Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Karlsson
Posts: 2133
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Zukić kod Rastavca igra osmicu. Rezervna desetka bi trebalo da bude Uroš Nikolić ako dečka (daj Bože) zdravlje posluži.
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Transferi

Post by Beonic »

Voja wrote: Sun Jul 24, 2022 7:53 pm
Karlsson wrote: Sun Jul 24, 2022 7:52 pm Vukčević postaje totalni višak i još zauzima mesto stranca.
Taj je meni visak od prvog sekunda provedenog u nasem dresu
I nije jedini, meni su višak: Devetak, Matić, Puškić, U. Nikolić, Novevski, Kopitović, Stevanović i Vukčević. Kada pogledam sastav po pozicijama, izuzev igrača koje sam nabrojao izgleda ovako:

GK: Carević, N. Simić, Toroman
DC: Traore, Jeličić, Jelenković, Majstorović
DR: Lazarević, Bjeković
DL: Đorđević, Milanov
DCM: Topić, Busnić
CM: Milosavljević, Miletić
AMR: Baraye, Kabić
AML: Nešković, Bastajić
AMC: V. Simić, Zukić
CF: N. Nikolić, Vidakov, Milošević, Ivanović

Ne bih ja tu ništa više dovodio, imamo tim koji konačno lepo diše, zašto ga poremetiti i uskratiti mesto klincima.
Karlsson
Posts: 2133
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Zašto je Uroš višak kada dečko još nije ni imao prilike da zaigra i ne znamo šta možemo da očekujemo od njega?
Rastavac očigledno zamišlja Zukića kao osmicu i mislim da je i rekao da je korisniji na toj poziciji. Miletić je više DCM, a u tom slučaju Busnić bi bio višak.
Za ostalo mogu da se složim, ali plašim se da nam je konkurencija među štoperima dosta zelena i neiskusna.
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Transferi

Post by Beonic »

Karlsson wrote: Sun Jul 24, 2022 8:49 pm Zašto je Uroš višak kada dečko još nije ni imao prilike da zaigra i ne znamo šta možemo da očekujemo od njega?
Rastavac očigledno zamišlja Zukića kao osmicu i mislim da je i rekao da je korisniji na toj poziciji. Miletić je više DCM, a u tom slučaju Busnić bi bio višak.
Za ostalo mogu da se složim, ali plašim se da nam je konkurencija među štoperima dosta zelena i neiskusna.
Poslednja utakmica na kojoj je U. Nikolić odigrao 90 minuta je igrana 12. jula 2018. Znaci pre nedelju dana je bilo tačno četiri godine. Posle ta utakmice, odigrao je samo dve u kojima je ukupno na terenu proveo 17 minuta. Znači u poslednje četiri godine 17 minuta na terenu. Došao je kod nas zdrav, odmah se povredio na pripremam, nije ih trećinu odradio. Nemam ništa protiv dečka, ali mislim da je jako teško da se vrati na nivo na kom je bio. Želim mu zdravlja u životu i da me demantuje.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3911
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... rmo/426050

Devetak u Palermu !

Srećno mu i da izvučemo neko fino obeštećenje. Mislim da je mera pola miliona za njega.
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1627
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Transferi

Post by ogi »

Treba nam jos pojacanja!
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1276
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post by MiSmoFKV! »

Ne znam je li meni promakao možda neki odlazni transfer, ali od kada imamo ovoliko para?
Karlsson
Posts: 2133
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

MiSmoFKV! wrote: Sun Jul 24, 2022 11:42 pm Ne znam je li meni promakao možda neki odlazni transfer, ali od kada imamo ovoliko para?
Od države. Rekao je Vučić i da Vojvodina dobija milione od države. Ne kao dva BG mezimčeta, ali opet više od ostalih.
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Transferi

Post by Krle »

Ako računaš sponzorstvo Srbijagasa, onda dobija. Ali nešto sumnjam da se u pare crnima računa MTS. Grad daje stadion za dž, možda neke pare kroz konkurse, kao i Pokrajina. Nemerljivo u odnosu na mezimčad.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
Karlsson
Posts: 2133
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Pre nekih 1,5-2 godina bila je priča da dugujemo 6-7 miliona evra, a danas ništa ili gotovo ništa. Kako smo došli do tog salda, a da pritom i značajno pojačamo tim bez značajnijih transfera godinama unazad?
Dobili smo i mi lepe pare od države. Da se ne lažemo.
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Transferi

Post by Krle »

Ne bih sad da širim priču, ali prošlu sezonu smo igralis decom, jer smo upravo hteli da rešimo dug. Kanulo je tu i od Evrope, ali recimo da je odnos prema našim parama koje dobijaju blizanci i mi jedno 10.000:1.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
Karlsson
Posts: 2133
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Znači ako su nama dali 1 milion njima su dali 10 milijardi? :mrgreen:
Ako ćemo da govorimo čisto o istini, ma koliko ona neprijatna bila onda treba ostaviti emocije po strani: dobijali smo pomoć od države, otplatili smo dug od te pomoći, nakon finansijske konsolidacije konačno smo stvorili i respektabilan tim od te državne pomoći, u upravi nam sede ljudi iz vlasti ili ljudi koji su povezani sa vlašću, glavni sponzor nam je državna firma.
Dovedeni smo do te situacije da zavisimo od države, da postanemo ono protiv čega smo se kao navijači borili i čega smo se gadili, ali dok nam ide lepo i dok imamo rezultate onda je valjda u redu.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9761
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

cini mi se da desetke nema ni na vidiku (verovatno se onakva kakvu bi mi zeleli i ne trazi) i da mi krecemo nekim drugim fudbalskim putevima (taktikama)
Image
User avatar
churguzijanac
Posts: 2056
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Voja wrote: Mon Jul 25, 2022 1:40 am cini mi se da desetke nema ni na vidiku (verovatno se onakva kakvu bi mi zeleli i ne trazi) i da mi krecemo nekim drugim fudbalskim putevima (taktikama)
Meni se čini sasvim suprotno i očekujem potpise novih igrača vrlo brzo
User avatar
Deep Purple
Posts: 3911
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Voja wrote: Mon Jul 25, 2022 1:40 am cini mi se da desetke nema ni na vidiku (verovatno se onakva kakvu bi mi zeleli i ne trazi) i da mi krecemo nekim drugim fudbalskim putevima (taktikama)
Po onome što sam video od početka sezona u ova tri kola i ja sam promenio mišljenje kakva nam desetka treba, nama treba gol igrač, koji pravi razliku 1 na 1 u vezi a ne kreator. Znači igrač koji je u stanju da naniže 1-2 igrača ostavi loptu i nastavi kretnju, šutne van 16 i bude opasan po protivnika kad god je u poslednjoj trećini. Mi smo sinoć stvorili i više nego dovoljno šansi za postizanie gola, sinoć nije bio problem u kreatoru igre. 80% ekipa će da se brani protiv nas ove sezone.
Post Reply