4. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA 0:2 (0:0)

User avatar
Srbendinho
Posts: 92
Joined: Thu Aug 08, 2013 10:56 pm

Re: 4. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA, subota 17.30 (A2P)

Post by Srbendinho »

Биће баш тешко у Крагујевцу доћи до три бода. Не бих прецјењивао Раднички али баш добро играју на старту и заслужили су више бодова него што су освојили, јер су у све три утакмице били боља екипа.
Vojvodjanin123
Posts: 175
Joined: Sat Jul 09, 2022 6:59 pm

Re: 4. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA, subota 17.30 (A2P)

Post by Vojvodjanin123 »

Prošle nedelje je bio prvi veliki test i po meni smo ga položili (da je bilo malo više sreće i/ili normalnog suđenja i rezultat bi bio odličan). Sada je po meni drugi veliki test jer prvi put igramo u gostima.

Radnički je solidna ekipa, ali očekujem pobedu. Voleo bih da vidim ili istu postavu ili kao što su neki već rekli Vidakova umesto Neškovića. Takođe Malbašić da uđe u drugom poluvremenu svakako ako je zaista spreman.
vdn slaninar
Posts: 1017
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 4. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA, subota 17.30 (A2P)

Post by vdn slaninar »

Очекујем да игру дигнемо на још виши ниво и тиме ова екипа да потврди квалитет,као и наш оптимизам.Што се тиче састава,не сумњам у Раставца да ће играти најбољи и најспремнији,ал ја очекујем минуте за Кабића,Новевског и Милетића.Полако се кристалише прва постава ал ајде да видимо на кога можемо рачунати у ротацији.
Taxista
Posts: 120
Joined: Mon Jul 25, 2022 7:03 pm

Re: 4. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA, subota 17.30 (A2P)

Post by Taxista »

vdn slaninar wrote: Sat Jul 30, 2022 12:43 pm Очекујем да игру дигнемо на још виши ниво и тиме ова екипа да потврди квалитет,као и наш оптимизам.Што се тиче састава,не сумњам у Раставца да ће играти најбољи и најспремнији,ал ја очекујем минуте за Кабића,Новевског и Милетића.Полако се кристалише прва постава ал ајде да видимо на кога можемо рачунати у ротацији.
Složio bih se.Svakako pre Zukića.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 4. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA, subota 17.30 (A2P)

Post by Voja »

A zasto rotacije? Prenatrpan nam kalendar? Sve se polako iskristalisalo i to je to,nece vise biti nekih promena u timu,znaci imas tim od dvadesetak igraca i to je to,najbolji moraju na teren. Neko ko je losiji mora na klupu i da ceka svoju sansu,i kada je dobije mora da se pokaze da preokrene igru tima ka boljem i onda da se nada vecoj minutazi i poziciji startera posle. Kakve crne rotacije!? Rotira Partizan,pa na sta lici,rotira i zvezda i da ne otima i da joj se ne sklanjaju ne bi imala ni 70% uspesnosti.
I ne vidim cemu strah od Kragujevca? Ekipa koja je vec na startu pretedent za ispadanje...postovanje mora da postoji,ali od prvog sekunda mora da se stavi na znanje zasto smo doputovali tamo.

Iskreno ne ocekujem neku lepu i brzu utakmicu,jer i vruce je,a i mi sve to nekako sporo odradjujemo... kako god,bitno je da se pobedi,i uprkos teoriji velikih brojeva,i danas ocekujem da sacuvamo mrezu
Image
User avatar
Turija
Posts: 10721
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 4. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA, subota 17.30 (A2P)

Post by Turija »

Taxista wrote: Sat Jul 30, 2022 12:53 pm
vdn slaninar wrote: Sat Jul 30, 2022 12:43 pm Очекујем да игру дигнемо на још виши ниво и тиме ова екипа да потврди квалитет,као и наш оптимизам.Што се тиче састава,не сумњам у Раставца да ће играти најбољи и најспремнији,ал ја очекујем минуте за Кабића,Новевског и Милетића.Полако се кристалише прва постава ал ајде да видимо на кога можемо рачунати у ротацији.
Složio bih se.Svakako pre Zukića.
Da, za sada ulazak zamena jako oslabe nas tim.. To znaci treba probati sa drugim igracima.

