10. kolo: VOJVODINA - Voždovac 2:1 (0:0)

Locked
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 10. kolo: VOJVODINA - Voždovac 2:1 (0:0)

Post by churguzijanac »

Istocno stajanje wrote: Mon Sep 05, 2022 9:55 am Uh, aj da kazemo da nam se malo sreca vratila. Pogotovo pred, po meni, utakmicu polusezone sa Cukom.
Dupla intervencija Carevica kad smo svi videli loptu u golu :lala: Nije Barsa luda sto je bio kod njih.
Cumic kao strasno dobro pojacanje.
i treci najbitniji momenat, da li je neko zapazio u drugom poluvremenu: Krenuo igrac Vozdovca u kontru sam, Traore na nekih 5 metara iza njega, a nakon bukvalno dve sekunde Traore ga stize, bojao sam se da ga ne srusi i dobije crveni, ali se izgleda igrac Vozdovca uplasio :mrgreen:
Da dovedemo jos stopera i desetku i da onda vidimo koliko mozemo.
I devetku :mafia:
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 10. kolo: VOJVODINA - Voždovac 2:1 (0:0)

Post by Karlsson »

churguzijanac wrote: Mon Sep 05, 2022 8:30 am
Karlsson wrote: Mon Sep 05, 2022 1:21 am Sad primetih da ni Vidakov nije bio u protokolu. Isto tako zanimljivo da kada je Čumić postigao drugi gol jedan od prvih koji je uleteo na teren da slavi je bio Baraj.
Važno da se na forumu Barayu svašta spočitava, sebičnost i nerezonski šutevi, a ne vidi se kad Nikolić pretera sa njegovim petama.
Greši čovek. Od krvi i mesa je, ali od njegove nesebičnosti smo do sada imali više koristi nego štete. Od Barajeve sebičnosti još ne videh nešto korisno da je proizišlo. Opet ja ne sumnjam u njegov kvalitet, ali mora da mu se skrene pažnja da je plaćen da igra za tim, a ne za sebe. Valjda sada kada vidi da je ojačala konkurencija na krilima se malo i uozbilji.
Mentalitet i način razmišljanja je generalno problem kod nas. Po sastavu mi smo ubedljivo ispred svih osim blizanaca. Možda čak i ispred Partizana? Sa Radojom sigurno. Ipak pristup igri mora da se promeni, pa eto i NN da bude malo sebičniji u izglednim situacijama. Fali nam hemija i uigranost. Igrači nemaju konstantnost osim možda Traorea. Zavisimo od kvaliteta pojedinaca kojima je dan dobar. Šta bi bilo sinoć da je Čumić došao kod nas tek danas?
Imam visoko mišljenje o Rastavcu i dalje, ali čudi me da ovo nije bolje posloženo do sada. Mnogi naši prethodni treneri mogu da mu zavide na igračima koje sada ima.
User avatar
Forza Voša
Posts: 574
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: 10. kolo: VOJVODINA - Voždovac 2:1 (0:0)

Post by Forza Voša »

Vojvodina ponovo loša, jako jako loša, i doći će nam to glave. Voždovac dobar, opasan, lako osvaja prostor, u defanzivi su blisko, skupljaju deo terena gde je lopta i samim tim nikada ne ostavljaju bocnog defanzivca kao mi 1 na 1 nego je uvek to mini game 3 na 3 ili 4 na 4. Napred su im ozbiljni klinci a najveci utisak svakako je njihovo desno krilo (Nikša Vujanović).

Bojim se da nam dobri rezultati samo zamazuju oci.
„Hasta la Victoria Siempre!“
User avatar
torrente
Posts: 503
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: 10. kolo: VOJVODINA - Voždovac 2:1 (0:0)

Post by torrente »

Forza Voša wrote: Mon Sep 05, 2022 12:00 pm Vojvodina ponovo loša, jako jako loša, i doći će nam to glave. Voždovac dobar, opasan, lako osvaja prostor, u defanzivi su blisko, skupljaju deo terena gde je lopta i samim tim nikada ne ostavljaju bocnog defanzivca kao mi 1 na 1 nego je uvek to mini game 3 na 3 ili 4 na 4. Napred su im ozbiljni klinci a najveci utisak svakako je njihovo desno krilo (Nikša Vujanović).

