Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
slanobarac
Posts: 3535
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Pripreme

Post by slanobarac »

Čeka se reč struke. :shock:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Pripreme

Post by gospodinFKV »

Ako je ovo 4-3-3, ja sam teletabis.
Sto kaze Rabba, nasi su treneri stali na 4-2-3-1, jer struka uvek kaska za ostatkom Evrope barem 5-10 godina, a neki i mnogo vise. Pa Lalatovic vazi za nekog strucnjaka u ovoj pasteta javnosti, a covek i dalje koristi solo target man-a. Nije ni cudo da se nije snasao napolju, pa makar to bila i Arabija.
fare
Posts: 2807
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Pripreme

Post by fare »

Vodimo 1:0 Čović po meni ove pripremne utakmice su najveći plus za Lazarevića napokon pravi desni bočni i Jeličić se mnogo bolje snalazi na štoperu nego na bočnom. Bekovski par Lazarević Đorđević odličan još kada bi stigla ta 10...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Pripreme

Post by Voja »

Skolski primer sta za ekipu znace dobar bek i dobra lopta za dobrog beka :cheers:

p.s.tu loptu tj.taj pas ka beku sam spominjao u proslom mecu,falio je
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3902
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Pripreme

Post by Deep Purple »

Do sada na ovim pripremama najveći napredak se vidi na presingu bukvalno su se sve ekipe mučile do sada protiv nas kada bi ih uhvatili na pravovremeni presing. Odigrali smo deset minuta jako dobrog presinga u prvom poluvremenu. Vukčević je tu u odnosu na Mrkaića ogromno pojačanje, dosta je hitriji.
Bekovski par Lazarević - Đorđević odličan u oba pravca. Vrhunski pomažu štoperima kada se odbrana sužava. U ofanzivnom delu sjajno se ponavljaju. I odlično za sad izgledamo prilikom markacije igrača u igri u defanzivi jedan na jedan. I da ne zaboravim vidi se ozb disciplina u igri. Npr kada god bi neko izgubio loptu u ofanzivnom delu i kada god bi se ukazala prilika za Metalist da organizuje kontru ili polu-kontru naši igrači bi brzo to sekli faulovima. Koliko fali ovde samo jedan fudbalski znalac u veznom redu i da bude ekipa konačno skocana uz naravno još jednog štopera.

I konačno se igra fizički jak fudbal jer ova ekipa ako nešto poseduje to je meso.
Ozbiljno fizički jaku ekipu imamo uz disciplinu na terenu može dosta da se postigne sa tim.
EDIT: Dejan Matić :mrgreen:


Au kakav penal stvarno godinama i na pripremama imamo loše suđenje.
Zukić katastrofalan.
fare
Posts: 2807
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Pripreme

Post by fare »

Koje odvale Kurteša Dejan Matić pa Metalist iz Krakova :)
User avatar
Turija
Posts: 10721
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Pripreme

Post by Turija »

Nema veze, osteceni smo, ali igramo fudbal.
Ne sme to vracanje lopte stoperima sa polovine igralista. Nemamo brze stopere ( osim Devetka), koji to mogu da iznesu
Onomad Militec, sada Zukic, valjda ce se izvuci pouka,?
Zato stalno pisem da nam treba prava 10 na sredini terena, koji ce takve lopte resavati unapred, a ne unazad ili iznuditi faul za nas.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fare
Posts: 2807
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Pripreme

Post by fare »

Osim Bastajića, Matića i Kopitovića sve naša deca e ovo je milina gledati :cheers:
User avatar
Turija
Posts: 10721
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Pripreme

Post by Turija »

fare wrote:Osim Bastajića, Matića i Kopitovića sve naša deca e ovo je milina gledati :cheers:
Da.
Medjutim, nisu bili losi danas i njih trojica. Solidne partije svih igraca. Dosta se dobro snasao i Jelenkovic na desnom beku, s obzirom da je stoper.
Cestitka za pobedu i smeliju igru.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fare
Posts: 2807
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Pripreme

Post by fare »

Dejan Matić isčeprkao 2 gol i gol iz penala malo li je :dance2:
Vidim nema Kabića znači definitivno odlazi.
vdn slaninar
Posts: 1017
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Pripreme

Post by vdn slaninar »

fare wrote:Osim Bastajića, Matića i Kopitovića sve naša deca e ovo je milina gledati :cheers:
Тако је,сад је само до њиховог физичког јачања и фудбалског сазревања,тако ће се дизати квалитет тима.Погледај како данас изгледају Роцков и Лазаревић.Роцков толико сигурности уноси,јест да није имао нешто посла ал две три интервенције и на прошлој утакмици јасно показује класу.Лазаревић ће бити право појачање,то је прототип бека какав треба да изађе из наше школе,дефанзивно јак као земља,брз и увек активан у нападу,модерно скроз.Зато паре од Кабића највећим делом уложити у ту децу,па да најталентованији не одлазе са 18 година као Кабић већ да одиграју бар до 22-23 године.
lazarr
Posts: 817
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Pripreme

Post by lazarr »

Za Kabu mi je jasno zašto nije igrao....
Pored njega nisam video ni Stevanovića i Vukadinovića. Nisam gledao od početka pa ne znam da li je Lazo rekao zašto ne igraju... Pošteda ili povreda?
Svi vidimo da nedostaje kvalitetan play, ali za njega je već sada kasno. Igrač koji treba da vodi ekipu, ne dovodi se par dana pred prvenstvo. On mora da bude uigran sa ekipom i da poznaje svakog igrača. Ako to nije slučaj, nije nam od koristi sve i da je vrhunski igrač.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Pripreme

Post by Voja »

Nazalost ponovo nisam gledao drugo poluvreme
Image
ssnigd
Posts: 3389
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Pripreme

Post by ssnigd »

Meni ovo i dalje sporo i mlitavo.
Pozitivni utisci Djordjevic (bek naravno :mrgreen: ), Rockov, Lazarevic.
Jelicic i jeste stoper, a ne desni bek. To sto ga je Slavoljub tamo gurao je za psihijatrijsko posmatranje.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Pripreme

Post by gospodinFKV »

ssnigd wrote:To sto ga je Slavoljub tamo gurao je za psihijatrijsko posmatranje.
Zato sto drugog nismo imali. Mogao je Cucin, ali je decko par ekselans primer bolida, tako da u toj situaciji Jelicic na beku i nije bila toliko katastrofalna stvar, s obzirom na alternativu.
Post Reply