2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA 0:4 (0:1)

User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1276
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA 0:4 (0:1)

Post by MiSmoFKV! »

Cestitke na pobedi.
Ono sto je po meni najveca snaga ovog tima je raznovrsnost. Ne postoji jedan nacin na koji cemo napasti, nego se svi krecu bez lopte i onda odjednom visak i eto opasnosti.
Jedva cekam sledecu utakmicu.
draganas
Posts: 197
Joined: Thu Sep 15, 2016 2:44 pm

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA 0:4 (0:1)

Post by draganas »

Energija Verder/Bastija najzad na forumu.


Neka lepa reč i za Zbiljića, posle salve uvreda u prethodnih par godina.

Kao i onda, kažem i sada on voli Vošu taman koliko i svako od nas.
User avatar
Maki
Posts: 1131
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA 0:4 (0:1)

Post by Maki »

Čestitke timu, treneru i posebno Zbiljiću. :)
@draganas
Oprosti, ne znam da li si Dragoljub, ili samo njegov avatar, ali čestitam. Bio si u pravu sve ove godine. Ovo je mnogo, mnogo bolje.
User avatar
Turija
Posts: 10721
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA 0:4 (0:1)

Post by Turija »

Cestitke igracima i treneru na ubedljivoj pobedi, da se zna ko je ko u Novom Sadu i da se Gatovci ne zanose mislju o rivalstvu sa Vosom. Obistinila mi se prognoza o ubedljivom trijumfu i da ce proraditi nasi napadaci.
Prvo poluvreme smo se dosta mucili, a domacin nas je sekao i faulovima, narocito nad Nikolicem od strane Maricica ( trebao je dobiti i drugi zuti, kada je namerno oborio Neskovica). Jos uvek nas sudije ne postuju.Drugo poluvreme efikasnije i bolje.

Bilo je lepih poteza i golova za udzbenike, ali jos uvek igra ne tece kako bi hteli. Sigurno da treba i vremena da se igraci ,,pohvataju". Dosta dobro sada trcimo i pokrivamo prostor. Jos uvek bude ponekad ,,rupa" ali daleko manje.
Svi igraci zasluzuju pohvale uz neke zamerke, koje su ovde vec iznete( Lazarevicevi centarsutevi, Neskoviceva nesigurnost, Topicev tajming u pasu). Ono sto raduje i i pozitivno iznenadjuje kako su se uklopili Traore i Jelicic.
Carevic imao jednu vrlo vaznu intervenciju, kad je presekao cenarsut sa protivnicke leve strane iz 16m. Da nije, primili bi gol. Nekako mi na pripremama imao bolje ( tacnije) degazmane.
Lazarevic, puno truda, ali mora gadjati bolje nase napadace ( kao kod povratne za gol Milosavljevica)
Djordjevic, standatdno kapitenski.
Stopere sam vec pohvalio.
Topic, solidno, ali mora brze sa tom loptom.
Baraj, fantastican gol. Namestio je nogu u drugoj utakmici.
Milosavljevic, dobar i lep odmeren udarac za 1:0.
Nikolic, dobio dobre batine, ali majstorski gol.
Simic, odlican.
Neskovic se iscupao onim oduzmanjem lopte i asistencijom Nikolicu, sto je rezultatski prelomilo utakmicu.
Vidakov dobar, Zukic takodje, dok je Bastajic bio malo vidljiv, osim u jednom napadu. Milosevic nestao ,,sa radara" - bice bolje sledeci put.

Idemo dalje po nova 3 boda protiv Spartaka i po tecniju i jos brzu cirkulaciju lopte. :cheers:
Last edited by Turija on Sat Jul 16, 2022 11:40 pm, edited 2 times in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3907
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA 0:4 (0:1)

Post by Deep Purple »

Neka sad Mozzart pokuša da ne stavi Traore u najboljih 11 kola ako ih nije sramota.
Prošlo kolo pokraden da bi se izgurao Eraković.

@Ogi
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA 0:4 (0:1)

Post by Voja »

Cim vidim Turiju na radaru,osetim neodoljivu potrebu da kritikujem :mrgreen:
Da sam trener :mrgreen: celu nedelju bih radio na dve stvari... novi nacin izvodjenja kornera,jer i dalje ostajem pri stavu da smo bezopasni,i realno kad se pogleda nas tim jedino Traore bi mozda mogao biti skakac na prekidu... mozda bolje da pokusamo sa kratkim pasovima prilikom kornera. I drugo sto sam zapazio je da rezerve ne unose taj dodatni impuls vec umrtve ritam i tim i atmosferu... poradio bih i na tome.Ako vec dobijes sansu 15-45 minuta moras da kidas od tempa
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3907
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA 0:4 (0:1)

Post by Deep Purple »

Momenat večeri Mozzart bez ocene Carevića :mrgreen:
User avatar
Turija
Posts: 10721
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA 0:4 (0:1)

Post by Turija »

Slazem se Vojo sa obe tvoje primedbe. Potpuno su na mestu.
Postalo je vidljivo da ne podignemo tempo sa svezim igracima, a korneri budu lak plen za protivnicke golmane ili centarsutevi idu nikom od nasih igraca (vec se gadja prostor u golmanskih 5m), a istina je da nemamo skakace, osim nasih stopera i verovatno bi bili opasniji na kombinaciji. Putanja lopte je dobra, ali neefikasna.

