Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9765
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Uprava

Post by Voja »

Da li ce napokon neko da sredi situaciju u klubu pa da onda stvarno vidimo koliko je sistem protiv nas i koliko smo nemocni u borbi sa blizancima... uvek smo sami sebi bili najveci neprijatelji,a blizanci i sistem samo izgovor
Image
Karlsson
Posts: 2133
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Uprava

Post by Karlsson »

Lepo govori, nema šta. Samo sve mislim pošto je blizak sadašnjoj da je i naš potencijalni vrhunac uspešnosti ograničen i poučen dosadašnjim iskustvom sve mislim da će usled (ne daj Bože) slabijih rezultata Rastavac dati ostavku, a da će za njim otići i Zbiljić pod izgovorom moralnog čina, jer je eto on doveo trenera.
Inače sviđa mi se što ima ''jezičinu'', pa je bez dlake na jeziku rekao šta misli o Lalatoviću i da je Poletanović završio sa klubom dok je on tu.
User avatar
slanobarac
Posts: 3544
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by slanobarac »

Voja wrote: Fri Jun 24, 2022 3:28 pm Da li ce napokon neko da sredi situaciju u klubu pa da onda stvarno vidimo koliko je sistem protiv nas i koliko smo nemocni u borbi sa blizancima... uvek smo sami sebi bili najveci neprijatelji,a blizanci i sistem samo izgovor
Najjača rečenica napisana na forumu. :lala: :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Karlsson wrote: Fri Jun 24, 2022 3:57 pmpa je bez dlake na jeziku rekao šta misli o Lalatoviću i da je Poletanović završio sa klubom dok je on tu.
Mozda i najjaci deo intervjua, uz peckanje blizanaca da cemo isto premirati igrace za pobedu protiv njih i Lucana.
Svidja mi se i taj pristup - ''Zelimo Evropu, a sad da li cemo direktno u Ligu sampiona ili cemo morati kroz kvalifikacije, videcemo.'' :greenbutt:
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Re: Uprava

Post by Brane »

Odlican intervju :cheers:

Da se vec nisam toliko puta razocarao do 3. kola vec bi sada slavio titulu :D
Realno mu je svaki odgovor bio muzika za usi svim slaninarima.
- razvojni trener
- nema prodaje budazsto i neplanski
- finansije u vinklu
- vracanje bivsih igraca u klub na razne funkcije
- odrziv plan na duze staze

Ako nas vec lazu, prosto da pozelis da te laze neko ovakav :mrgreen:
Ajd' pa sa srecom.
hvylarn
Posts: 408
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Uprava

Post by hvylarn »

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... ulu/423499

"Dug kluba kad sam došao bio je 1.829.000 evra. Za moje shvatanje fudbala – to je statistička greška. Uspeli smo to da saniramo za mesec dana i sad je vreme za sportske rezultate."
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8869
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Uprava

Post by Radoye »

Uh kad se za koju godinu pojavi neko sa menicom i tapijom na FCVB pa ostanemo i bez toga... :frown:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
lapo-lapo
Posts: 223
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: Uprava

Post by lapo-lapo »

https://www.novosti.rs/sport/fudbal/112 ... ub-zbiljic

I meni je drago kada vidim ovakve izjave, kao sto rece neko ako nista bar smo se probudili iz neke depresije, letargije.
Ali ovo mi djeluje preambiciozno, trebalo bi ipak malo spustiti loptu, nadam se da se nece sve izjaloviti vec posle dva tri kola...
User avatar
Turija
Posts: 10730
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

lapo-lapo wrote: Sun Jun 26, 2022 10:10 am https://www.novosti.rs/sport/fudbal/112 ... ub-zbiljic

I meni je drago kada vidim ovakve izjave, kao sto rece neko ako nista bar smo se probudili iz neke depresije, letargije.
Ali ovo mi djeluje preambiciozno, trebalo bi ipak malo spustiti loptu, nadam se da se nece sve izjaloviti vec posle dva tri kola...
Verujem da cemo biti u konkurenciji.
Imamo mnogo bolju ekipu, Struku i Predsednika, nego prosle sezone. Ovi momci na terenu imaju fudbalskog slifa, a i super nam je pocetni raspored, samo treba odrzati ritam. Imamo i dosta sirok izbor mladih, fudbalski potkovanih, igraca.
Treba samo drzati ,,tenziju" na terenu i u medijima.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9765
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Uprava

Post by Voja »

Op... svaki mec na Karadjordju nedeljom u 20h :cheers:
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3913
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Uprava

Post by Deep Purple »

https://sportal.blic.rs/fudbal/srbija/s ... =komentari

Ajde i jedna 10ka pa da proslavimo ovo ko ljudi :mrgreen:

EDIT: A porez namerno spomenut jer je to glavna tema u blizanačkim krugovima :mrgreen:
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3863
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Uprava

Post by Red Marquis »

Kad počnemo da ne plaćamo porez uopšte, onda ćemo znati da smo na nivou blizanaca.
Io odio Belgrado
User avatar
Deep Purple
Posts: 3913
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Uprava

Post by Deep Purple »

CRD FCV
Posts: 1657
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Uprava

Post by CRD FCV »

И тада сам мислио када је та управа одлазила, те 2016. ако се не варам када је Збиљић био први пут овде, да је то велика грешка. Како за сада ствари стоје, идемо ка бољем, и имаћемо разлога, ако овако све остане, да ових последњих 6 година разлогом назовемо годинама које су скакавци појели.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3913
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Uprava

Post by Deep Purple »

Izgleda da je ovo intervju od pre mesec dana samo su ga opet objavili tjs drugi yt kanal reuploadovao.
Post Reply