Bojim se da nam dobri rezultati samo zamazuju oci.
rezultati su odlični kako igramo i nema sta da nam dodje glave...8vec nam se vratila letargija i nase "dobijamo ove losije"...

ali ko zna mozda nam se odbrana i uigra!
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
Simica
Posts: 155
Joined: Sun Sep 26, 2010 12:52 pm
Location: Old east

Re: 10. kolo: VOJVODINA - Voždovac 2:1 (0:0)

Post by Simica »

Mračite puno,....gledate previše lige petice,....treba vremena da se sve ovo presloži. Doveli smo ozbiljna pojačanja, za naše uslove, neki nisu prošli pripreme, traba vremena da se sve to skocka.
U svakom slučaju, spremajte pasoše, za Evropska gostovanja !!!
PS: samo da krenu i da stadion osposobe za Evropske utakmice.
User avatar
Maki
Posts: 1112
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 10. kolo: VOJVODINA - Voždovac 2:1 (0:0)

Post by Maki »

Karlsson wrote: Mon Sep 05, 2022 11:33 amImam visoko mišljenje o Rastavcu i dalje, ali čudi me da ovo nije bolje posloženo do sada. Mnogi naši prethodni treneri mogu da mu zavide na igračima koje sada ima.
+1
Ovo je ključno.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 10. kolo: VOJVODINA - Voždovac 2:1 (0:0)

Post by Turija »

Simica wrote: Mon Sep 05, 2022 12:55 pm Mračite puno,....gledate previše lige petice,....treba vremena da se sve ovo presloži. Doveli smo ozbiljna pojačanja, za naše uslove, neki nisu prošli pripreme, traba vremena da se sve to skocka.
U svakom slučaju, spremajte pasoše, za Evropska gostovanja !!!
PS: samo da krenu i da stadion osposobe za Evropske utakmice.
Da, tesko je brzo uklopiti timsku igru sa toliko novih igraca, koji donose individualni kvalitet, ali jos uvek ne mogu timski da se sinhronizuju.
Zato sada Rastavac favorizuje njihove individualne kvalitete, dok se dobro ne upoznaju i posloze. Imamo odlicne rezultate ( s obzirom koliko su nas sudije ostetile) i ne treba brzopleto traziti atraktivnu timsku igru. Ipak je to proces, kako navodi nas trener(i).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Wild Srem
Posts: 113
Joined: Mon Feb 21, 2022 7:54 pm

Re: 10. kolo: VOJVODINA - Voždovac 2:1 (0:0)

Post by Wild Srem »

Simica wrote: Mon Sep 05, 2022 12:55 pm Mračite puno,....gledate previše lige petice,....treba vremena da se sve ovo presloži. Doveli smo ozbiljna pojačanja, za naše uslove, neki nisu prošli pripreme, traba vremena da se sve to skocka.
U svakom slučaju, spremajte pasoše, za Evropska gostovanja !!!
PS: samo da krenu i da stadion osposobe za Evropske utakmice.
Pre bih rekao spremite se za nedelju i svi na Banovo Brdo.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 10. kolo: VOJVODINA - Voždovac 2:1 (0:0)

Post by Deep Purple »

Kad bi bila brojka bar kao na polufinalu kupa pre dve sezone bilo bi dobro.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 10. kolo: VOJVODINA - Voždovac 2:1 (0:0)

Post by Turija »

Pre ove utakmice protiv Vozdovca, napisao sam da nam ne leze kao ekipa, sta vise, vrlo su nam nezgodni zbog stila igre. Igraju napadacki ,,spustenog garda", a mi smo tu ranjivi na kontrama, po bocnim pozicijama, kada nam bekovi odu u napad. Ostane mnogo slobodnog prostora, posto nam vezni red nije brz, a neoprezan je.
Ceo teret proredjene odbrane padne na stopere i ako uspe Simic da se vrati da na vreme ,,zakrpi".

