Mediji i FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Turija
Posts: 10780
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Turija »

MiSmoFKV! wrote:Srecan odlazak u penziji nasem Lazi:
[video]https://www.youtube.com/watch?v=rG1AmGLHRAk[/video]

Hvala ti za ono kako je lepo biti Novosadjanin u danasnjem trenutku
[video]https://www.youtube.com/watch?v=3n3SskO-UtI[/video]
A sad nam tv prenose radi arena, pa su njeni komentatori u ekstazi kad Vojvodina prima gol. :oops:
Tako to treba, je li?

Lazi sve najbolje i da uziva u penziji :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8891
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Radoye »

Sve se menja i svemu dodje kraj, pa mi je utisak da je s ovim penzionisanjem zavrsena i jedna citava era. Lazo je bio nasa Talija, kad god nas on prenosi uvek smo igrali dobro. Iako je imao uspavan stil komentarisanja i bio sklon lapsusima on je jedini komentator u celoj Srbiji koji je Vojvodinu iskreno cenio i postovao i kome je ona bila #1 a ne neki od blizanaca. Ali kako to u ovoj zemlji nije dozvoljeno tako je i Lazo (pa i cela RTV) polako skrajnut i sad nas komentarisu oni koji taj zadatak rade kao po kazni a tretiraju nas kao da smo neki treceligas iz nikaragvanske lige, cesto se ne potrudivsi ni da nauce imena nasih igraca...

Lazi zato zelim sve najbolje i jos dug penzionerski staz da ga u miru i zdravlju provede! :cheers:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Turija
Posts: 10780
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Turija »

Nesto nas Stojic protezira medijski, kao da bi sad u Vosu?

Dugorocno ne znam kako bi se odrazilo, ali kratkorocno mislim da bi bilo dobro, jer je uticajniji od svih ovih sadasnjih ljudi u Novom Sadu.

Dolazilo je iz Beograda dosta njih u Novi Sad. Neki su bili pravi profesionalci i borili se posteno za Vosu, dok neki privremeno i zeleli, sto pre, da odu.

Ako dobijemo pravog profesionalca, kao npr trenera Branka Stankovica, bilo bi odlicno i pokrenulo bi ucmalost u Klubu i gradu, a super bi bilo ako bi dobili nekog kao Baneta Sekulica, koji je bio i vise od profisionalca i zaista podigao FKV u zlatne visine. Sumnjam da takav danas postoji. Nekada su ljudi bili generalno posteniji i vredniji, a Bane je bio i sjajan covek.

Stojic je sigurno bolje resenje od Dundjerskog. Od Kezmana ne znam da smo nesto profitirali, ali imali smo kakvu takvu medijsku paznju, kao i sa Lalatovicem.

Mozda bi Jovanovic i Krasic mogli nesto uraditi, ali pitanje je da li hoce da se upuste u borbu za Vosu? Meni se cini da nisu spremni za tako teski izazov - za sada?

Sve u svemu, mislim da bi Stojic mogao formirati tim za Evropu 2023-24, ali da vec zapocne sada od zimskog prelaznog roka.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4832
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Stojic jeste strucniji od ovih hodajucih floskuli, ali je previse tu putera na glavi.
https://www.maxbetsport.rs/olimpija-tuz ... vra-68913/" onclick="window.open(this.href);return false;

On je samo sposobnija verzija Vranjesa recimo. Menadzer koji trazi klub da od njega napravi Apolon za sirotinju.
User avatar
Turija
Posts: 10780
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Turija »

Da se podsete svi oni koji odlucuju o sudbini i statusu FKV i da ne brukaju vise Klub njegovih Osnivaca, svojih predaka, danasnjih navijaca i igraca.

https://www.maxbetsport.rs/na-danasnji- ... sa-330031/" onclick="window.open(this.href);return false;
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3942
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Deep Purple »

https://thebalkanfootballscout.com/2022/02/18/vosa/" onclick="window.open(this.href);return false;

