13. kolo: partizan - VOJVODINA 4:1 (2:0)

User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA 4:1 (2:0)

Post by borrissey »

Uvek sa tobom wrote: Tue Oct 04, 2022 8:34 am @borissey

Није ми јасно шта је требало да их похвале за то што су му*а оставили кући. Ако си и слушао речено је да није проблем и да изгубе али да се боре и изгину за дрес, имали смо и лошије поставе па се гинуло на јна. Дође Јавор из Ивањице па игра егал на јна, Митровица их избаци. Ми смо у првих 5 минута могли примити два гола, јер су се усрали, а то нема везе са тренером и тактиком, коју свакако немамо, па нас 11 са форума би људски ушло у утакмицу. Верујем да би и тренер добио порцију само да је дошао до њих.

Још плус долазе цигани, треба неко да их мало размрда кад већ тренер не може, да неби пукла петарда у сред Новог Сада.
A jel bi i Zbilja dobio porciju? Sportski direkto? Štetočine sa Vujadina? Ili samo oni na koje se sme.
A što se razmrdavanja tiče, jeste, sve sami psiholozi na tribini. Ne kažem da je trebalo da ih pohvale, pohvale niko zaslužio nije, ali to džibersko prozivanje mi se gadi. I bolje da se ne nastavljamo na tu temu, znam ponešto o psihologiji...
meshtan
Posts: 49
Joined: Mon Aug 12, 2019 3:22 pm

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA 4:1 (2:0)

Post by meshtan »

A jel bi i Zbilja dobio porciju? Sportski direkto? Štetočine sa Vujadina? Ili samo oni na koje se sme.
A što se razmrdavanja tiče, jeste, sve sami psiholozi na tribini. Ne kažem da je trebalo da ih pohvale, pohvale niko zaslužio nije, ali to džibersko prozivanje mi se gadi. I bolje da se ne nastavljamo na tu temu, znam ponešto o psihologiji...
[/quote]

:cheers:
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1362
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA 4:1 (2:0)

Post by Uvek sa tobom »

Ја пре свега говорим о играчима и тренеру да треба сваки пут да се критикују, када овако лоше играју, чак их и ми критикујемо овде, а не ови момци који иду на сваку утакмицу на страни и кући. Тога је увек било и увек ће бити. 2005 године се против Зете улетело у терен.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA 4:1 (2:0)

Post by Stexman »

slanobarac wrote: Tue Oct 04, 2022 10:37 am Orkestar svira onako kako dirigent diriguje. Igrači su dobri (bolji od prošlogodišnjih) ali nema ko da sve to namesti kako treba. Ja to tako vidim. :cheers:
Moze dirigent da mase do sutra ako ja ne znam ili necu da sviram.
borrissey wrote: Mon Oct 03, 2022 10:58 pm
Stexman wrote: Mon Oct 03, 2022 8:27 pm Sportski sektor je podbacio maksimalno i nema im opravdanja.
Uprava je sačinjena od naprednjačkog kadra, tako da ti to ide jedno sa drugim.
Naravno da je sacinjena od naprednjackog kadra kad su infiltrirani u sve pore drustva. Sta mislis da bi bilo bolje da je neka druga stranka preuzela klub u ovom trenutku? Dok su na vlasti naprednjaci? Pa ugasili bi nas za dva meseca. Na vetar se ne piša.
Jesu oni doveli jedne druge, ali jedino su igraci ti kojima se moze videti jesu li u formi ili ne. To se za sportskog direktora ne vidi, za trenera isto... ali jeste da su oni ucestvovali u selekciji i da snose deo odgovornosti a to sam i napisao.

Ne branim Zbiljica ali ne vidim kako je on kriv, covek se ne razume u fudbal i samo je nasamaren. To sto je naprednjak je druga prica. Ako cemo tako prebacivati odgovornost kao loptu, onda mozemo postaviti pitanje kako je i zasto on uopste na celu kluba, i ko je njega doveo?
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA 4:1 (2:0)

Post by slanobarac »

@Stexman
Ko ne zna a ko neće da "svira"?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA 4:1 (2:0)

Post by borrissey »

Stexman wrote: Tue Oct 04, 2022 2:26 pm Naravno da je sacinjena od naprednjackog kadra kad su infiltrirani u sve pore drustva. Sta mislis da bi bilo bolje da je neka druga stranka preuzela klub u ovom trenutku? Dok su na vlasti naprednjaci? Pa ugasili bi nas za dva meseca. Na vetar se ne piša.
Jesu oni doveli jedne druge, ali jedino su igraci ti kojima se moze videti jesu li u formi ili ne. To se za sportskog direktora ne vidi, za trenera isto... ali jeste da su oni ucestvovali u selekciji i da snose deo odgovornosti a to sam i napisao.
Sama činjenica da smo mi potpuno svesni da nam je Klub partijski plen (bilo koje partije), bez da smo do jaja besni zbog toga je po meni mnogo mnogo žalosnije od bilo kog rezultata koji trenutno postižemo - jer je to indikator da smo ravnodušni prema blatu i mulju u kom živimo i u kom se nalazi svaka instituacija ove nazovi države. To nije ona avangardna, usku*ac Vojvodina koju sam ja zavoleo, kao verujem i većina Forumaša. Ali važno je da se igrači postrojavaju, jer smo tako u mogućnosti.
Stexman wrote: Tue Oct 04, 2022 2:26 pm
Ne branim Zbiljica ali ne vidim kako je on kriv, covek se ne razume u fudbal i samo je nasamaren.
Naivan i nasamaren kao i Bajatović što je naivan i nasamaren, sa svojih 20k eur platom u državnoj firmi sa krajnje sumnjivim bilansom stanja.

Mislim, možemo mi i do sutra ovako i ništa nažalost nećemo rešiti, a ovo su svakako već postovi koji ne odgovaraju ovoj temi...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA 4:1 (2:0)

Post by Voja »

Svi sve rekli... :mrgreen:
Image
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA 4:1 (2:0)

Post by slanobarac »

Voja wrote: Wed Oct 05, 2022 5:46 pm Svi sve rekli... :mrgreen:
Naravno. Bitno je jedinstvo i dobra atmosfera.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Marko93
Posts: 549
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA 4:1 (2:0)

Post by Marko93 »

Voja wrote: Wed Oct 05, 2022 5:46 pm Svi sve rekli... :mrgreen:
Jesmo
Ja spreman za temu Vosa TSC 😅😅😅
Locked