Gol sezone 2022/23 - Avgust

Locked

Gol sezone 2022/23 - Avgust

Poll ended at Thu Sep 08, 2022 1:09 am

Veljko Simic (Kolubara - Vojvodina 2:2, prvi gol)
1
3%
Nemanja Nikolic (Kolubara - Vojvodina 2:2, drugi gol)
1
3%
Nemanja Nikolic (Vojvodina - Mladost Lucani 1:1)
1
3%
Aleksandar Busnic (Radnik - Vojvodina 1:1)
1
3%
Yves Baraye (Vojvodina - Radnicki Nis 3:0, prvi gol)
6
17%
Veljko Simic (Vojvodina - Radnicki Nis 3:0, drugi gol)
11
31%
Uros Nikolic (Vojvodina - Radnicki Nis 3:0, treci gol)
14
40%
 
Total votes: 35

User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1625
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Gol sezone 2022/23 - Avgust

Post by ogi »

Za mesec avgust, nasi igraci su postigli 7 golova na 4 utakmice. Uzivajte u golovima. Ukoliko nijedan predlog ne dobije preko 50% glasova, dva najbolja ulaze u drugi krug. Glasanje je otvoreno 7 dana.

Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Vojvodjanin123
Posts: 175
Joined: Sat Jul 09, 2022 6:59 pm

Re: Gol sezone 2022/23 - Avgust

Post by Vojvodjanin123 »

Po meni sva tri gola protiv Radničkog mogu da dobiju nagradu za ovaj mesec što se mene tiče, svejedno mi je ko će dobiti.
Ipak, odlučio sam se za Simićev, jer je to bila jedna od lepših akcija što smo izveli ove sezone.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Gol sezone 2022/23 - Avgust

Post by Deep Purple »

Meni je najlepša akcija bila za gol protiv Kolubare zato sam za taj gol i glasao. Kasnije se setih gola U. Nikolića i vrv bih njemu dao glas zbog svih okolnosti, povreda i ostalog a opet je lep gol.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Gol sezone 2022/23 - Avgust

Post by slanobarac »

Uroš Nikolić
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
N13
Posts: 2028
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Gol sezone 2022/23 - Avgust

Post by N13 »

Moj glas ide Veljku Simicu za gol protiv Radnickog.

Kada se bolje pogleda cela akcija, vidimo da je zapravo Veljko zapoceo tu akciju, zatim se sjajno kretao dalje... Onda Baray vraca povratnu Milosavljevicu, ovaj sjajnom dijagonalom pronalazi Djordjevica koji lepo utrcava, centrira. Zatim Nikolic vrhunski glavom spusta Simicu i ovaj hvata poluvolej i postize gol.
Kao da je Barsa pravila akciju :)

Da nije ovog gola i akcije, glas bi isao Urosu Nikolicu.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1361
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Gol sezone 2022/23 - Avgust

Post by Uvek sa tobom »

Штета за пречку Кабића, на пету НН, други го исто лепа акција, ал глас иде Урошу Николићу, сјајан шут после толко паузе. :lala:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1625
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Gol sezone 2022/23 - Avgust

Post by ogi »

N13 wrote: Thu Sep 01, 2022 10:30 am Moj glas ide Veljku Simicu za gol protiv Radnickog.

Kada se bolje pogleda cela akcija, vidimo da je zapravo Veljko zapoceo tu akciju, zatim se sjajno kretao dalje... Onda Baray vraca povratnu Milosavljevicu, ovaj sjajnom dijagonalom pronalazi Djordjevica koji lepo utrcava, centrira. Zatim Nikolic vrhunski glavom spusta Simicu i ovaj hvata poluvolej i postize gol.
Kao da je Barsa pravila akciju :)

Da nije ovog gola i akcije, glas bi isao Urosu Nikolicu.
Slazem se od reci do reci. I moj glas ide Veljku. Izgleda da ce biti bas neizvesno ovaj put.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Gol sezone 2022/23 - Avgust

Post by Turija »

Ipak sam dao glas za gol Baraja protiv Radnickog.

Super je lepa akcija za gol Simica, ali meni ostaje u secanju prvi gol, jer je dat iz sjajnog dodavanja N. Nikolica petom, gde ga odlicno prati Kabic, NN brzim i kratkim okretom glave, krajickom oka ugleda Kabica i namesta mu zicer iz nicega.
Kabic odlucno i odlicno sutira, medjutim, pogadja precku. Akciju prati Baraj i milimetarski preciznim sutem salje loptu u mrezu. Golman i igraci gostiju pokusavaju da to sprece, ali to je bila nemoguca misija. A, mi dali gol za vodjstvo, gotovo, iz nemoguce situacije.
To mi, onako, deluje skoro neponovljivo mocno. :lala:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Gol sezone 2022/23 - Avgust

Post by ssnigd »

Uros Nikolic. Skolski, lepo, precizno, dovoljno jako.

Jos jednom svaka cast na nastavku akcije Gol sezone
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Locked