2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA 0:4 (0:1)

Locked
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA 0:4 (0:1)

Post by Krle »

Bolje premirati sudiju, nego ceo protivnički tim. Rovarenje je izgleda počelo od samog starta. Neka, znači da nas shvataju ozbiljno...
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
Cane
Posts: 1021
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA 0:4 (0:1)

Post by Cane »

Voja wrote: Tue Jul 19, 2022 12:34 pm A da ga je Dzugurdic dao? Nikom nista... Sudija ostaje bez 3 zarade i to je to
Ono što je prošlo se ne može ispraviti, ali i ova reakcija nije loša kao poruka za neke moguće buduće Ostraćanine, ili kako se već zove onaj nesrećnik koji ipak na kraju i pored svega nije uspeo odraditi posao onako kako je neko zamislio. Svakako mu to ne trebamo zaboraviti.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA 0:4 (0:1)

Post by slanobarac »

Jaka stvar, bez suđenja tri kola. Nisu to profesionalci već im je ovo dodatni posao tako da ih baš briga za kaznu. Ako mogu da pomognu njihovim omiljenim blizancima onda ni kazna neće teško pasti.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA 0:4 (0:1)

Post by Turija »

Napisao sam, posle te utakmice, da je sudjenje Ostracanina bilo slabo ( i ne prvi put na nasu stetu, kao i Simovicevo, ali sad nema Lalatovica, pa mozda bude nesto bolje?, iako nemam dobro misljenje o njegovom sudjenju).

Ono sto je bitno, cini mi se da je predsednik Zbiljic digao glas zbog tendencioznog sudjenja protiv Vose, a kanda i naredio clanovima Vosine uprave da dolaze na utakmice, pa eto, i Direktor dovede svoju decu u Vosinim dresovima.
Pozdravljam odluke.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked