1. kolo: VOJVODINA - Napredak 1:0 (0:0)

Locked
Cane
Posts: 1021
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Napredak 1:0 (0:0)

Post by Cane »

Koliko sam video pored Gajića bili su prisutni i Šćepanović i Dule Dalton, kao ljudi iz rukovodstva kluba iz ranijeg perioda, što je po meni za pohvalu. Lično bi voleo da vidim što više ljudi koji su bili prisutni nekada u Voši, a to se pre svega odnosi na naše bivše fudbalere za koje bi se uvek moralo naći mesta i vremena, a od njih očekujem da iskazuju pripadnost klubu i po mogućnosti se uključuju u neke aktivnosti. Postoji ona sekcija veterana pa bi ih bilo lepo videti na okupljanjima i slično. Od ove uprave očekujem da ozbiljnije poradi i na ovom polju, kao i na osmišljenom i dugoročnom marketingu a ne da se sve svodi na neke ad hoc akcije posle kojih se opet vraća sve u mrtvilo. Mora mnogo toga da se menja! Znači, svakome ko je bilo kada bio deo kluba je mesto na stadionu, osim onih koji koji su svesno radili na uništavanju kluba jer je na žalost bilo i takvih. Tako da npr prevarantskog satrapa s pumpe ne želim videti blizu Karađorđa nikada više.
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Napredak 1:0 (0:0)

Post by Djisa »

Da li se zna gde igramo sa Mladosti?
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Napredak 1:0 (0:0)

Post by Voja »

Pa kuci :mrgreen:

Samo da dodam da smo ekipa koja je u prvom kolu imala najvise suteva u okvir gola. Tacno 10
Image
Cane
Posts: 1021
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Napredak 1:0 (0:0)

Post by Cane »

Djisa wrote: Tue Jul 12, 2022 9:40 pm Da li se zna gde igramo sa Mladosti?
Na Karađorđu, pri čemu su oni domaćini nama :mrgreen:
Ali eto nam prilike da izdominiramo na "gostovanju" :D
Nadam se na terenu isto kao i na tribinama :wink:
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Napredak 1:0 (0:0)

Post by Deep Purple »

Nisam se dugo osetio ovako, da jedva čekam sledeću utakmicu :)
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Napredak 1:0 (0:0)

Post by gospodinFKV »

Bio sam siguran da skoro neka ligaska utakmica nije imala 8 stranica ispisanih.
Poslednja je protiv crvenih :shit: 20/11/20.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Napredak 1:0 (0:0)

Post by slanobarac »

gospodinFKV wrote: Wed Jul 13, 2022 9:41 pm Bio sam siguran da skoro neka ligaska utakmica nije imala 8 stranica ispisanih.
Poslednja je protiv crvenih :shit: 20/11/20.
Očigledno da su ljudi ozbiljno shvatili "novu" upravu.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Napredak 1:0 (0:0)

Post by Voja »

slanobarac wrote: Wed Jul 13, 2022 9:45 pm Očigledno da su ljudi ozbiljno shvatili "novu" upravu.
Ljudi su se uzeleli lepog fudbala... Malopre gledao Ferencvaros vs Tobol, Zavrsenoo 5:1,Miljan usao u 75.minutu i imao jedan dodir sa loptom... apsolutna slika i prilika naseg proslosezonskog stanja
Image
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Napredak 1:0 (0:0)

Post by churguzijanac »

Ferenc jak ko zemlja. Pazarili Traorea iz Sherifa. Ima da im se isplati svaki evro koji su dali za njega i jos ima debelo da zarade.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Napredak 1:0 (0:0)

Post by gospodinFKV »

Ne tresu se crvenim :shit: dzaba gace od Ferencvarosa.
Ako nalete na njih, moze vrlo lako da se desi da budu dovidjenja, pogotovo sto recimo na bekovskim pozicijama nemaju nikog. Oterase onog Italijana, imaju premocnog Gobeljica. :greenbutt:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Napredak 1:0 (0:0)

Post by Voja »

Mogao bi polako da osvane i topic za sledece kolo!? :mrgreen:
Image
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Napredak 1:0 (0:0)

Post by Rabba »

Nikad ne kompletirah moje viđenje utakmice sa Napretkom. Prvi put posle dugo vremena sam nakon tog prokletog penala oseto neku emociju. Kad ga je sudija svirao, pomislio sam: "pa dobro sve je ovo normalno. Uklet klub, j**iga". Kad ga je Džugurdić poslao za Segedin via Srbobran i Čantavir, drao sam se k'o da smo osvojili nešto važno.

Videla se promena velika na terenu, nekako su igrači delovali punije elana i želje. Ono što najviše zameram u prvom kolu je taj nedostatak snage da se protivnik dokrajči. Doduše, treba biti pošten i reći da su pripreme kratko trajale, kao i odmor igrača, a i da smo celu utakmici bili sa loptom u nogama i kopkali po odbrani Napretka, što nas je sigurno izmorilo puno više nego njih, koji su 90 minuta igrali čekalicu. Što se pojedinačnog učinka Simić, Traore, Bastajić i Lazarević meni bolji od ostalih, a sa druge strane jedino mi je Carević bio slab. Što se Napretka tiče, Đorđević stvarno deluje kao odličan trener. Njihova ekipa je toliko limitirana bila da je to strašno. Zanimljivo, videli smo duel dvojice sličnih špiceva, jer je Čečarić veći deo utakmice imao vrlo sličnu i ulogu i poteze kao naš Nikolić. S tim da se vidi razlika u kvalitetu, iako se ne može reći da nije pravio probleme, pogotovo Traoreu u prvom poluvremenu, ali ga je Mamadu pročitao u drugom. Inače, moram posebno Traorea da istaknem, već sam to i napisao, toliko iz njega isijava pozitivna energija, deluje da će kliknuti sa navijačima vrlo brzo. Verujem da će i njemu naše tribine biti vetar u leđa a ne smem da zamislim ludnice koje će nastajati kad bude davao golove(iako mu to nije posao). Baraj mi je ostavio lošiji utisak od Traorea, nekako deluje više kao neka zvezdica, za razliku od Mamadua, koji deluje kao najprizemnija osoba u ekipi. Činjenica da, iako je stariji od Baraja, priča i engleski, i to lagano i da je služio kao prevodilac na konferenciji me je kupilo na prvu. Takođe, moram i Miloševića da istaknem. Dečko ima 16 godina i ni u čemu nije izgledao lošije od ostalih prvotimaca. Ako nastavi da se razvija, deluje da mu je samo nebo granica. Pojedinačne učinke ne bih više komentarisao. Samo se neću previše složiti sa ostatkom da je Baraj tehnički bolji od ostalih, njegove fizikalije i brzina deluju daleko iznad ove lige, ima i dribling koji je koristan, ali šutevi još od priprema deluju prilično loše. Mada, da i to ima, ne bi kod nas završio, to je izvesno.

Što se Rastavca tiče, konferencije su mu odlične za sada. Dobio je velik aplauz sa istoka, bio je malo zbunjen, ali ga je prihvatio, a verujem da bi dobio aplauz i da je penal ušao. I dalje mislim da nam je on najveće pojačanje, mada mi je Traore skočio u očima posle prvog kola, jako. Apelujem i dalje na umerenost, mislim da imamo ekipu da se tučemo za 4. mesto sa Radničkim, a ako je ovaj Kerkez u Čuki mačka u džaku, možda i imamo priliku za mesto broj 3. Verujem da pogotovo ostankom Lazetića a i odlaskom Banjca TSC nam neće biti konkurent, mada Radnički sigurno hoće. I ja sam iskreno sa time vrlo zadovoljan i ne mislim da treba po svaku cenu dovoditi igrače na kilo samo da bismo probali da ubodemo jednog da nas digne, a da se suštinski ugrobarimo.

Ekipa ima potencijal, ne slažem se da nam treba desetka, više nam treba golman, jer ne verujem ni Careviću ni Simiću, al se to neće desiti. Prelazni rok je dugačak, videćemo šta će se još dešavati.

Žao mi je jedino što ovu ekipu ne prati ne-SNS uprava jer i pored svega lepog što videh na Karađorđu, osećam ogromnu dozu gađenja ka ljudima koji vode klub...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Napredak 1:0 (0:0)

Post by ssnigd »

Pre nego sto se otvori nova tema, da li se zna vaze li propusnice za utakmicu protiv Mladosti?
Cini mi se, protiv Proletera da su vazile.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Locked