Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
ssnigd
Posts: 3382
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Marketing kluba

Post by ssnigd »

Dres je vrhunski. Apsolutno sve pohvale :thankyou:
Rezervne, plave garniture su izgledale staromodno, dosadno, neemotivno... Nista te bukvalno ne vezaje za njih.
Bravo za hrabrost da se ide ka necemu totalno novom. Zlatni detalji takodje pogodak.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: Marketing kluba

Post by severozapad »

Slavia Prag ima plave štucne na garnituru kao naša i meni je to nesto sto bi fino razbilo monotoniju a nista ne bi bilo na ustrb tradicije previse. Ponekad tako odigrati, mislim da bi bio kul, a u principu nek dokupe čarape :)
User avatar
churguzijanac
Posts: 2054
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Marketing kluba

Post by churguzijanac »

Nisam znao šta da mislim kad sam video dresove,ali nekako sad mi deluje ok iako nisu naše boje.
Da se nešto pitam, ko što se ne pitam :D , iskoristio bi naše dresove koje smo imali na gostovanju Celticu davne 67, malo ih modifikovao i osavremenio i koristio za utakmice gde ne možemo da koristimo naše redovne boje.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3857
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Marketing kluba

Post by Red Marquis »

Sve je bolje od onih sterilnih plavih, liče na 95 odsto dresova u ligi.
Ovaj je barem lep.
Io odio Belgrado
User avatar
torrente
Posts: 505
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: Marketing kluba

Post by torrente »

Red Marquis wrote: Sun Jul 17, 2022 11:52 pm Sve je bolje od onih sterilnih plavih, liče na 95 odsto dresova u ligi.
Ovaj je barem lep.
konacno pozitivna promena!
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
Karlsson
Posts: 2124
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Marketing kluba

Post by Karlsson »

Turija je spomenuo na nekoj drugoj temi nedostatak šopa, a samim tim i nemogućnost navijača da kupe klupska obeležja, pa da se nadovežem. Ajde što šop fizički ne postoji, nego čak ne postoji ni je**na internet prodavnica. Dakle samo bi im trebala prostorija koja bi služila kao magacin za robu i neki sajt. Ne mora ni sajt ako im je teško ili skupo da ga održavaju. Neka naprave stranicu u okviru postojećeg klupskog ili na kraju krajeva neka kače reklame i primaju porudžbine preko Fejsbuka, Instagrama ili kako već. Dakle nikakvi troškovi iznajmljivanja i sređivanja lokala, plate i doprinosi za radnike, plaćanje struje i drugih računa. Dakle to je jedna sitnica koja se lako rešava i koja je na kraju krajeva isplativa. Hoćeš da približiš grad i ljude u njemu klubu, ali i to ti je teško da uradiš.
lapo-lapo
Posts: 219
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: Marketing kluba

Post by lapo-lapo »

milancl
Posts: 475
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: Marketing kluba

Post by milancl »

Nemamo internet prodavnicu, fino zapažanje...

A šta tek reći na to da nam Gigstix prodaje sezonske karte. Pisao sam klubu, uputili me na Gigstix, pisao njima.... I naravno samo se na licu mesta može kupiti sezonska, u 2022. godini... Ej ljudi...
Naravno, meč protiv Spartaka nedeljom kad Gigstix jelte ne radi i eto. Došao u NS na utakmicu, morao uzeti redovnu kartu i sad Boga molim da mogu doći na jedan meč subotom pa da se dokopam sezonske, ili ono čisto rekreativno da opalim 100 km do ns-a neki radni dan, da se malo provozam, bar gorivo nije skupo
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
Turija
Posts: 10708
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Turija »

milancl wrote: Mon Jul 25, 2022 6:09 pm Nemamo internet prodavnicu, fino zapažanje...

