Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Dragojlo »

Čeda Đoinčević iz 2002.godine, v2.0! :frown:
Istocno stajanje
Posts: 548
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Istocno stajanje »

Drago mi je sto su i drugi najzad uvideli kakvog Trenera imamo. Ni T od trenera( nema nikakav rezultat, ne samo sada, vec i inace - dobro u Radnickom je bio ok, ali u onom Radnickom koji je imao sudjenje kao i blizanci) ni G od gospodina ( da je gospodin dao bi ostavku, ma bar da mu je malo stalo, a ne da se ponasa kao da se nista ne desava lose).
User avatar
slanobarac
Posts: 3584
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanobarac »

Istocno stajanje wrote: Thu Oct 13, 2022 12:42 pm Drago mi je sto su i drugi najzad uvideli kakvog Trenera imamo.
Misliš?
Ovde još ima onih koji se kunu u Lalatovića.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
lapo-lapo
Posts: 236
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by lapo-lapo »

Trenerski posao je takav da je sam po sebi neizvjestan i nosi dozu rizicnosti. Pogotovo ukoliko ste trener FK Vojvodine je dodatno cast ako nista zbog bogate tradicije koju klub nesumnjivo ima! Valjda nece ostati na toj tradiciji, nikada u vecoj rezultatskoj dozi potvrđenoj. S druge strane, za ovaj klub se ni ne navija (bar ja ne) prvenstveno zbog rezultata vec zbog onoga sto isti jeste, sto samo po sebi nosi neku posebnost i lepotu. Mozda je hrabro ili pak ludo pruziti podrsku treneru ali to vec treba neko dobro da procijeni. Nego, ne znam da li se nekada razmatrala opcija za trenera stranca? Mozda bi on neke stvari postavio drugacije a i medijski bi sigurno bili interesantniji. Minus kod njih bi mogao predstavljati to da bi bili "prepotentni", i solili pamet ali bi svakalo predstavljali određeni iskorak.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3943
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Deep Purple »

Voleo bih da mogu da dođem do cele utakmice i da uradim detaljnu analizu i da jasno vidite minimum PETNAEST katastrofalnih odluka naših fudbalera. Ja davno raštimaniju ekipu nisam gledao. Vadiš Čumića i Baraja a ubacuješ Malbašića koji evidentno nije spreman. Vadiš igrače koji potezom jednim mogu da reše i ubacuješ igrača koji nikad nije bio potez fudbaler već neko ko kroz “grind” i ponavljanja stiže do golova.

Imam osećaj da Rastavac uopšte ne zna šta koji fudbaler može da pruži na terenu. Nemaš plan nikakav. Pa Lalatović je samo jednom promenom Stojkovića sa beka na vezu više napravio nego ovaj sa celom ekipom, pa šta to govori ?!?
Može milion i jedan sistem sa ovim brojem igrača da napravi i on sve radi pogrešno. Žali Bože bačenih para.

Sa ovakvim sistemom ne možeš da imaš Nikolića za napadača već nekog trkača i razbijača. Ne zna čovek da izvuče maksimum iz fudbalera. Loptu na zemlju ne spuštamo već je svaka na palac iz straha a težimo posedu lopte?

Totalno promašena koncepcija i sistem…
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9856
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

Za sve si ti kriv.... toliko si se kleo u Malbasica da si i Rastavca uverio da je greh da nam bude na klupi
Image
Marko93
Posts: 554
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Marko93 »

Steta sto je danas Rastavac izmenio sastav taman smo se bili uigrali i uhvatili nas ritam 😂sad treba opet cekati 2 meseca da se uigramo


Ja bi probao sa Traoreom sad u spicu i Zukicem na beku
Last edited by Marko93 on Fri Oct 14, 2022 10:09 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Turija
Posts: 10782
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Malbasic je, za sada, potpuno neupotrebljiv. Ne mogu da verujem da je u tako losoj formi. Sve lopte izgubi.
Generalno, svi su slabi u duel igri, cak i kad su blizi lopti od protivnickog igraca. Nedopustivo mnogo lopti se cisto izgubi.
Osim dva Nikolica, niko ne moze da zadrzi loptu u posedu.. O prijemu i dodavanju da ne pricamo. Prosto je neverovatno.

Cumic bio bio mnogo opasan i brz napadac, da dobije upotrebljivu loptu.
Miletic puno trci, ali je neoprezan i netacan u dodavanjima.
Kabic daleko od forme, kao i Malbasic.
Najveci apsurd je da bi nam Busnic bio najopasnije igrac u protivnickih 16m na nabacenim loptama. Svi ostali, sut glavom nula.Ni blizu lopte.
Baraj nikako da se snadje u nasoj igri. Mislim da bi mogao mnogo vise, ali se tesko uklapa u ekipu.

Odbrana nam je suplja i nesigurna. Traore, i takav kakav je ( sklon kiksevima), drzi odbranu, narocito po desnom boku, gde Lazarevica cesto nema, a niko ne pokriva taj prostor. A Lazarevic me nervira sa centarsutevima upucenim nikom.
Antonijevic? Voja ga hvali, ali nisam video danas nesto posebno.
Ta strana jeste bila sigurnija defanzivno od desne, ali ofanzivno, kao i Lazarevic. Ipak je prva utakmica, pa treba sacekati za utiske.

