7. kolo: VOJVODINA - Mladost 1:1 (0:0)

User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 17.55h

Post by gospodinFKV »

Bravo momci!
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1276
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 17.55h

Post by MiSmoFKV! »

Dragojlo wrote: Thu Aug 18, 2022 4:04 pm
Voja wrote: Thu Aug 18, 2022 3:17 pm Samo petarda (5 datih golova) ponovo moze da nas vrati u fokus medija i javnosti!!! Treba krenuti od prvog sekunda i ne zaustavljati se,povratiti poljuljano poverenje navijaca. E sad jedna zanimljivost,Mladost je u prvih 6 kola uvek prva primala gol,a posto mi uvek idemo uz onu stvar,ne bi me iznenadilo da Lucani povedu
I da ga naravno, metne Bojović kao naš bivši igrač..... :whistler:
Morao si?
Дуле Ф89
Posts: 24
Joined: Sat Aug 13, 2022 9:49 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 17.55h

Post by Дуле Ф89 »

И даде га Бојовић. На страну играч мање, наша одбрана је катастрофа.
User avatar
Maki
Posts: 1131
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 17.55h

Post by Maki »

Ali, Vojo, zašto Bojović!?
User avatar
Turija
Posts: 10727
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 17.55h

Post by Turija »

Zakasnilo se sa izmenama u veznom redu kod 1:0.
Videlo se da su izgubili snagu.
Bravo za Nikolu Simica.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 17.55h

Post by gospodinFKV »

Potezi utakmice - prodor Baraja za penal i odbrana Simica.
Sta promasi Vidakov, 'leb ti je**m... :frown:
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 17.55h

Post by newnowapv »

Uklet klub...
User avatar
Srbendinho
Posts: 92
Joined: Thu Aug 08, 2013 10:56 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 17.55h

Post by Srbendinho »

Ово се морало добити.
Евидентно је да треба појачати екипу.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 17.55h

Post by gospodinFKV »

Vidakov dve izgledne sanse masi. Tako se ne koristi sansa da dobijes vise minuta.
lapo-lapo
Posts: 223
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 17.55h

Post by lapo-lapo »

Istrosili smo loze rezultate za ovu polusezonu!
Istocno stajanje
Posts: 544
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 17.55h

Post by Istocno stajanje »

Kakva crna borba za drugo ili trece mesto... Sa ovakvim sudjenjem i ovakvom igrom pitanje je da li cemo uopste biti i medju prvih 5...
Ovaj novac sto smo dobili iskoristiti za ozbiljna pojacanja!
Karlsson
Posts: 2133
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 17.55h

Post by Karlsson »

U prazan gol ne možeš da uguraš loptu, a to ti je glavni zadatak. Za to si plaćen rođače. Toliko ljudi ga ove podržavalo, kritikovalo rastavca što mu ne daje šansu i eto.
Zbog ovakvih stvari i rezultata je danas i bilo manje publike i biće ih sada još manje, a predsednik kluba je odličan da naloži masu, ali i da je ohladi kada kaže da se nećemo žaliti na sudije iako znamo da su nas oštetile i da će verovatno nastaviti.
Ja lično emotivno doživljavam ovakve stvari i pred svaku sezonu sam naložen i mislim ''biće bolje'', pa me ovakve stvari jako brzo ugase i ubiju mi volju za nastavak sezone. Mislio sam da će potrajati ovo do nekog oktobra, ali još se ni avgust nije završio. Gubimo bodove protiv odrona. Plašim se samo šta će biti kada dođu blizanci, Čukarički...
Дуле Ф89
Posts: 24
Joined: Sat Aug 13, 2022 9:49 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 17.55h

Post by Дуле Ф89 »

Или су ови играчи прецењени, или Раставац није тренер за Војводину, а можда и једно и друго. Сваку утакмицу улазимо као јајаре, и почнемо да играмо око 50-ог минута. Данас смо освојили бод против екипе која је главни кандидат за испадање, а како играмо Раднички из Ниша ће прву победу забележити против Војводине. И које јурење другог места Чукарички ће нас накантати са пола снаге, ово данас је био очај живи. Разумем да имаш играча мање, али ову нашу одбрану чим мало притиснеш она прими гол. Напад неефикасан, одбрана корозна.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2056
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 17.55h

Post by churguzijanac »

gospodinFKV wrote: Sat Aug 20, 2022 7:59 pm Vidakov dve izgledne sanse masi. Tako se ne koristi sansa da dobijes vise minuta.
A Turija mu se taman izborio za minute ovde na forumu
Duplof
Posts: 879
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 17.55h

Post by Duplof »

Šta smo sve ispromašivali pred kraj... Pod hitno nam treba neko sigurniji u odbrani, uz svo poštovanje prema Kopitoviću, nemam ništa loše protiv njega, ali on nije za ovu ekipu!!! Lepe startove su imali Traore i Đorđević, kao i Kabić par driblinga! Vidakov kao da se uplašio šansi u kojima se našao i zbog toga sve ispromašivao velika šteta! Nadajmo se da Malbašić i Nikolić nisu ozbiljnije povređeni, jer će nam biti potrebni za narednu utakmicu zbog neigranja V. Simića.
Zanima me mišljenje ostalih, ali ova igra mi se sviđa uprkos nerešenom rezultatu, osim transformacije u napad koja nekad traje po par minuta (!?), ipak se ne može očekivati pritisak nad protivnikom u svakoj sekundi. Razumljivo mi je što smo stali nakon datog gola, imaš prednost, igrača manje, ne treba srljati, ali baš smo tad bili najtanji i najranjiviji. Plus, nemamo pravu 10ku da sve to ide brže.
Sudijsku lakrdiju da ne komentarišem, klub MORA da se oglasi, a ne da ćuti na krađe, naravno, sve u nekom gospodskom maniru!!!
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
Locked