Bastajic je otisao i otvaraju se vrata za Kabica, pa i Novevskog. Mada, po meni najpre treba videti sta bi doneo ulazak Vidakova u realizaciju napada, pa onda Miletica, Milosevica i Neskovica.
Ja jos uvek verujem da i Busnic moze odgovoriti zahtevima dresa Vojvodine. I to pre Zukica, da odmori Topica ili Milosavljevica.

Takodje i u odbrani da odmorimo zamorene bekove u drugom poluvremenu. Zamene (Bjekovic i Milanov) su se pokazale da mogu da unesu novu energiju.

Ne znam koliko je pametno pomalo uvoditi i mlade stopere na teren ( Jelenkovica i Majstorovica)?
Dugacko je prvenstvo, moramo imati i adekvatnu klupu
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
kulijana
Posts: 45
Joined: Sun Dec 04, 2016 10:50 pm

Re: 4. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA, subota 17.30 (A2P)

Post by kulijana »

Voja wrote: Sat Jul 30, 2022 12:59 pm kako god,bitno je da se pobedi,i uprkos teoriji velikih brojeva,i danas ocekujem da sacuvamo mrezu
Teorija velikih brojeva govori bas suprotno. Zbog velikog broja dogadjaja, moze se ocekivati da se dogode stvari izuzetno male verovatnoce, kao sto je odbrana gola 4 utakmice za redom 😁
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 4. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA, subota 17.30 (A2P)

Post by Voja »

Turija wrote: Sat Jul 30, 2022 1:06 pm Da, za sada ulazak zamena jako oslabe nas tim.. To znaci treba probati sa drugim igracima.
Bastajic je otisao i otvaraju se vrata za Kabica, pa i Novevskog. Mada, po meni najpre treba videti sta bi doneo ulazak Vidakova u realizaciju napada, pa onda Miletica, Milosevica i Neskovica.
Mislim da se kod nas u ligi izmene svele na to da se i pre meca zna ko ce i kad uci,sto mi je potpuno van svih rezona. Zar ne bi trebalo da se prati mec i na osnovu ponasanja igraca,njihove reakcije na mec,kretanja razultata,potrebnih igraca za ostvarivanje cilja da se biraju igraci koji ce uci. Sto neko jednom rekao fudbal je ziva stvar,dok se kod vecine nasih trenera vec unapred zna ko ce izaci,ko ce uci... Iskreno meni mirise da kod nas jedan igrac mora da ulazi svaki mec... daj Boze da mu to pomogne u karijeri
Image
User avatar
Maki
Posts: 1131
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 4. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA, subota 17.30 (A2P)

Post by Maki »

Pa i mislilo se na rotaciju izmena, pošto smo gledali uvek iste izmene, a jedna se pokazala kao nepotrebna klubu, a ne takmičarskoj ekipi, a forsiranna je bzvz.
Prvi tim je do sada imao samo jedno tanko mesto i to je sad rešeno Malbašićem.
Što je već rečeno, dajte Kabića, Novevskog, Miletića, Busnića, pogotovo Vidakova koji je odigrao onih svojih desetak minuta odlično, pa je zaboravljen. Dajte izmene i u zadnjoj liniji, jer osim Bjekovića koji može da igra i umesto Baraja i koji je slatka muka za Rastavca, imamo tri mesta koja će uskoro biti pod kartonima. Koga sam još zaboravio?
User avatar
Turija
Posts: 10721
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 4. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA, subota 17.30 (A2P)

Post by Turija »

