Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4813
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Ako je istina to da mu je ''menadzer'' sredio stavku u ugovoru da ima odredjenu minutazu, time je sebi ucinio jezivo medvedju uslugu. Jeste, trener ce te staviti onoliko koliko ugovor kaze, i ti ces da se setkas po terenu, jer su ti minuti zagarantovani, ali ce te posle tako spucati realnost kada u Vosi za tebe ne bude mesta, pa bude usledila neka selidba u Napredak; pa Mladost; pa neki IMT/RFK Novi Sad; pa onda dodjes u istinski zrele igracke godine, gde te uhvati panika, jer si deceniju sprcao u dupe. Onda slede te panicne destinacije poput Uzbekistana, uz povremenu polusezonu u nekom Metalcu ili Surdulici, pre nego sto se ponovo ne otisne u neku Letoniju. Dodje kraj karijere i onda shvatis da te odavno vise ne pamte kao talentovanog klinca, bisera omladinske skole i sl, vec kao lencugu koja se s 21 godinom vec vukla po terenu.

Na kraju dana nije ni bitno da li je ta stavka istina ili ne, jer je cinjenica da je lenj, i ucinak na terenu ne laze. Svaki njegov ulazak nam slabi igru, jer ne koristi sijaset prilika koje mu pruza strucni stab, i to ne samo ovaj...
User avatar
Turija
Posts: 10708
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Da li moguce da se potpise takav ugovor na stetu Kluba, pa i igraca?
Da li je i ta stavka do kraja ugovora ili samo dok je bonus igrac? A i za taj period je vrlo stetan obostrano.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
churguzijanac
Posts: 2054
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Turija wrote: Sat Jul 30, 2022 4:11 pm Da li moguce da se potpise takav ugovor na stetu Kluba, pa i igraca?
Da li je i ta stavka do kraja ugovora ili samo dok je bonus igrac? A i za taj period je vrlo stetan obostrano.
Kad menadzeri mešetare po klubu sve je moguće.Nije tu ništa na štetu igrača. Kad se igra uvek može da se napabirči za hajlajtse.Eto i protiv Spartaka u moru pogrešnih dodavanja bude jedno za YT.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4813
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Post sam poceo s tezom da je to bitan faktor za to sta ga cega u daljoj karijeri, da bih do kraja posta dosao do zakljucka da i nije toliko bitno.

On se ne trudi i tu se svaka prica zavrsava. Nisam siguran da li postoji stavka, neko je ovde prvi i jedini put spomenuo to. Cinjenica je da se gura da igra i kad treba, i kad ne treba, i da nikad ne pruzi ni 20%. To ce ga kostati lepe karijere ako se ne trgne.

Bio sam medju forumasima koji su ga branili, ali brate mili, ni Zlicic nije dobio toliko prilika, a u prvi tim je usao kao mnogo veci talenat. Razlika izmedju njega i Zlicica je to sto je Zlicic retko inteligentan momak, vredan i posvecen, pa je iskoristio svoje mogucnosti i sad igra u solidnoj ligi, za pristojan klub, spram svojih mogucnosti. Zukic s ovakvim pristupom ce imati karijeru kakvu sam naveo gore, a videli smo na momente da moze bolje.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9746
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Turija wrote: Sat Jul 30, 2022 4:11 pm Da li moguce da se potpise takav ugovor na stetu Kluba, pa i igraca?
E vidis ja "osecam" da postoji takav ugovor... al ne mislim na Zukica. I apsolutno ne tvrdim da sam u pravu,nego sam jednostavno stekao takav utisak
Image
User avatar
churguzijanac
Posts: 2054
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Voja wrote: Sat Jul 30, 2022 4:53 pm
Turija wrote: Sat Jul 30, 2022 4:11 pm Da li moguce da se potpise takav ugovor na stetu Kluba, pa i igraca?
E vidis ja "osecam" da postoji takav ugovor... al ne mislim na Zukica. I apsolutno ne tvrdim da sam u pravu,nego sam jednostavno stekao takav utisak
Pa dobro na koga misliš?
User avatar
Deep Purple
Posts: 3889
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

@churguzijanac Miriše mi na Topića.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9746
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Na Milosevica... nekako sam stekao takav utisak da ce biti obavezna izmena... i kao sto kazem,samo licni osecaj nista vise
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4813
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

S Milosevicem nemam taj problem, pod uslovom da je to stavka u novom produzenom ugovoru.
Cela karijera je pred njim, a treba iskoristiti hajp i ubacivati ga kad mozemo, jer se decko svakako trudi. Da je Zukic neko ko ce iskidati, jer mu je neko izboksovao sansu da ima zagarantovane minute, podrzao bih, jer smo sprzili previse talenata da bi nam igrali Lalatovi/Psiholjubovi/neciji treci isluzeni paraziti. Ovako, kao sto rekoh, takva stavka u ugovoru nekom s 0 karaktera samo sluzi da parazitira. Milosevic mi ne deluje tako.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9746
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Nista lose nisam rekao za Milosevica,vec sam napisao samo da sam stekao takav utisak,da ima u ugovoru minimalnu minutazu
Image
User avatar
Turija
Posts: 10708
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Voja wrote: Sat Jul 30, 2022 6:39 pm Nista lose nisam rekao za Milosevica,vec sam napisao samo da sam stekao takav utisak,da ima u ugovoru minimalnu minutazu
Sasvim mi je to ocekivano, da bi ostao u Vosi.
Ima i velik kredit kao najbolji golgeter EP, a malo godina. Treba mu dati pravu priliku.
Borben je, vuce napred, daje golove.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Transferi

Post by Krle »

Danas nije poštovan ugovor. Ako ga ima.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9746
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Krle wrote: Sat Jul 30, 2022 7:26 pm Danas nije poštovan ugovor. Ako ga ima.
Eto,drago mi je cisto da se ne bi razvijala neka torija zavere :cheers:
Image
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Transferi

Post by Beonic »

Pred utakmicu je trener rekao da računa na sve, osim Uroša Nikolića za kog je još prošli put naglasio da ulazi u trenovni proces.
Kada pogledamo protokol i zanemarimo Devetka i Matića koji su i dalje deo kluba, ali na izlaznim vratima, nije bilo ni:
Stevanovića, Kopitovića, Novevskog, Vukčevića i Ivanovića (od registrovanih ni Milanova, Majstorovića, koji su nadam se sa klincima)

Pošto je naglašeno da su svi zdravi i da se na sve računa, a mi smo danas u protokolu imali jedno prazno mesto na klupi, da li to znači da se za Ivanovića našao klub, a da se više ne računa na prva četiri navedena igrača? :deal:
User avatar
Maki
Posts: 1128
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Transferi

Post by Maki »

Kontam za Miloševića, bila je neka tromilionska ponuda pod uslovom da igra, pa da ode sledeće godine. Danas je bio užas teren, pa da ne rizikuje. Svaka noga po milion i po, nije za zezanje. Roma beše?
Post Reply