Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Djisa
Posts: 1210
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Djisa »

slanobarac wrote:
Протомајстор wrote:У почетку је изгледало да ће афирмисати играче из наше школе. Да је наставио тако, клинци би у другом делу сезоне експлодирали или би у најгорем били на нивоу садашњих резултата. Нико му не би ништа приговорио.
Mogao je staviti svih 11 naših poniklih sa Vujadina i opet bi bilo ovako. Ne znam kako ne vidite još od početka da čovek nema veze sa fudbalom. Šta on donosi kao svoj pečat, ima li bar neka akcija za koju možemo reći "da, to je to!" Ljudi moji on je zalutao u ovaj sport. Ovu godinu što je vodio klub bi trebalo izbaciti iz istorije Voše. Toliki amaterizam u vođenju tima ja još nisam video nikad a istovremeno nadobudan i prepotentan.

Ja to govorim od kako je stigao, a neki su me napali od starta. Covek je totalni kreten!!!!!
Kup je nas!
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Krle »

Nikad nisam na prvu loptu pljuvao, dao sam mu šansu, ali ovaj sistem "ko nabije, taj dobije", dovođenje škarta, zazivanje i višnjih i nižnjih sila, katastrofalni rezultati i još gora igra, stvarno ne ostavljaju prostora za ikakvu opciju sem za šut u guz.
Plasman ne bih ni komentarisao, ovim petokolonašimau upravi očigledno i nije stalo do Evrope. Samo da ne uvrede duha koji lebdi i njemu slične.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3984
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Rabba »

Samim tim što je bio defanzivac cigana, poput njegovog prethodnika, ga je trebalo automatski diskvalifikovati. Ti ljudi su navikli na štelovano. Pa oni su igrali fudbal ovde u najgorim danima srpskog fudbala, a sad treba da budu pedagozi i stručnjaci!?! Sve da je prvi, pljuvao bih ga od prvog dana. Od povratka Lalatovića ne idem na stadion, a ovaj je samo jeftinija SPS kopija. Nekog totalnog anonimusa da smo doveli, bilo odakle, samo da nije imao veze sa Topčiderom ili Crnom Gorom/Bosnom, ni pola reči ne bih rekao. Jebeš rezultate, njih neće biti, gospodinFKV je na jednom od skorijih upisa lepo objasnio zašto. Al ovo nisu ni obrisi Vojvodine koju volim i koju sam zavoleo.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3863
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Red Marquis »

slanobarac wrote:
Протомајстор wrote:У почетку је изгледало да ће афирмисати играче из наше школе. Да је наставио тако, клинци би у другом делу сезоне експлодирали или би у најгорем били на нивоу садашњих резултата. Нико му не би ништа приговорио.
Mogao je staviti svih 11 naših poniklih sa Vujadina i opet bi bilo ovako. Ne znam kako ne vidite još od početka da čovek nema veze sa fudbalom. Šta on donosi kao svoj pečat
Jedino bogomoljstvo u sportu. To je jedino po čemu će biti pamćen kad ga se konačno rešimo.
Io odio Belgrado
User avatar
novosadjanin
Posts: 1353
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by novosadjanin »

Da li se u 108 godina dugoj istoriji desilo da izgubimo 3 utakmice za redom i da trener ne podnese ostavku nakon toga, vec da ceka da dobije otkaz da bi bio isplacen do kraja ugovora? I to aj da smo igrali sa zvedom, partizanom i Cukarickim a ne sa Surdulicom, Lazarevcem i Topolom?!
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Turija
Posts: 10728
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Nema trenera koji bolje poznaje Vosu, Novi Sad i odnose u domacem fudbalu, od Milorada Kosanovica.
Ima najbogatije trenersko i organizaciono iskustvo i covek je koji moze najbrze podici sportski i organizaciono Klub.

Bio je igrac Vojvodine, njen Sportski direktor, trener i stanovnik je Novog Sada ceo zivot. Voli Vosu i verujem da bi zeleo da to potvrdi. Mislim da ga je odlazak u zvezdu razuverio u mladalackim snovima i zeljama, kao i neke nase bivse igrace.
Medjutim, postoji tu jedno ALI: nije na liniji mainstreama.

U Vosi ce biti prisutno rasulo (na terenu i organizaciji), jos dosta dugo vremena i pitanje je da li ce Kosanovic, ikad, dobiti priliku da zavrsi sportsku karijeru u Vojvodini i pokusa da Klub vrati na sampionsku stazu?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Simica
Posts: 156
Joined: Sun Sep 26, 2010 12:52 pm
Location: Old east

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Simica »

Djordjevic vise NIJE trener Vojvodine :
https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... vic/414610
fare
Posts: 2810
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by fare »

Sve nešto razmišljam ja bih dao šansu Milanu Beliću do kraja sezone pošto ova sezona je svakako propala za Evropu nismo a ispasti nadam se ne možemo Belka je lik koji bi glavu dao za Vošu znači ono što tražimo trener kome je Voša u srcu.
fare
Posts: 2810
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by fare »

:dance2:
Simica wrote:Djordjevic vise NIJE trener Vojvodine :
https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... vic/414610
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9763
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

Moj glas za Meha Kodra :)
Image
User avatar
Turija
Posts: 10728
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Voja wrote:Moj glas za Meha Kodra :)
Nemam nista protiv, ali smatram da bi se tesko brzo snasao u Vosi? Perspektivno da, a trenutno je najbolje resenje Milorad Kosanovic, po mom misljenju.

Medjutim, nikad ne povucemo najbolji potez.
Tesko da se Veselinovic ili Gacinovic mogu izboriti sa svim strujama na terenu, u Klubu i gradu?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9763
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

Da se ne palimo bzv... verovatno je novi trener tu samo do leta... ili do odlaska ove garniture
Image
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Протомајстор »

Немојте Веселиновића ако Бога знате!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9763
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

Протомајстор wrote:Немојте Веселиновића ако Бога знате!
Iskreno ni meni se ne dopada...
Image
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3984
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Rabba »

Veselinović ni Gaćinović nam neće doneti puno dobrih stvari, nažalost. Meho Kodro? Utopija. Ne zanosite se.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Post Reply