PS
@ Deep
Carevic je imao jednu vaznu intervenciju i samo zbog nje bi trebao dobiti ocenu 7, makar od naseg sponzora, cija zuta traka na rukavu nasih igraca me zbunjuje.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA 0:4 (0:1)

Post by Voja »



Konferencije su nam sve sadrzajnije i sadrzajnije (zbog novinarskih pitanja) :cheers:
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3907
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA 0:4 (0:1)

Post by Deep Purple »

https://www.goalstube.online/2022/07/ml ... .html?m=m2

Evo i golova sa televizijskog prenosa sa komentatorom.
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA 0:4 (0:1)

Post by Brane »

Voja wrote: Sun Jul 17, 2022 12:47 am

Konferencije su nam sve sadrzajnije i sadrzajnije (zbog novinarskih pitanja) :cheers:
Jel treba neka ozbiljna lova da se ta sala za konferencije ozvuci? Novinarska pitanja se necuju uopste. A ovo pomeranje miktofona po stolu je komicno. Ne razumem se u audio/video tehniku samo mi deluje neverovatno da se sve hvata sa jednim mikrofonom u sali.
Sto se odgovora na pitanja tice, Rastavac se pokazuje kao ozbiljan trener i pre svega uravnotezen i sadrzajan sagovornik. Samo kad se setim one dijabole sto je sad u BL.
Cane
Posts: 1044
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA 0:4 (0:1)

Post by Cane »

Lepo je bilo sinoć biti na stadionu kao navijač Voše, napokon ona pozitivna atmosfera koja nam je falila dosta dugo, oseti se na tribinama ali što je još važnije i na terenu i onda i rezultat dođe. To je poruka svima koji se iz bilo kog razloga premišljaju da li dolaziti na utakmice. Dođite, uverite se u ovo i doprinesimo svi zajedno da bude još i bolje.
Igrom sam načelno zadovoljan ali nikako oduševljen, ima tu još mnogo da se radi kako bi sve zaista ličilo na ozbiljan sistem i mašineriju koja ima svoje zakonitosti i radi nezavisno od toga ko je protivnik i kako on igra. Mučili smo se ponovo sa probijanjem njihovog defanzivnog bloka, na momente delovalo da i nemamo jasnu viziju kako ih probiti, bilo je grešaka i nepovezanosti kod onog završnog pasa itd.
Ali kad smo ih konačno načeli stvari su došle na svoje mesto i pokazalo se ono što od starta nije ni smelo biti upitno, ko je bolji i kolika je razlika među nama. Sve čestitke za taj deo, pri čemu sam se lično nadao da ćemo utakmicu potpuno rešiti već u prvom poluvremenu, ali i ovo je bilo sasvim ok. Pojedinačno posebno mi je drago bukvalno zbog svih strelaca golova, mislim da su svi zaslužili i da će im to biti impuls za naredne utakmice, naročito Nikoliću od koga očekujem da bez dileme bude naš ključni igrač kako vreme bude odmicalo. Ostali, svi zadovoljili, neko manje neko više i ne bih sad izdvajao nikoga dodatno jer je opšti utisak pozitivan za sve.
Jedino bi malo prokomentarisao Topića, vidi se napredak, razlika u odnosu na pre, ali on može i mora još mnogo bolje. Čak bi savetovao da neko iz struke obrati pažnju na njegovo psihološko pripremanje jer sam u par navrata primetio nerazumljivo prisustvo panike i straha kod njega usled čega napravi pogrešku i stvori potencijalno problematičnu situaciju za nas. Deluje mi da ga treba malo ohrabriti da relaksiranije pristupi utakmici, bez nekog nepotrebnog grča koji ga nekad sputava u reakciji i da bi onda bio sigurniji i pokazao više jer definitivno ima znanja.
Znači, na dobrom smo putu, ali nastaviti dalje tako i utezati sve što još ne štima do kraja, ima tu mnogo posla. Za sada generalno pohvala svima.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3984
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA 0:4 (0:1)

Post by Rabba »

Asistenti Lazarević, Nešković i Bjeković. Gasi školu.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Karlsson
Posts: 2131
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA 0:4 (0:1)

Post by Karlsson »

Eto šta god mislili o njemu sad videh fotografiju kako Bajatović sa svoja dva mala sina (koja su nosila Vošine dresove) proslavlja treći gol na tribinama. Barem dobro vaspitava decu. :mrgreen:
Cane
Posts: 1044
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA 0:4 (0:1)

Post by Cane »

Što se tiče pomenutog, ne pamtim kada je u protekle dve sezone bio na Karađorđu. Sada je u prva dva kola u oba navrata bio prisutan, a juče je doveo i decu i to u Vošinim dresovima. Pomak je primetan i pozitivan :wink:
Ne pretendujem da govorim u ime drugih, ali bez obzira na motive koji su u slučaju svakog političara diskutabilni, meni se takav odnos dopao :)
Locked