duplof wrote: Mon Sep 19, 2022 7:59 pm
Ne baš lak žreb, ali mislim da Voša davno nije bila ovako jaka. Biće zanimljiva LŠ, jer nema jedne ekipe koja previše odudara od ostalih. Uz hrabru igru, podršku publike i malo sreće možda se može i obezbediti prolaz dalje. Nisam siguran da li se menjao sistem takmičenja, koliko klubova prolazi dalje iz grupe?
Ja iskreno uopšte ne vidim po čemu smo mi bolji u odnosu na prošlu sezonu. Doveli smo pojačanja na pozicijama na kojima smo bili solidni, a na pozicijama na kojima smo bili lošiji smo ostali isti. Nisam siguran da će Krsmanović napraviti neku dodatnu vrednost (uz dužno poštovanje njegovoj karijeri), kada već imamo Simića, Rudića i Bošnjaka (od kojih će sada Bošnjak džedžati na klupi, a bio na širem spisku reprezentacije). Buculjević kao zamena Vilimanoviću da sedi na klupi takođe mi uopšte nije jasna kao ideja, osim ako se računa da je Vili sklon povredama (a izgleda da jeste). Sa druge strane, štagod se ovde pisalo o Parapunovu na forumu i na zvaničnom sajtu, ja sam mišljenja da je on jedan sasvim prosečan korektor i bez šanse da napreduje dalje. Ni na jednomj velikoj utakmici nije pokazao visoku klasu, a nabija stastistiku protiv Ljiga i Niša. Ubiparip umesto Baraneka isto ne vidim da će ove sezone biti pojačanje.

Moje predviđanje za ovu sezonu je da će trka za titulu biti još tešnja nego prošle sezone, a da ćemo u LŠ biti poslovnično poslednji u grupi. Ako ne budem u pravu, javno ću se ovde priznati grešku u proceni.
User avatar
Turija
Posts: 10708
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: OK Vojvodina

Post by Turija »

Borrissey, slazem se sa napisanim. Vec dugo ne gledam ni odbojku, ni rukomet, a to su nam kao trofejni klubovi godinama.
Dzaba domace Titule ( odbojka, rukomet), kad smo u Evropi niko i nista. Totalni autsajderi i samo se brukamo.
Zato i nema publike. Jer, bez Evrope, Vojvodina ne postoji.
Novosadski kolektivni sportovi su katastrofalno losi za toliki grad.
Zar, stvarno, u gradu vise nema kvalitetnog i postenog kadra?
Svi se samo tale :oops:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Nevernik II
Posts: 451
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: OK Vojvodina

Post by Nevernik II »

Bez para nema ni rezultata. To je moderan sport.

Ne postoji nijedan klub u zemlji koji ima neke rezultate u evropi osim 4 kluba koji redovno godišnje dobijaju desetine miliona evra.

Ljude u Novom Sadu (obični gradjani, političari) totalno zabole za Vojvodinu i sport tako da para neće biti ni u budućnosti.
fare
Posts: 2803
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: OK Vojvodina

Post by fare »

Jel Baranek otišao ?
Duplof
Posts: 874
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: OK Vojvodina

Post by Duplof »

fare wrote: Sat Oct 08, 2022 1:23 pm Jel Baranek otišao ?
Jeste, u Projektu će igrati, klub iz Varšave.
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post by borrissey »

Čestitke Partizanima na pobedi večeras, bili su apsolutno bolji rival i da ne beše Krsmanovića, bila bi jedna metla, čista kao suza.
Istorija se ponavlja. Neverovatno diletantsko vođenje sa klupe, neviđeno glupe i neuvremenjene izmene, o selekciji ekipe sam rekao već sve šta sam imao. Krsmanović je jedno 50% ove ekipe, ali ne može sve sam, kao što sam i nagovestio, jer prosto ne igra na poziciji na kojoj može da napravi toliko razliku, koliko god da je dobar. Mrzi me i da gledam koliko je vrhunski as Parapunov osvojio poena, cenim 4-5. Prijem katastrofalan, koji je inače najslabija karika i prošle sezone bio. Kada se amateri iz sportskog sektora sete da su ponovo sjebali sezonu, na zimu će dovesti nekog Baraneka da titulom zamažu oči. To je ta priča o F4 Vojvodini. Dve, najdalje tri godine. Ali nema veze, važno je bratstvo i jedinstvo!

inače sudeći po odbojkaškim trenerima, Zbiljić voli te mlohave, beskrvne, politički korektne "važno je da naučimo nešto iz poraza" trenere, tako da sumnjam da se Rastavcu trese klupa u FKV.
fare
Posts: 2803
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: OK Vojvodina