Maki wrote: Sat Jul 30, 2022 3:39 pm Pa i mislilo se na rotaciju izmena, pošto smo gledali uvek iste izmene, a jedna se pokazala kao nepotrebna klubu, a ne takmičarskoj ekipi, a forsiranna je bzvz.
Prvi tim je do sada imao samo jedno tanko mesto i to je sad rešeno Malbašićem.
Što je već rečeno, dajte Kabića, Novevskog, Miletića, Busnića, pogotovo Vidakova koji je odigrao onih svojih desetak minuta odlično, pa je zaboravljen. Dajte izmene i u zadnjoj liniji, jer osim Bjekovića koji može da igra i umesto Baraja i koji je slatka muka za Rastavca, imamo tri mesta koja će uskoro biti pod kartonima. Koga sam još zaboravio?
Za sve navedeno mislim isto, osim da Bjekovic bude alternativno na krilu.
Koliko sam zapazio Bjekovic je brz u zaletu, a u startu ne toliko. Za krilo je potreban brz start. Tu su Kabic i Novevski u prednosti, s tim sto Novevski, jos uvek, ima problem sa driblingom u startu.

Na mene je, takodje, dobar utisak ostavio Vidakov u tih 10ak minuta i kretanjem, cvrstinom, skokom i cuvanjem lopte, pa i odlaganjem iste.

Da, uskoro ce biti problema sa kartonima u zadnjoj liniji i treba pripremiti zamene, da ne budu kao dosadasnje.
Jos uvek su tu iskusni Stevanovic i Kopitovic, ali nisu oni nasa perspektiva za sledecu sezonu. Ako su talentovani Majstorovic i Jelenkovic, polako ih treba spremati za seniorski nastup. Ne sada, ali pri kraju jeseni i na prolece svakako (ako se procenilo da su igraci za Vosu), makar kao zamene.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
churguzijanac
Posts: 2055
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 4. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA, subota 17.30 (A2P)

Post by churguzijanac »

U jedno smem da se kladim,zuka-bazuka ulazi sa klupe.Hvala forumašu koji je smislio nadimak :mrgreen:
User avatar
Turija
Posts: 10721
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 4. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA, subota 17.30 (A2P)

Post by Turija »

churguzijanac wrote: Sat Jul 30, 2022 4:22 pm U jedno smem da se kladim,zuka-bazuka ulazi sa klupe.Hvala forumašu koji je smislio nadimak :mrgreen:
Ugovor treba revidirati aneksom da moze da udje samo na rezultatu najmanje +3 za Vosu u poslednjih 5-10 minuta. Jer, ovo sto do sada gledamo je netrpljivo.
Last edited by Turija on Sat Jul 30, 2022 4:34 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1109
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 4. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA, subota 17.30 (A2P)

Post by naseljekolumbija »

churguzijanac wrote: Sat Jul 30, 2022 4:22 pm U jedno smem da se kladim,zuka-bazuka ulazi sa klupe.Hvala forumašu koji je smislio nadimak :mrgreen:
:mrgreen: :cheers: А можда да га убаци од старта, првих 15,20 мин. И ај напоље :D
User avatar
churguzijanac
Posts: 2055
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 4. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA, subota 17.30 (A2P)

Post by churguzijanac »

naseljekolumbija wrote: Sat Jul 30, 2022 4:31 pm
churguzijanac wrote: Sat Jul 30, 2022 4:22 pm U jedno smem da se kladim,zuka-bazuka ulazi sa klupe.Hvala forumašu koji je smislio nadimak :mrgreen:
:mrgreen: :cheers: А можда да га убаци од старта, првих 15,20 мин. И ај напоље :D
Baš sad sam tražio post sa nadimkom.Svaka ti čast za umotvorinu zuka-bazuka. :cheers:
Vojvodjanin123
Posts: 175
Joined: Sat Jul 09, 2022 6:59 pm

Re: 4. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA, subota 17.30 (A2P)

Post by Vojvodjanin123 »

Jedna izmena. Bjeković igra prvu postavu umesto Lazarevića. I Kabić i Malbašić na klupi.
Locked