A šta tek reći na to da nam Gigstix prodaje sezonske karte. Pisao sam klubu, uputili me na Gigstix, pisao njima.... I naravno samo se na licu mesta može kupiti sezonska, u 2022. godini... Ej ljudi...
Naravno, meč protiv Spartaka nedeljom kad Gigstix jelte ne radi i eto. Došao u NS na utakmicu, morao uzeti redovnu kartu i sad Boga molim da mogu doći na jedan meč subotom pa da se dokopam sezonske, ili ono čisto rekreativno da opalim 100 km do ns-a neki radni dan, da se malo provozam, bar gorivo nije skupo
Postto je predsednik Zbiljic zavrsio Menadzment na FTN, a to je isprepletana disciplina i sa marketingom, nadam se da ce ovaj problem nedostatka savremenog poslovanja, koriscenjem blagodeti Interneta, biti ubrzo resen u Klubu?

Predsednik voli da naglasi da se odlicno snalazi u tim ,,vodama", pa da vidimo i to cudo da Vosa posluje i preko interneta.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Karlsson
Posts: 2124
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Marketing kluba

Post by Karlsson »

A to nije nikakva nauka. Ljudi mogu kod kuće da pletu korpe, prave nakite i šta već da naprave internet prodavnicu bez ikakve škole, kursa i slično. Na internetu imaš uputstvo za sve, korak po korak. Bitna ti je samo dobra volja i prostorija gde ćeš skladištiti robu. Ništa više.
Deca nemaju gde da kupe original dres kluba, ispuštena je sjajna prilika sa onom monografijom izdatom za 100godišnjicu kluba. Da li je ona uopšte i bila puštena u prodaji?
User avatar
slanobarac
Posts: 3531
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by slanobarac »

Turija wrote: Tue Jul 26, 2022 4:53 pm
milancl wrote: Mon Jul 25, 2022 6:09 pm Nemamo internet prodavnicu, fino zapažanje...

A šta tek reći na to da nam Gigstix prodaje sezonske karte. Pisao sam klubu, uputili me na Gigstix, pisao njima.... I naravno samo se na licu mesta može kupiti sezonska, u 2022. godini... Ej ljudi...
Naravno, meč protiv Spartaka nedeljom kad Gigstix jelte ne radi i eto. Došao u NS na utakmicu, morao uzeti redovnu kartu i sad Boga molim da mogu doći na jedan meč subotom pa da se dokopam sezonske, ili ono čisto rekreativno da opalim 100 km do ns-a neki radni dan, da se malo provozam, bar gorivo nije skupo
Postto je predsednik Zbiljic zavrsio Menadzment na FTN, a to je isprepletana disciplina i sa marketingom, nadam se da ce ovaj problem nedostatka savremenog poslovanja, koriscenjem blagodeti Interneta, biti ubrzo resen u Klubu?

Predsednik voli da naglasi da se odlicno snalazi u tim ,,vodama", pa da vidimo i to cudo da Vosa posluje i preko interneta.
Samo da ispravim. Zbiljić je završio marketing na Ekonomskom fakultetu Subotica, ogranak u NS.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10708
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Turija »

@Slanobarac
Hvala na ispravci. :cheers:
Znam da je nesto tako, a nisam proveravao na netu.
S tim pre.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Pera Centar
Posts: 823
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by Pera Centar »

Dušan Domović Bulut dao intervju za tv b92, sve pušteno iz cuga osim odgovora na poslednje pitanje. Poslednje pitanje je bilo za koga ćete navijati u evroligi(košarka), a tu je bilo pitanje verovatno crno g. ili crveno g.Komentator se ubacio pre poslednjeg pitanja sa :"Čudan odgovor Dušana na naše poslednje pitanje".

Odgovor je bio navijaću za Vojvodinu, kao i svaki pravi novosađanin.

Svaka čast majstore!!
User avatar
Pera Centar
Posts: 823
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by Pera Centar »

User avatar
Deep Purple
Posts: 3889
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Marketing kluba

Post by Deep Purple »

Post Reply