Mislim da nam Cukaricki vise odgovara, iako je igracki jaci od Vozdovca. Ocekujem veliku i neizvesnu borbu na Banovom brdu.
Idemo na pobedu, medjutim, ne smemo grlom u jagode. Imaju domaci dobre napadace, ali je odbrana slabiji deo tima, izuzev golmana. Moramo tamo dobro sutirati. Tu mislim dosta snaznije i preciznije.
Taj sut nam je do sada bio slaba tacka. Dva dobra pravovremena suta Cumica su nam donela pobedu protiv Vozdovca.
Na tome se mora raditi, da se ne bi desavalo da se protiv Vose istaknu svi protivnicki golmani.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
NorthTribune
Posts: 101
Joined: Tue Aug 30, 2022 7:45 pm

Re: 10. kolo: VOJVODINA - Voždovac 2:1 (0:0)

Post by NorthTribune »

Ono na čemu Vojvodina mora raditi je brzina. Defanzivna i ofanzivna tranzicija je na ocajnom nivou.
To Evropa ne prasta, bez obzira koje je takmičenje. Pa čak i za MLS ako želite najviši plasman, bez tog segmenta nećete nista postići
User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 10. kolo: VOJVODINA - Voždovac 2:1 (0:0)

Post by N13 »

Ono sto sam zaboravio da napomenem, a vezano je i za ovu i za prethodne utakmice jeste otkljucavanje ulaza na zapadu.

Posle dugo vremena imamo dosta veliku posetu na zapadu, a nikad manji broj otkljucanih ulaza.

Ako se ne varam, bio je otkljucam samo ulaz broj 2 i na pojedinim utakmicama sam primetio i ulaz broj 6 (koji skoro i niko ne koristi, jer je previse udaljen od centralnog dela na zapadu).
Svi ostali ulazi su iz nekog razloga zakljucani.
Zbog toga se pred utakmicu stvaraju nepotrebne guzve i ulaz na stadion je veoma spor.
Koji je razlog tome, meni je to prosto neverovatno? Kao da se za medije zeli poslati neka vestacka slika kolona i redova ulaska na zapad... a zapravo je uzrok tome jedan otkljucan ulaz.

Pa i kad smo imali 300 ljudi po utakmici, bilo je otkljucano minimum 4 ulaza. Sada napunimo 80% zapada, svi ulaze na jedan ulaz. Neshvatljivo.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 10. kolo: VOJVODINA - Voždovac 2:1 (0:0)

Post by Red Marquis »

Win-win situacija za upravu. Manje ljudi plate da stoje na ulazima, a istovremeno može Zbiljić da šalje sliku kako novosađani traže kartu više.
Io odio Belgrado
User avatar
Milan
Posts: 4154
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 10. kolo: VOJVODINA - Voždovac 2:1 (0:0)

Post by Milan »

Meni je od toga gore kad na kraju utakmice ne otvore više kapija. To ne košta ni dinara, ali mora biti nekog sa gramom mozgda i bez bola u međunožju...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 10. kolo: VOJVODINA - Voždovac 2:1 (0:0)

Post by Turija »

Milan wrote: Wed Sep 07, 2022 11:35 am Meni je od toga gore kad na kraju utakmice ne otvore više kapija. To ne košta ni dinara, ali mora biti nekog sa gramom mozgda i bez bola u međunožju...
Apsolutno.
A, tek za slucaj potrebe hitnog napustanja stadiona, ne verujem da znaju ni gde su im kljucevi i da li su zaribali katanci.

Sta kaze lice zaduzeno za bezbednost na stadionu i policija? Bas ih briga, imaju ,,preca" posla, a ne da misle o ljudima /gledaocima.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked