11. kolo: Čukarički - VOJVODINA 2:0 (2:0)

Locked
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 11. kolo: Čukarički - VOJVODINA 2:0 (2:0)

Post by slanobarac »

Totalno nepotrebna rasprava i to u neodgovarajućem topiku. Za jedne je dobar za druge loš ali rezultati i igra su jedino merilo. Neko je spomenuo Stolicu i Petrića i njihov učinak. Tako je to, ili znaš ili ne znaš. Ja lično ne vidim kako će Rastavac podići nivo igre koji je potreban za naša očekivanja. Ne kažem da je loš trener(a ni dobar) već mislim da je za ovo vreme mogao i morao da naštima stvari u timu. Sumnjam da je problem nezadovoljstvo u svlačionici i da nema autoritet da preseče.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 11. kolo: Čukarički - VOJVODINA 2:0 (2:0)

Post by Maki »

Jedna zanimljivost.
Tim koji je onako lepršavo započeo prvenstvo u odnosu na ovaj u 10. kolu je doživeo samo jednu izmenu: Malbašić>Bastajić!
(Dobro, i Bjeković>Lazarević, ali oni su u rotaciji.)
Ko ne veruje nek proveri:
https://fss.rs/izvestaj-sa-utakmice/20731897/
https://fss.rs/izvestaj-sa-utakmice/20731974/

Šta se u međuvremenu desilo?
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 11. kolo: Čukarički - VOJVODINA 2:0 (2:0)

Post by Turija »

Jeste da nas je vrlo neprijatno pogodio ovaj poraz od Cukarickog, ali mislim da je pravo mesto za ovu vrstu diskusije u topicima ,,Treneri FK Vojvodina" i ,,Uprava".
Pokusao sam da sumiram moje utiske za protekli period od priprema do danas u topiku o trenerima.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 11. kolo: Čukarički - VOJVODINA 2:0 (2:0)

Post by Voja »

Maki wrote: Tue Sep 13, 2022 10:51 am Tim koji je onako lepršavo započeo prvenstvo u odnosu na ovaj u 10. kolu je doživeo samo jednu izmenu: Malbašić>Bastajić!
A gde smo mi to igrali leprsavo? Mucenje na svim mecevima.Jedino gde je Vojvodina ostavila utisak uigrane,kvalitetnije i ekipe koja zna sta hoce je u Kragujevcu,sve ostalo je bilo balansiranje na zici iznad provalije i mogli smo i pasti u provaliju,a i ostati na zici,sa istom verovatnocom
Image
Marko93
Posts: 549
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 11. kolo: Čukarički - VOJVODINA 2:0 (2:0)

Post by Marko93 »

Apsolutno se slazem sa mladim gospodinom Vojom,prvo kolo smo se provukli nakon sumnjivog promasenog penala,mladost smo pobedili iz drugih razloga,sve ostalo je na pomozi Boze a nije bilo puno ostalog.Jedina dobra stvar na Banovom brdu je sto sam uzivo konacno gledao mec bez atletske staze pa sam mogao blize da vidimo koliko smo losi 😁
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 11. kolo: Čukarički - VOJVODINA 2:0 (2:0)

Post by Maki »

Voja wrote: Tue Sep 13, 2022 11:58 amA gde smo mi to igrali leprsavo? Mucenje na svim mecevima.
Ne znam, pamtim prve mečeve po posedu lopte i mnogo šansi. Čak sam i ja ovakav ćutao nekoliko kola. Bilo je to dosta jalovo, ali naoko mnogo lepše nego proteklih sezona. Sve se srušilo posle pauze zbog odložene utakmice sa Zvezdom. Posle toga ni igre ni rezultata.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 11. kolo: Čukarički - VOJVODINA 2:0 (2:0)

Post by Voja »

Razbi Cuka i forum u paramparcad :mrgreen:
Image
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 11. kolo: Čukarički - VOJVODINA 2:0 (2:0)

Post by slanobarac »

Izgleda da je ovde problem što se stvari ne zovu pravim imenom već sve okruglo pa na ćoše.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Locked