Post by fare »

Bas smo stvarno jaki Evropo cuvaj se ocetkao nas Radnicki u Kragujevcu sa 3:0 bez muke.
Duplof
Posts: 874
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: OK Vojvodina

Post by Duplof »

Uvek neugodan Kragujevac, ali svakako u ovoj ekipi nešto ne štima. Napominjem, nisam gledao nijednu utakmicu ove sezone, ali čujem već na par strana da je ovo kriminalno. Džabe Boškanu zlato iz Sidneja 2000. kad ne može da bude pravi autoritet ekipi. Inače, čuo sam da je doveden 19gosišnji Kamerunac, a čuo sam sa ne igra, pa se pitam, zašto se naši klinci potiskuju? Sramota!
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post by borrissey »

Duplof wrote: Sun Oct 23, 2022 10:26 pm Uvek neugodan Kragujevac, ali svakako u ovoj ekipi nešto ne štima. Napominjem, nisam gledao nijednu utakmicu ove sezone, ali čujem već na par strana da je ovo kriminalno. Džabe Boškanu zlato iz Sidneja 2000. kad ne može da bude pravi autoritet ekipi. Inače, čuo sam da je doveden 19gosišnji Kamerunac, a čuo sam sa ne igra, pa se pitam, zašto se naši klinci potiskuju? Sramota!
Isto je izgledalo i prošle sezone. Sve pobede na prco kevu, mučenje pravo za gledanje. Ovo deluje da je još za nijansu gore. Boškana neću da komentarišem više, dosadan sam sam sebi. Čovek je prosto nepopravljivo izgubljen i to je to. Klasični partijski poslušnik. Zbiljić kad je došao u klub (ne znam kad je to bilo, ali recimo 2016.) skinuo je Marića sa mesta sportskog direktora, Osmankača sa mesta trenera, a doveo stranačke moljce.

Ubeđen sam da se u klubu mešetari, izvlače pare na plate igrača ili nešto tome slično. Ogroman budžet ima ovaj klub (za naše prilike), a rezultati su daleko daleko ispod tog nivoa. Mislim da sam ove sezone završio sa praćnjeme odbojke. Ne toliko zbog rezultata, već zbog celokupnog smeća unutar i oko kluba. Nemam stomak više za to.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9746
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: OK Vojvodina

Post by Voja »

zasto bi onda u fudbalu bilo drugacije!?
Image
Duplof
Posts: 874
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: OK Vojvodina

Post by Duplof »

Zbiljić očigledno voli da on bude glavni u klubu i da ima trenera koji ne sme da podvikne, bio to Rastavac, Boškan, Gavrančić ili neko drugi... Plus, znali su u OK da promaše sa strancima, tj. da ih dovedu i budu neupotrebljivi, jer gomilaju po 3-4 igrača sličnog kvaliteta na jednoj poziciji. Za odbojku je najavljivana sama završnica LŠ, za fudbal kvalifikacije za LŠ, a svi smo svedoci gde je to odvelo. Jeste da se u pitanju dva različita sporta, ali neke paralele se mogu izvući...
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
slanobarac
Posts: 3531
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: OK Vojvodina

Post by slanobarac »

Duplof wrote: Mon Oct 24, 2022 2:26 pm Zbiljić očigledno voli da on bude glavni u klubu i da ima trenera koji ne sme da podvikne...... Za odbojku je najavljivana sama završnica LŠ, za fudbal kvalifikacije za LŠ, a svi smo svedoci gde je to odvelo. Jeste da se u pitanju dva različita sporta, ali neke paralele se mogu izvući...
Različiti sportovi ali ista propaganda naučena na čuvenoj sns akademiji. Potpuno isti obrazac koji koristi i njihov vrhovni vođa. Obećanja, obećanja, obećanja... i zaslepljena, hipnotisana masa koja kasno shvati da su izigrani.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Nevernik II
Posts: 451
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: OK Vojvodina

Post by Nevernik II »

Teško da će išta biti u evropi kad se ovako mučimo sa moćnim Takovom.
Nevernik II
Posts: 451
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: OK Vojvodina

Post by Nevernik II »

U utorak počinje LS.
18h. Prenos na Areni.

Gostujemo poljacima dakle verovatno piši propalo.
Duplof
Posts: 874
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: OK Vojvodina

Post by Duplof »

Nevernik II wrote: Sun Nov 06, 2022 3:23 pm U utorak počinje LS.
18h. Prenos na Areni.

Gostujemo poljacima dakle verovatno piši propalo.
Hoće biti možda i na RTV-u kojim slučajem?
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
Post Reply