Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Forza Voša
Posts: 576
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Forza Voša »

"Podsetimo, letos je Gaćinović, takođe, figurirao kao glavni kandidat za upražnjeno mesto šefa struke, ali je po dolasku „direktive“ iz Beograda promovisan Slavoljub Đorđević."

https://sportklub.rs/fudbal/srbija-supe ... jicic-sef/" onclick="window.open(this.href);return false;
„Hasta la Victoria Siempre!“
fare
Posts: 2810
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by fare »

Gledam sada tabelu sezone 08/09 kada nas je on vodio bili smo vice šampioni pa valjda će i sada da valja
Samo napred Gaga :D A inače dobio je ugovor samo do kraja sezone.
fare
Posts: 2810
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by fare »

Mogli bi sada vratiti u ekipu Kovu i Mrku ponovo jer Stevanović(mi zadnje vreme ide strašnom na živce sa onim njegovim bunarenjem) dati mu šut kartu u paketu sa Psiholjubom koji ga je i doveo dati zna njega 150 hiljada eura eeeeeejjj :shock:.
ssnigd
Posts: 3391
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by ssnigd »

Lepo je za promenu imati nekog naseg na klupi. Zelim mu svu srecu.
Nadam se vise fajterskom fudbalu sa igracima na terenu, koji su spremni za trku i tucu svih 90min.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3912
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Deep Purple »

Srećno treneru pa da se pobijemo muški sa Čukaričkim.
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by severozapad »

Svu sreću našem limancu pa da krenemo malo da se borimo, ovo do sada je bilo za brzi zaborav.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

fare wrote:Gledam sada tabelu sezone 08/09 kada nas je on vodio bili smo vice šampioni pa valjda će i sada da valja
Tu po meni najvise zasluga ima Dzimi sa fenomenalnom serijom na kraju.
Gaga je bio prelazno resenje, odradio solidno posao. Ljupko nas je tu mogao kostati jako, ali je Dzimi to resio na kraju.

Kakva je to ekipa bila, mati mila. Mrdja, Veseljko, Tadic, Aleksic,...bombonica!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3912
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Deep Purple »

Želim da se zahvalim rukovodstvu kluba koje me je posle 14 godina vratilo na mesto uspeha i u klub koji najviše volim. Znaju svi da sam postao Novosađanin onog trenutka kada sam došao da igram za Vojvodinu. U ovom klubu su velike emocije, ja sam veliki navijač Vojvodine i to moje okruženje zna i zato i svi znaju šta želim ovom klubu. Ja sam čovek i vojnik Vojvodine i kada je tako, onda se ne bira momenat kada da ti stigne poziv. Ja sam uvek bio spreman za Vošu. Neki drugi klub bih u ovakvim okolnostima možda i odbio, ali Vojvodinu nisam mogao ni želeo. Mogu da vam obećam da će svaki igrač dati maksimum i da ću ja biti ponosan na ekipu. Navijače želim da pozovem da budu vetar u leđa i da budu podrška igračima. Samo svim snagama možemo da dođemo do uspeha. Treba da zbijemo redove i da idemo samo ka napred. Vojvodina ima mnogo kvaliteta u ekipi i ona nije zaslužila da ovako gubi utakmice. Želim da se zahvalim prethodnom treneru koji je ostavio jaku i spremnu ekipu i da mu poželim sve najbolje u nastavku karijere – rekao je Radojičić.

Maksimalna podrška :cheers:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9763
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

Zaboravio si i onaj (za mene najvazniji) deo o nacinu na koji ce Vosa igrati :)
Inace ponovo cu iskoristiti priliku da pozdravim bivseg forumasa koji vidim (na slikama) bio na promociji! :cheers:
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3912
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Deep Purple »

Voja wrote:Zaboravio si i onaj (za mene najvazniji) deo o nacinu na koji ce Vosa igrati :)
Inace ponovo cu iskoristiti priliku da pozdravim bivseg forumasa koji vidim (na slikama) bio na promociji! :cheers:
Hteo sam i taj deo da okačim ali bi objava bila predugačka.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9763
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

Deep Purple wrote:
Voja wrote:Zaboravio si i onaj (za mene najvazniji) deo o nacinu na koji ce Vosa igrati :)
Inace ponovo cu iskoristiti priliku da pozdravim bivseg forumasa koji vidim (na slikama) bio na promociji! :cheers:
Hteo sam i taj deo da okačim ali bi objava bila predugačka.
Samo nek ti je oprostaj od Slavoljuba bio kratak post :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Jos si ga kucao,a ne copy/paste :roll:
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3912
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Deep Purple »

@Voja

Čovek kada pogreši mora da se pere kako zna i ume a ja se još više ukanalio :mrgreen:
User avatar
slanobarac
Posts: 3540
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanobarac »

Odavno se oko neke stvari nismo ovoliko složili kao o bivšem treneru. Hvala ti Đorđeviću, bar neka korist od tebe. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Dragojlo »

Iz razonode sam se vratio unazad do neke 499.stranice ove teme... Ajooooj.... :devil:
User avatar
Turija
Posts: 10728
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Protiv Cukarickog cemo najbolje proveriti koliko znaci voljni momenat, promena taktike i trenera, kao i kakav je kvalitet trenutnog sastava Vojvodine.

Mecu ne treba pridavati prevelik znacaj, jer nama su bitnije naredne utakmice, a Cukaricki je prvi test. Momci ne treba da udju sa velikim respektom u tu utakmicu, ali treba sa zalaganjem i disciplinom normalne individualne i kolektivne slobode u igri i treba da se oslobode dosadasnjih uocenih stega.

Srecno i Gagi Radojicicu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Post Reply