Evo jednog interesantnog teksta.
Sramota je da je za ovih 11 igrača uzeto tek malo manje od deset miliona.
Da su ovih 11 u proseku odigrali 8,5 utakmica za naš klub.
8 igrača poniklih u klubu.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4832
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

https://www.dnevnik.rs/index.php/sport/ ... 3e_12UnsQA" onclick="window.open(this.href);return false;
Од прокламованог допадљивог фудбала (негде уочи Олимпијских игара у Токију), најављене конкурентности Партизану и Црвеној звезди у врху табеле, напада на титуле и у купу и у првенству, дужег опстанка у Европи нема ништа. Нема ни навијача, нема зараде од продатих улазница, ни играча за продају нема, маркетинга нема, ничег нема до горког укуса осредњости у Лиги нивоа некадашњег зонског степена југословенског фудбала. Преостало је једино заклињање без покрића у омладинску школу Војводине, деценијама покривену фаровима „трећих лица“. Зато сваки покушај правдања нечега што се правдати не може вређа здрав разум свакох посетиоца на трибинама понаособ. А њих је све мање, из утакмице у утакмицу, од случаја до случаја...
Veliki Lazo Bakmaz.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9854
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Voja »

gospodinFKV wrote: Veliki Lazo Bakmaz.
Lazo ima toliko energije,a u penziji je,tako da verujem da bi pun pogodak bio privoleti ga da dodje na forum,verujem da bi itekako imali o cemu diskutovati. Ukoliko neko ima ideju kako to da izvede ima moju podrsku :cheers:
Image
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4012
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Rabba »

Lazo sve u pravu, al mu fali i nastavak, to jest širi vremenski okvir.

Na zgradi Dnevnika je Vučić, u upravi Vojvodine je SPS...

Do the math
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Turija
Posts: 10780
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Turija »

Bravo za Laza Bakmaza :lala:
Lazi je stalo do Vose i zato je napisao sve ono sto bi svaki iskreni navijac Vojvodine napisao.

Mnogo se pisalo i na ovom forumu o svemu tome. Ustvari, bila je to glavna tema dugo vremena.
Sve napisano u kolumni ima sada daleko vecu specificnu tezinu (iako ne moze promeniti sustinu - za sada). Laza jako dobro poznaje fudbal i sam teren, posto je bio aktivni fudbaler, odnosno golman. Nama se moglo osporiti da smo nekompetentni, a za Lazu se to ne moze reci.

Ovaj tekst ce imati eho u javnosti, Klubu i gradu.
Nadam se da ce bar nesto pomeriti u korist zdrave pameti i stanja u FKV?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fruskogorac
Posts: 171
Joined: Sat Jun 07, 2008 5:38 pm

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by fruskogorac »

Laza bi bio odličan PR kluba, "konferensije". Od njega se mnogo toga naučilo, a i ove nove generacije novinara bi mogle mnogo toga da od njega .... recimo, usvoje.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9854
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Voja »

Ne znam gde bih ovo postavio,ali evo nesto cudno iz danasnjeg Zurnala

Image
Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8891
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Radoye »

Od ruznala nije cudno, samo koriste jos jednu priliku da se pokenjaju po nama.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
ssnigd
Posts: 3407
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by ssnigd »

Voja wrote:Ne znam gde bih ovo postavio,ali evo nesto cudno iz danasnjeg Zurnala

Image
Bila bi me sramota, da ovakva spodoba navija za nas klub.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3876
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Red Marquis »

Zna se to odavno, još iz doba kad je nudila begešarima da igraju ovde jer su dugovali novce hali Pionir a naši se klubovi potucali po okolini.
Ne sumnjam u to, da je FKV u nekom trenu postao najjači klub u ovoj državi da bi se ona lako prebacila u slaninarku. To joj je u dnk...
Io odio Belgrado
Post Reply