Trener, najzad, pokazao neku emociju i temperament i odmah bod sa teskog gostovanja. Naterali smo ga da se iznervira :mrgreen:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2690
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Grof Žekula »

Још четвртак и да се разилазимо.
Само што прође још једна (полу)сезона у очају. Никада треће место није више доносило, а нама је већ сад недостижно.
CRD FCV
Posts: 1686
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by CRD FCV »

Turija wrote: Fri Oct 14, 2022 10:08 pm Malbasic je, za sada, potpuno neupotrebljiv. Ne mogu da verujem da je u tako losoj formi. Sve lopte izgubi.
Малбашић вуче неку повреду колена због које се боји да улази у дуел игру и генерално бојажљиво наступа. Самим тим је практично неупотребљив. Може једино да буде добар као допуна за уткамице са слабијим противницима, да сачувамо Уроша Николића или Чумића јер су и они тек изашли из повреда.

Чумић делује да може да буде вундеркид са своје 23 године а Урош Николић делује као да је веома жељан фудбала а знања има. Кабићу озбиљно фали минутажа јер имасрце али понестаје искуства како време протиче.
Vosa je sve
Posts: 118
Joined: Thu Feb 09, 2017 11:48 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Vosa je sve »

User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1115
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by naseljekolumbija »

CRD FCV wrote: Sat Oct 15, 2022 11:21 am
Turija wrote: Fri Oct 14, 2022 10:08 pm Malbasic je, za sada, potpuno neupotrebljiv. Ne mogu da verujem da je u tako losoj formi. Sve lopte izgubi.
Малбашић вуче неку повреду колена због које се боји да улази у дуел игру и генерално бојажљиво наступа. Самим тим је практично неупотребљив. Може једино да буде добар као допуна за уткамице са слабијим противницима, да сачувамо Уроша Николића или Чумића јер су и они тек изашли из повреда.

Чумић делује да може да буде вундеркид са своје 23 године а Урош Николић делује као да је веома жељан фудбала а знања има. Кабићу озбиљно фали минутажа јер имасрце али понестаје искуства како време протиче.
Онда нека Малбашић иде у балон на рекреацију, који ће нам к. Да га неће можда Реал тражити?! Јеботе какви све ликови играју у овом клубу...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9856
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

naseljekolumbija wrote: Mon Oct 17, 2022 8:52 pm
CRD FCV wrote: Sat Oct 15, 2022 11:21 am
Turija wrote: Fri Oct 14, 2022 10:08 pm Malbasic je, za sada, potpuno neupotrebljiv. Ne mogu da verujem da je u tako losoj formi. Sve lopte izgubi.
Малбашић вуче неку повреду колена због које се боји да улази у дуел игру и генерално бојажљиво наступа. Самим тим је практично неупотребљив. Може једино да буде добар као допуна за уткамице са слабијим противницима, да сачувамо Уроша Николића или Чумића јер су и они тек изашли из повреда.

Чумић делује да може да буде вундеркид са своје 23 године а Урош Николић делује као да је веома жељан фудбала а знања има. Кабићу озбиљно фали минутажа јер имасрце али понестаје искуства како време протиче.
Онда нека Малбашић иде у балон на рекреацију, који ће нам к. Да га неће можда Реал тражити?! Јеботе какви све ликови играју у овом клубу...
Od povratnika leba nema... ustvari kad im das plate bice da posle njih ni ZA leba nece biti :mrgreen:
Image
zukenp
Posts: 189
Joined: Mon Mar 04, 2013 12:34 pm
Location: Pazar

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by zukenp »

Čujem i ja ovamo da se šuška ,da će od petka preuzeti ..Šta reči ,grom iz vedra neba .. Skroz neočekivano .Ima on svoju dvojicu pomoćnika koje će dovesti sigurno .Mladi momci koji vode treninge ,aktivnije nego on sam .Gledao sam nekoliko treninga ,milina .Od atmosvere ,same ozbiljnosti ..Pored vežbi ,skoro svaki trening je morao da ima igru 11vs11,ali na pola terena (nekad i malo duže),gde se kosntatno igralo sa jakim tempom ,presingom ..Zvanican razlog odlaska smo imali prilike da čitamo svi .Nezvanican,nije mu odgovaralo šta su pisali pojedini lokalni portali (ili portal),koji su i kritikovali igru a i njega u pojedinim mečevima .Jbg,kad dodjes u ekipu koja se dosta prati ,koja ima dosta navijača ,gde je velikoj većini stalo do kluba ,onda će se naći sigurno i neka kritika .Jedino da uzme da vodi neku ekipu koju ni rodbina igrača ne gleda ..Eto oprezno ako vas uzme ,ne pišite svašta ovde ,osim ako nećete da ga oterate :)
User avatar
Maki
Posts: 1153
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Maki »

Ovaj forum je tako koncipiran da pišemo svašta. :)
Imaš muštuluk.
Post Reply